MUTSUZSUNUZ FAKAT BUNU CEKMEYE BİRSÜRE MECBURSUNUZ

Başlatan burcu MELEK, 23 Ocak , 2012, 18:00:41

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

bir insan sen ne yaparsan yap düzelmiyorsa düzelmez canım bende evliliğimde cok büyük sorunlarr yasadım kendi ailemden cok farklı bir aileye geldim anlatsam roman olur inanki yasadıklarım iki kere bosanmaya kalkıstık bir sekilde birlestirdiler yeniden yeniden hep yeni bir sayfa acıyorsun tam hersey düzeldi diyorsun bir bakmısın huylu huyundan vazgecmemiş bir yerde bunu eleveriyor hayat cok zor insanlar cok acımasız senin sıgınacagın ailende yok evlilikte huzursuzluk kadar zor birsey yok sana tavsiyem o ne derse desin hiç umursama kalbin hiç kırılmasın moralini hiç bozma ben simdi öyle yapıyorum bana bişi diyo mesela ben kendi kendime bozma morlaini canan desin dursun bosverrr diyorum canım inan bana böylesi daha iyi oluyor yoksa kendime olan güvenimi kaybetmiştim ama yeniden kendimi toparlamaya calısıyorum seni senin yasadıklarını yasayan yada huzursuz olanlar anlar bence savas eminim rabbim sabrının mükafatını verecektir emin ol canım kacıp gitmek kolay

Ezocan84

Ya bazen hayretler icinde kaliyorum okudukca.. tamam ara sira kavgalar tartismalar zit fikirler olur ama her kavgadan sonra iliskide biraz düzelme olur, iki tarafta kendine bir ders cikartir.. hersey eskisi gibi devam nasil edecekki.. sonucta iki taraf birbirini seviyorki katlaniyo..

zaman hizli akiyo beraberindede stress getiriyo, insanlar gergin oluyo.. biraz anlayis gerekiyo iki tarafli..

biz esimle bi anlasma yaptik, ben sinirli oldugum zaman sessiz kaliyor, esim sinirli oldugu zamandada ben odadan cikiyorum, sinirler gecince oturup konusuyoruz.. ben sinirliyken karsimdaki insan konusmazsa dahada sinirlenirim ama anlasmali yaptigimiz icin onun susmasini anliyo kendimde sakinlesiyorum.. esimde tartisma aninda odayi terk etmemden nefret eder ama yaptigimda anlasip öyle davrandigimi bildigi icin birsey demiyo.. konusarak hersey halledilir bence.. gercekten konusulmuyo dediginizdede en iyi firsat yatak odasi, orda daha fazla zaman var, etrafda ses yok, gün bitmis insan yorgun düsmüstür.. isiklari kapatip güzel sözler yerlestirerek cümleler kurup neyi degistirmek istiyorsunuz, ne sizi mutlu ediyor anlatin.. belki bi ise yarayacaktir

rabbim kimsenin evinden huzuru eksik etmesin  :amin:

burcu MELEK

ben anneyim anneysem güçlüyüm demektir hersey evladım için de3mektir hayatımda asıl cabamda bu bana saygısız bir baba ve ailesi var kızım büyüdügünde bunları görüp örnek alcak  yada benim gibi sessiz ezilerek yasayacak ben bunu istemiyorum tek cabamda bu acıkcası simdi nemi yapıyorum resti çektim acıkögretime yazıldım ve evde yapacagım bir iş arıyorum cünkü bir kazak almak için bir yıl beklerim bakımsızım cünkü elime para veren bi eş yok sonrada kendine bakmıyosun iyide 5 kuruş getirmiyosun nasıl bakayım bunu yasamak işstemiyorum artık kendim pra kazanmak istiyorum