28 Nisan , 2024, 02:34:14

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

hamilelikte ağda ve yağ kullanımı?

Başlatan lagrima, 30 Ocak , 2012, 22:39:41

« önceki - sonraki »

lagrima

ben zaten lazer yaptıgım için çok yok.. tek genital bölgede var işte biraz o kadar. diğer yerlerime yok denecek kadar az.

qonca

bende heryerime sir ağda yaptırıyorum
  kanama da olmuyo
bi sorunda olacağını sanmıyorum
zaten çoğu hamile kadın daha önce hiç genital bölgeye ağda yaptırmamışsa bile doğuma yakın yaptırıyo
yalnız şu problem oluyo eskisinden daha fazla acıyo    :honk: :honk:

lagrima

Alıntı yapılan: qonca - 31 Ocak , 2012, 10:24:35
  kanama da olmuyo
zaten çoğu hamile kadın daha önce hiç genital bölgeye ağda yaptırmamışsa bile doğuma yakın yaptırıyo

derin inceldiği için mi acıyor ki. hassaslaşıyorya ondan falan sanırım . neyse acısada acımasada yaptırcam rahat ederim..

qonca

Alıntı yapılan: lagrima - 31 Ocak , 2012, 10:38:57
Alıntı yapılan: qonca - 31 Ocak , 2012, 10:24:35
  kanama da olmuyo

derin inceldiği için mi acıyor ki. hassaslaşıyorya ondan falan sanırım . neyse acısada acımasada yaptırcam rahat ederim..

inceldiği içindir hrlde ama ağda da bi süre rahat ettiriyo insanı
[/size] jilet filan hemen çıkarıyo zaten o bölgeyi görmek zor olduğu için jiletle almak bile işkence

lagrima

ewet işkence vallahi artık ben kendimi doğramaya başladım . göremiyorum aynaylada beceremiyorum Allah ne verdiyse dalıyorum  :laughing7: :laughing7: neyse ağda bir nimet benim için suan. sezeryanda düşündüğüm için sonrası rahat ederim..

MERCİMEĞİM

lagrima naptın canım gitti mi sire ya benimde yarın gitmem lazım..napsa ya bilemedim..dr. gidebilirsin ama büyük büyük yapıştırıp çekmesin demişti ... ya ben göbeğimin altını hiç görmüyorum ki koca göbeğimden..napsam bilemedim..hem jilet yapınca hemen çıkcak, hemde doğumda bebeği de çizer kıllar :k06: :k06: benimkiler çok kuvvetli normal doğum düşündüğüm için... :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10:
..biyer var kız hem çok temizmiş. hem de küçük küçük yapıştırıyormuş..ya doğuman önceye kadar gidiyormuş millet...
kızlar napsam ya gitsem mi sire :icon_scratch:

lagrima

Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 17 Şubat , 2012, 17:36:59
lagrima naptın canım gitti mi sire ya benimde yarın gitmem lazım..napsa ya bilemedim..dr. gidebilirsin ama büyük büyük yapıştırıp çekmesin demişti ... ya ben göbeğimin altını hiç görmüyorum ki koca göbeğimden..napsam bilemedim..hem jilet yapınca hemen çıkcak, hemde doğumda bebeği de çizer kıllar :k06: :k06: benimkiler çok kuvvetli normal doğum düşündüğüm için... :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10:
..biyer var kız hem çok temizmiş. hem de küçük küçük yapıştırıyormuş..ya doğuman önceye kadar gidiyormuş millet...
kızlar napsam ya gitsem mi sire :icon_scratch:
gittim 36 37. hafta bir kez daha gidicem inş. temiz temiz douma giderim zatn 1 1.5 ayda cıkmıyor. git valla temiz iyi oldu söylersin ufak ufak yapıstır cek diyeki zaten şeyine cok büyük parçalar yapıştıramıyorlarufak ufak yapıştırıp cekiyor.  ben nette fırsatlardan adım9.90 a tümvücut

MERCİMEĞİM

saolasın cnm bende cmrtsi yaptırdım valla tırstım çok ama süper oldu, acaip rahatladım ya..kadın beklediğimi, ve tırstığımı görünce çook dikkat etti sağolsun ...çok rahatladım ben de birde sona yakın gitcem oooh süper olcak inş..acaip rahatlıyo insan..artık senelerdir çok alıştım kendim hiç biş yapamıcam gibi gelio zaten göremiom da..iice acemileştim  :k06: :k06: :k06:

lagrima

göbeğinizde de var mı kılalr? alayım dedim ama bilmiyorum. hamile kaldıgımdan beri kıllarım çogaldı yüzümde göbeğimde falan tüydü sarıydı şimdi siyah kıl oldular bildiğiniz.alsam mı?

iklima

benim de göbeğimde ayva tüyü gibi tüyler vardı ama sariydi şimdi hepsi karardi
rahatsiz oluyorum ama almaya hiç niyetim yok.zaten karnima ağda vuramam korkuyorum.yırtık felan olur allah korusun neler okudum hatta gecen ay korkudan bi süre agda yapamadim genitali yırtılanlari felan okuyonca.
bir de drlar kızıyormus tavuk gibi yolunup geliyorsunuz diye.insan sadece dr a temiz görünmek için değil uzun süre temiz kalsın diye agda yapıyor ki
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

nelss

benimde göbeğimde sarı tüyler arttı badem yağı kullandığımdan dolayı sanırım
ben yaptrdım canım sir ağdayıda kuaföre hiç bi sorun yaşamadm
walla doktordan çekinmekle alakası yok ben kendimi rahatsz hissediyorm öyle kıllı kıllı görünce  :caca: :caca:
bde hç jilet vurmadığmdan baya seyreldi benimkiler sadece göbeğimde sarı tüyler arttı

iklima

zaten tüylu gelin dimiyormuş canım onlarda :k06:
yani ağda yapicaz diye uğrasmayin temiz olsun yeter demek istiyorlar heralde.
benim göbeğimdekiler karardi ışte :-ooo
ama hamilelikten sonra geçiyormuş onun için almıyorum bide kendime iş çıkartmiyim boşuna doğumdan sonra

Hepsi Bu..!

ponçik

Ben doğumdan 10 gün önce ağda yaptırdığım halde doğumda ebe üst tarafları yine jiletle aldı hiçbir tüy olmadığı halde  :dontknow:
Uzun zamandır ağda yaptırmıyorum, jilet kullanıyorum ama şimdi yeniden hamileyim ve uzun süre tüysüz ve temiz kalmak için yaptırmak istiyorum  :icon_thumright:

iklima

Hepsi Bu..!

ponçik