25 Nisan , 2024, 08:33:17

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

hamilelikte şiddetli öksürük

Başlatan ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥, 22 Ocak , 2012, 16:05:50

« önceki - sonraki »

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

arkadaşlar çok fena grip oldum gribim geçti öksüreğe çevirdi öksürürken içim dışıma çıkıyor nane limon falan içiyorum ama banamısın demiyor geceleri öksürmekten uyamıyorum dün gece çok fenaydı ciğerlerim  çıkacak gibi bugünde ciğerlerim çok acıyor çok zorlandım ne yapabilirim bu öksürüğü nasıl geçirebilirim ilaçta alamıyorum diye doktora gitmiyorum bebeğime zararı olurmu yavrum ben öksürdükçe o da zıp zıp ediyor rahat yatamıyor
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

@@@gözde@@@

geçmiş olsun canım umarım biran önce geçer ayva biraz olsun bastırıyo canım istersen bide onu dene..

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 22 Ocak , 2012, 16:15:05
geçmiş olsun canım umarım biran önce geçer ayva biraz olsun bastırıyo canım istersen bide onu dene..

çok sağol cnm inş geçer çok kötü birşey lanet olası geldimi gitmek bilmiyor 5gündür canıma tak ettirecek hale getirdi ayva kaynatarakmı yoksa öyle yemekmi cnm

@@@gözde@@@

canım seni çok iyi anlıyorum ben 2 yıl önce bronşit astıma çevirdi geceleri bile artık uyuyamaz hale gelmiştim içim dışına çıkıyodu resmen ama tabi hamile değildim o yüzden senin durumun dahada zor ben normel  yiyodum kesin çözüm değil ama o an bastıryo en azından.. Allah şifanı versin canım  :amin:  :opucuk:

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 22 Ocak , 2012, 16:28:02
canım seni çok iyi anlıyorum ben 2 yıl önce bronşit astıma çevirdi geceleri bile artık uyuyamaz hale gelmiştim içim dışına çıkıyodu resmen ama tabi hamile değildim o yüzden senin durumun dahada zor ben normel  yiyodum kesin çözüm değil ama o an bastıryo en azından.. Allah şifanı versin canım  :amin:  :opucuk:

çok sağol cnm akşam eşime aldırayım korkuyorum boranşite çevirecek diye

@@@gözde@@@

yok canım aklına  getirme biz kışın ev taşımıştık ondan dolayı olmuştu .. canım   doktora gitsen belki gebeliktede kullanılabilen bi ilaç vardır sende rahatlarsın bebişinde..

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 22 Ocak , 2012, 16:39:00
yok canım aklına  getirme biz kışın ev taşımıştık ondan dolayı olmuştu .. canım   doktora gitsen belki gebeliktede kullanılabilen bi ilaç vardır sende rahatlarsın bebişinde..

olmazsa yarın doktorumu arayacağım durama göre salı günü gidecem dayanamıyorum cnm çünkü sen nasılsın ne kadarlık oldunuz

@@@gözde@@@

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 22 Ocak , 2012, 16:44:01

olmazsa yarın doktorumu arayacağım durama göre salı günü gidecem dayanamıyorum cnm çünkü sen nasılsın ne kadarlık oldunuz
git canım mutlaka ihmal etme.. biz iyiyiz çok şükür tatlım bugün 10+1 riz :love9: :love9: maşallah siz kocaman olmuşunuz  :nazar:

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 22 Ocak , 2012, 16:51:53
Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 22 Ocak , 2012, 16:44:01

git canım mutlaka ihmal etme.. biz iyiyiz çok şükür tatlım bugün 10+1 riz :love9: :love9: maşallah siz kocaman olmuşunuz  :nazar:

manşaallah cnm allahım sağlıkla kucağına aldırmayı nasip etsin bende 32 haftalık oldum ama son zamanlar çok zormuş ayakta durmakta zorlanıyorum bel ağrıyor eğilip kalmam sorun oldu geceleri daha zor oluyor yatma yatamıyorum kalkma kalkmıyorum kıymetini, bil bu zamanların :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

@@@gözde@@@

:amin: :amin: Allah cümlemizi sağlim bebişlerimize kavuştursun.. şimdilik mide bulantılarımız uğraşıyoruz ondan sonra bol bol değerlendirim iyisi ben bu günleri  :k06: bakalım ben nasıl olcam ikizlerimin bi biri kımıldar bi  biri ayy düşüncesi bile çok güzel ya daha şimdi hareketlerini hissedemiyorum sen aklına geldikce izliyosundur hareketlerini ne güzel demi  :love9: ben bazen netten izliyorum vidoları anne karnında bebiş bi bitarafa bi bitarafa  dans ediyo resmen  :occasion5:

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 22 Ocak , 2012, 17:17:54
:amin: :amin: Allah cümlemizi sağlim bebişlerimize kavuştursun.. şimdilik mide bulantılarımız uğraşıyoruz ondan sonra bol bol değerlendirim iyisi ben bu günleri  :k06: bakalım ben nasıl olcam ikizlerimin bi biri kımıldar bi  biri ayy düşüncesi bile çok güzel ya daha şimdi hareketlerini hissedemiyorum sen aklına geldikce izliyosundur hareketlerini ne güzel demi  :love9: ben bazen netten izliyorum vidoları anne karnında bebiş bi bitarafa bi bitarafa  dans ediyo resmen  :occasion5:

cnm çok güzel aklıma gelmesine gerek kalmadan benimki hissettiriyor cnm cnm ben tekiyle zor uğraşıyorum karnımda iki taneyi düşünmek istemiyorum 2 hafta sonra bulantıların geçer cnm inş bende bir an önce oynasın istiyordum 20haftada başladı oynamaya sanki hiç oynamayacak gibi gelirdi

Aytii

Nazlıcığım geçmiş olsun öncelikle

öksürüğü kesen tek şey

ZENCEFİL BAL KARIŞIMI

zencefili fazla katma çünkü acı oluyor

belki öğüreceksin yerken ama inanki geçiren tek şey bu

Allahım şifa versin

@@@gözde@@@

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥"°°¤Yağmur nisa°°¤"♥♥♥♥♥♥♥♥ - 22 Ocak , 2012, 17:21:55
Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 22 Ocak , 2012, 17:17:54

cnm çok güzel aklıma gelmesine gerek kalmadan benimki hissettiriyor cnm cnm ben tekiyle zor uğraşıyorum karnımda iki taneyi düşünmek istemiyorum 2 hafta sonra bulantıların geçer cnm inş bende bir an önce oynasın istiyordum 20haftada başladı oynamaya sanki hiç oynamayacak gibi gelirdi
maşallah paşaya  :nazar: bizim daha çok yolumuz var sizin çoğu gitmiş azı kalmış  :nazar: sağsalim hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin Rabbim  :amin:

__nil__

canım aynı dertten çekiyoruz malesef.bende öksürüyorum 1-2 haftadır üstelik şimdide gribe çeviriyor sanırım burnum akmaya filan başladı.bende öksürdükçe bebeğim ne hale geliodur diye üzülüyorum birde şiddetli öksürüklerde kasıklarımda ağrı oluyor bıçak gibi saplanıyor.ama malesef kullanılcak ilaç yok.Sende benim gibi doğal yollardan geçirmeye çalış.ben ıhlamur içiyorum.balla toz zencefil karıştırıp yiyorum ve doktorum bepanthene pastil alabilirsin dedi onu içiyorum öyle işte canım.acil şifalar inş hemen geçer

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 22 Ocak , 2012, 17:22:33
Nazlıcığım geçmiş olsun öncelikle

öksürüğü kesen tek şey

ZENCEFİL BAL KARIŞIMI

zencefili fazla katma çünkü acı oluyor

belki öğüreceksin yerken ama inanki geçiren tek şey bu

Allahım şifa versin

evet kesinliklen katiliyom herkes burda öyle yapiyo öksürünce  ::) annemde gecende bana yapmisti yutamadim ama cok fenaydi tati  :igrenc: :igrenc:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar: