27 Nisan , 2024, 20:00:02

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

"Kahvaltı sofraları yarışıyor" ( ANKET )

Başlatan hüzünden_gelme, 26 Ocak , 2012, 22:56:34

« önceki - sonraki »

"Kahvaltı sofraları yarışıyor" ( ANKET )

1. Adayımız;
6 (10.3%)
2. Adayımız;
40 (69%)
3. Adayımız;
5 (8.6%)
4. Adayımız;
7 (12.1%)

Toplam Oy Verenler: 58

hüzünden_gelme

BENCE YARISMAYI 3 GUN UZATMAYALIM BAKSANIZA SIMDIDEN ALDI BAŞINI GIDIYOR 2 . ADAY  :k06: :k06:

burcum

ben 1 ve 2.ci yarışmacıyı beğendim sanırım 2. ye vericem

doğangüneş

ellerinize sağlık kızlar.. :love9:

hepsi çok iştah kabartıcı ama oyum 2ye gitti   :hungry: :hungry:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Sofralar cok guzel ama kesinlikle fazla emek verilen masa bana kalirsa 2.adayin ve oy ona yagiyor :k06:

<<<peri masalı >>>

ay sabah sabah ya henüz kahvaltıda yapmadım nasıl acıktım anlatamamda şimdi bütün bunları bulupta nerden yicem :) pizza kızartma börek  ohhhh olsada hepsini seyem şimdi yaaa kızlar bakın bana bişi olursa suçluları belli  :k06: :k06: :k06:

hepsi birbirinden güzel ama henüz karar veremedim kime oy vericemi  :icon_scratch:

HASRET!M S@N@

hepsi cok güzel görünüyor ama ben 2 numaraya verdim oyumu

ORNA

bende 2 numaraya verdim 1 numarada güzel  :icon_thumright: :icon_thumright:

gökçe58

bende 1 le 2 arasında kalldım ama 2 ye verdim oyumu.

MASAL ILGIN

ayyyyyy girdim ama nasıl canım istedi ooff offf şu sofraların hepsini birleştirip yemek istiyorum hepsini

Aytii

suzannn

hepsini beğendim açıkçası çok canım istedi o sofraların birinde olup kahvaltı yapmak :) ben 1. ye verdim oyumu

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

yasmin24

hepsi çok güzel ama 2. ye epey emek verilmiş harika  :icon_thumright:

EnDuruYanım

2 numaraya bayıldım canım cektı vallah kım yaptıysa ellerıne kollarına saglık :k06: :hungry: :hungry: :hungry:

yanlız tostuda canım cekmedı değil ama tost makınem yok yaw gecen hafta unıv okuyan kız kardesım geldı fakırım abla yurtta ac bırakıolar dedı dısarı cıkamadım verdım tost makınamı :toothy10: :ehi: :ehi:

Ya-semin

sofraların hepsi iştah kabartıcı ve çok güzel hepinizin emeğine sağlık...ama ben de oyumu 2'ye verdim
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana