En Güzel Ayakkabı Yarışması ( Katılım )

Başlatan hüzünden_gelme, 28 Ocak , 2012, 23:20:11

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: ✿گสЯเ_ќĮż✿ - 02 Şubat , 2012, 22:10:29
Alıntı yapılan: Nar Çiçeği❀ܓ - 02 Şubat , 2012, 22:07:21
SAĞOLUN CANLARIM ÇOK MORELIMI BOZDU YOK O EKSIK OLUYOR YOK BU EKSIK OLUYOR BECEREMIYORMUSUM  :k06:  DEMEK KI SADECE O ÖLE DUSUNUYO PEHHH  :occasion14:

HERŞEYİ HAZIRLADIM SADECE GONDER BUTONUNA BASMAK KALIYOR AMA SON ANDA BIR ARKADASIMIZ DAHA KATILACAKMIS YARIM SAAT BEKLERMISIN DEDI  :k06: 

BEKLEYELIM OLAR MI KIZLAR  :k06:

EMEĞİNE SAĞLIK CANIM.  :flowers: BEKLİYORUZ.NEYSE BEN ÇIKİM BİRAZDAN GİRERİM.MİSAFİRİM VAR.KADINIDA AYARTTIM BURADA YANIMDA ODA MERAKLA BEKLİYOR  :ehi:

:ehi: :ehi:
MISAFIRE ÇOK SELAMLAR  :flowers:  BİZDENN ONUDA BEKLERIZ ODA ÇEKSIN GONDERSIN  :ehi: :ehi:

destina06

yok artık o kadar da değil özge istersen ben de komşularıma hebr vereyim ya da şöyle yapalım ikinci yarışma kimin komşusunun ayakbası daha şık olsun :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

MASAL ILGIN

bi yarışmayı hazırlamak yapmak gerçekten zormuş yaşadım öğren dim boşver elalemiiiii :occasion5: :occasion5: :occasion5:

hüzünden_gelme

VEEEEE KIZLARR AÇIYORUMMMMM  HAZIRMISINIZZZ  :k06: :k06: :k06:

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: Nar Çiçeği❀ܓ - 02 Şubat , 2012, 22:11:15
Alıntı yapılan: ✿گสЯเ_ќĮż✿ - 02 Şubat , 2012, 22:10:29
Alıntı yapılan: Nar Çiçeği❀ܓ - 02 Şubat , 2012, 22:07:21
SAĞOLUN CANLARIM ÇOK MORELIMI BOZDU YOK O EKSIK OLUYOR YOK BU EKSIK OLUYOR BECEREMIYORMUSUM  :k06:  DEMEK KI SADECE O ÖLE DUSUNUYO PEHHH  :occasion14:

HERŞEYİ HAZIRLADIM SADECE GONDER BUTONUNA BASMAK KALIYOR AMA SON ANDA BIR ARKADASIMIZ DAHA KATILACAKMIS YARIM SAAT BEKLERMISIN DEDI  :k06: 

BEKLEYELIM OLAR MI KIZLAR  :k06:

EMEĞİNE SAĞLIK CANIM.  :flowers: BEKLİYORUZ.NEYSE BEN ÇIKİM BİRAZDAN GİRERİM.MİSAFİRİM VAR.KADINIDA AYARTTIM BURADA YANIMDA ODA MERAKLA BEKLİYOR  :ehi:

:ehi: :ehi:
MISAFIRE ÇOK SELAMLAR  :flowers:  BİZDENN ONUDA BEKLERIZ ODA ÇEKSIN GONDERSIN  :ehi: :ehi:

ONUNDA SELAMI VAR CANIM  :flowers: GÜLMEKTEN YIKILIYORUZ YALNIZ  :toothy10: :toothy10:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

✿گสЯเ_ќĮż✿

AÇ ARTIKIN ŞEKERİM AÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇ

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

°•.ℓανιηуα.•°

ay inanmıyorum ya  :caca:

madem beğenmiyolar kendileri de açsınlar da görelim.

boş ver özge,sakın bırakim de deme. ona göre haa. bak başta özlem sonra ben başının etini yeriz  :toothy10:

susanna

MASAL ILGIN

meraktan doğurdum vallaaaaa  oğluşumda çok heyecanlandı tekmeleyip duruyoooo oda açılsın şu yarışma diyooo :ehi: :ehi:

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: masalılgın - 02 Şubat , 2012, 22:16:42
meraktan doğurdum vallaaaaa  oğluşumda çok heyecanlandı tekmeleyip duruyoooo oda açılsın şu yarışma diyooo :ehi: :ehi:

:k06: :k06: :k06:

AÇTIM AÇTIMM TEYZESİ YER ONU  :opucuk:

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 02 Şubat , 2012, 22:15:37
ay inanmıyorum ya  :caca:

madem beğenmiyolar kendileri de açsınlar da görelim.

boş ver özge,sakın bırakim de deme. ona göre haa. bak başta özlem sonra ben başının etini yeriz  :toothy10:

:k06: :k06: :k06:

BILMEZMIYIM SIRF SIZDEN TIRSTIGIMA BIRAKAMIYORUM SIZI  :k06:

:opucuk: :opucuk: