26 Nisan , 2024, 02:21:32

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Çok şükür (seda87) büşra arkadasımızda paşasına kavuştu

Başlatan KasrıCinan, 30 Ocak , 2012, 15:00:24

« önceki - sonraki »

Nezo

Canımm Hayırlı Uğurlu Olsun Yavrun Güle Güle Büyüt İnşallah  :flowers: :flowers:

tweety0555

hhahahah cok sasırdım yaaa:)))gozun aydın seda hosgeldın mınık pasa:=))))gazsız bol sutlu gunler dılıyorum:)))

burcum

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

tebrik ederim büşracım allah analı babalı büyütsün inş  :amin: :amin: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

_inci_tanem_

Hayırlı olsun RABBİM analı babalı büyütmeyi nasip etsin ve hayırlı uzun ömürler versin inşallah :amin: :amin:Darısı bizim başımıza inşallah bizde sağlıkla sıhhatle alabilyavrulamızı kucağımıza :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

nghy

canım benim gözün aydın Allah analı babalı huzur içinde büyütmek nasip etsin inşallah..  :amin: darısı başımıza artık  :amin:
Rabbim yavrularımız sana emanet. Ne olur onları koru!

yasmin24

gözün aydın canım Allah analı babalı büyütsün  :nazar: :nazar:

@@@gözde@@@

tebrik ederim canım Allah analı babalı sağlıcakla büyütmeyi nasip etsin  :amin: :nazar:

bebeğimbenim(şerife)

tebrik ederim canım :flowers: :flowers:
cok şükür kavuşmuşun yavrunaaaa allahımmm analı babalı büyütsünnn :amin: :amin: :amin:
pAŞAAA HOŞGELMİŞŞŞŞ DÜNYAYAAA :love7: :love9: :love9: :binkybaby: :binkybaby:
ALLAHIMMM MELEGİMİZİ KORU YARABBİM "Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiNMake a pregnancy ticker:nazar: :nazar: :amin::amin:

olvido

Büşracım gözün aydın canım güle güle büyüt kuzunu  :nazar: Hayırlı evlat olsun inşaallah  :amin: :amin:

KONYALI

bihterp3416

canım arkadaşım gözün aydın tebrik ederim ... sonunda paşanı kucağına aldın demek.. Allah analı babalı büyütsün çok sevindim inşş şimdi iyisindir canım :amin: :amin: :nazar:

<<<betty>>>

hayırlı uğurlu olsun canım, çok şükür sen de kavuştun kuzuna  :hieyt: :hieyt: :hello2:
Rabbim hayırlı evlat eylesin, sağlıklı uzun ömürleri olsun paşanın  :amin: :amin: :amin:

✿گสЯเ_ќĮż✿

ARKADAŞIM TEBRİKLER. :flowers: RABBİM ANALI BABALI BÜYÜTMENİZİ NASİP ETSİN  :nazar:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

ruyam616

GOZUNUZ AYDIN CANIM ALLAH ANALI BABALI BUYUTMEK NASIP ETSIN INS :nazar: :nazar: :nazar:
*******SAHSIYET CEMAAT ICINDE YETISIR*******