gulokan27 Arkadaşımızın Meleği Geldi

Başlatan Sır_Çiçegi, 26 Ocak , 2012, 13:19:04

« önceki - sonraki »

Sır_Çiçegi

kötü şeyler konuşma bebekle aaa aglamakta yok sadece mutluluktan agla :) bebiş sıkı sıkı tutunsun sana dünyaya gelsin saglıklı bi şekilde inş.  :amin:
annesi odasını hazırlamaya başlıyalım  :k06: :k06:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

pinarors

bırakmıcak seni  :love9: sımsıkı tutunucak sana inşallah. kocaman olucak büyücek seni kızdırıcak bile  :muzz:
elinde terlikle odalarda kovalayacaksın onu babasına şikayet ediceksin akşamları birrr birr  :caca:
inşallah bu günlerimize güleriz hepimiz  :k06:

seda87

İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

gulokan27

Nezo

Canımm Tebrik Ederim Hayırlı Olsun Akşam Gördümde Yazmaya Fırsatım Olmadı. Allahım Kucağına Almayıda Göstersin İnşallah  :flowers:

gulokan27

ruyam616

hayirli alsun canim :flowers: rabbim saglikli bir hamilelik nasip etsin kucagina aldigin gunleride goruruz ins. :nazar: :nazar: :nazar:
*******SAHSIYET CEMAAT ICINDE YETISIR*******

gulokan27

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

ALLAH ıma şükürler olsun kızlar  :amin: :amin:

suzannn

tebrik ederim sağlıklı gebelik inşallah

Nezo

Maşallah Ne Kadarlık Şimdi  :nazar:

gulokan27

tşk ederim

bugun adetımın 28.gunu cnm cıkan degerın refers  aralıgına baktıgımda 4 haftalık benim mercimek perşm degerımı bılıyosunuz 151.4 du bugun 358.2 cok sukur doktorum süper perşembe gel bakalım başka testlerde isticem senden dedi  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

ALLAH ım bekleyen herkezin yüzüne baksın tez zamanda inş :amin: :amin: :amin:

Nezo

<<<peri masalı >>>

hayırlı olsun allahım tamamına erdirsin inşallah sağlıcakla kucağına aldığın güleride gör inşallah :amin: