Çok şükür (seda87) büşra arkadasımızda paşasına kavuştu

Başlatan KasrıCinan, 30 Ocak , 2012, 15:00:24

« önceki - sonraki »

seda87

KIZLAR ÇOOK TEŞEKKÜR EDERİM İİ DİLEKLERİNZ DUALARINIZ İÇİN.ÇOK ŞÜKÜR KAVUŞTUM BEBEĞİME .NETE BİRAZ GEÇ GİRDİM ANCA KENDİME GELİYORUM :sad1: :sad1:BUNA ŞÜKR.BEBİŞİMİN RESMİNİDE EN YAKIN ZMANDA ATACAM FORMA .AMA BİLGİSAYAR BOZUK OLMUYOR RESİM ATAMIYORUM İNŞ DÜZELİRDE ATACAM RESİM.RABBİM BEBEK BEKLEYEN ŞAFAK SAYAN HERKESİN YARDIMCISI OLSUN :amin: :amin: :amin: :amin:ÇOOOK ÖPÜYORUM SİZLERİİİ :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

canım allah analı babalı buyutmeyı nasıp etsın  :amin: saglıklı hayırlı ıyı bır evlat olur ınsallah  :amin:

hümeyra_t_e

hayırlı olsun inş evladın güzel mutlu sağlıklı günlerde büyütmeyi nasip etsin allah :amin:

aydinays

>Canımm çok şükür evladına kavuşmuşsun biraz geç oldu ama ancak döndüm aranıza. Allah analı babalı büyütsün. :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Ya-semin

gözünüz aydın, Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana

Shadowqueen

Canım gözün aydın sağlıkla büyüt paşanı inş. Öpüyorum sizi  :nazar:

seda87

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 28 Şubat , 2012, 14:35:54
Canım gözün aydın sağlıkla büyüt paşanı inş. Öpüyorum sizi  :nazar:
sağol gizemcim bizde seni kocaman öptüük :flowers: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

melek100lü

sedacım Allah analı babalı büyütsün CANIM BENİMDE AYNI GÜN DÜŞÜĞÜM OLMUŞTU ŞİMDİ GÖRDÜM DOĞUM SAYFASINI İNŞALLAH SAĞLIKLI SIHATLİ HAYIRLI BİR EVLAT OLUR :nazar: