Doctor Günel Arkadaşımızın da Küçük Mucizesi Gelmiş

Başlatan GÜL GÜZELİ, 21 Ocak , 2012, 17:21:11

« önceki - sonraki »

Yaşamsebebim

canim cook tebrik ederim allahim sag salim kucagina aldigin günüde görtersin ne güzel dimi kizlar her ay bi hamis haberi duyuyoruz hadi sirada subat ayinin sanslisi insalllaahhhhhhhhhh :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

__nil__

DoctorGunel

kizlar guzel dilekleriniz icin cok cok tesekkur ederim..INSALLAH bebegimin kalp atislarinida duysam ve rahatlasam..ilk gebeligim kurtajla sonlandi..insallah bu bebegimi saglikli sekilde kucagima almayi RABBIM nasib eder...darisi sizlere insallah kizlar...hamislerede saglikli gebelik diliyorum...aminnnnn
RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...

seda87

oyyyyyy maşallah hayırlı olsun canm gözünüz aydın :nazar: :nazar: rabbim sağlıklı sıhatli bir hamileleik nasip etsin inş.sırada bekleyenleride çok bekletmesin allahım :amin: :amin:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

@@@gözde@@@

yasmin24

Balböceği

Alıntı yapılan: DoctorGunel - 22 Ocak , 2012, 08:11:44
kizlar guzel dilekleriniz icin cok cok tesekkur ederim..INSALLAH bebegimin kalp atislarinida duysam ve rahatlasam..ilk gebeligim kurtajla sonlandi..insallah bu bebegimi saglikli sekilde kucagima almayi RABBIM nasib eder...darisi sizlere insallah kizlar...hamislerede saglikli gebelik diliyorum...aminnnnn

insallah canim, icini rahat tut Allah'in izniyle birsey olmayacak  :amin: :love9:

xxcansuxx

:muzz: :muzz: :muzz: :nazar: :nazar: tebrik ederim arkadaşım allah tamamına erdirsin :amin: :amin:
darısı  tüm isteyenlere  :amin: :amin:

Sır_Çiçegi

gözün aydın cnm hayırlı olsun inş. :amin:
saglıklı bi gebelik gecirirsin inş.  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

esracım

ço ksevindim canım günelim.inşallah sağ salim kucağına aldığın günleride görürsün.darısı başımıza olsun inşallah :amin:

Yaşamsebebim

GÜL GÜZELİ

Benim tahminim 4 hafta 3 gün falan  :k06: :k06: :k06: şuan fasulye modunda teyzoşummmmmm oyhhhhhh yirim ben o fasulyeyiiiiiiiiiiiiiiiii  :hungry:  :hello2: :muzz: :hieyt: :love9:

ORNA

çok güzel bi haberr  :occasion16: :occasion16: inşallah bugün güzel haberlerle gelirsin canım dualarımız seninle herşey yolunda gider inşallah  :amin: :amin: :amin: arkandanda biz geliriz inşallah  :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

<<<peri masalı >>>

hayırlı olsun allah tamamına erdirsin  :amin: sağlıcakla bebeğini kucapına almayı nasip etsin rabbim