2 yaş sendromuna girdik!!!!!!!!!!!!

Başlatan MASAL ILGIN, 21 Ocak , 2012, 14:45:50

« önceki - sonraki »

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

:ehi: :ehi: :ehi:
Ahh Nagim ahh  :sad1:
Ruz de isil da ayni valla..Kendi baslarina buyruklar kendi egemenliklerini ilan etmis durumdalar..
Ruz de dillendiginde asil o zaman cekecegimiz var :ehi:

fıstık

heh işte orası çok kötü

dil pabuçkadar oluyo

geçen babasına beni DELİRTME demiş

ÇOK KISGINIM BENİ RAHAT BIRAK demiş   :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

makarna yapmıştım koydum tabağına

YANINDA İÇECEK BİŞİ ALABİLİR MİYİM LÜTFEN dedi

allahım yarabbim ya büyümüşte küçülmüş sanki

bende evin hizmetçisiyim Ya TABİ ALABİLİRSİNİZ KÜÇÜK HANIM NE ARZU ETMİŞTİNİZ dedim

SU LÜTFEN diyo  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Isila bayiliyorum yaaaaa :love9: :ehi:
Kucuk hanimefendi kibarcigim benim :love9:
Aman yaramaz olsunlar yaramaz cocuk iyidir derler ya katiliyorum sagliklari iyi olsunda hizmetci olmaya raziyim
Ama o findik hanimi cooook seviyorummm :love9:
Ruzgarda aldim verdim dmeye bayilio alip verio devamli bisileri :ehi:

fıstık

RÜZGARIMM BİTANEEEEEEE    :love9: :opucuk:

alsın versin bakalım  :ehi:

çok şükür bugünlerimize canım sağlıklılarla napalım cekecez sendromunuda  :k06: :k06:

TUĞBA KASAP

benim yazdıklarım neden görünmüyor

TUĞBA KASAP

:hello:merhaba ben aranıza yeni katıldım arkadaşlar..
benim 13 aylık oğluşum var çok gaz sancımız oluyoo geceleri..bu yaşta bu kadar gaz sancısı neden olurki ne yapsam bilmiyorumm... :crybaby2:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Canim aramiza hosgeldin oglusunla :flowers:
Midesinde bir problem olabilir belki reflu ya da baska bir sey tahlilden gectiniz mi?
Bizde gaz sorunu yasadik ama cok sukur sadece 1 hafta snr damlalarla ve mamasini degistirmemle yok oldu
Rahat kaka yapmasini saglayacak sebzeleri yedir canim bol bol..

TUĞBA KASAP

:hello2:canım teşekkür edrim cevap verdiğin için.hoşbulduk.kakasını yapıyor.canım anne sütü ve normal sebze çorbası yayla çorbası meyve vs. veriyoruz.mama devam sütü falan hiç vermedim sütüm yettiği için direk ek gıdaya geçtik..ama inanılmaz gaz sancımız var... 

Lă_Tăhzen!

Bizde yaklaşık 1 aydır 2 yaş sendromu diye adlandırılan  mız mız dediğim dedik havalarındayız

Bazen benimde sabrım kalmıyor nasıl yaklasacagımı şaşırıp kalıyorum  sabrım tükeniyor bu günlerinde geçecegini göz önunde bulundurarak daha ılımlı yaklasmaya çalışsamda  sanırım benimde apartmanı inlettigim oluyor   :-\

ยรlคภ๓คz göภlüm

kızlar sabredin bu iyi günleriniz... oğlum şimdi çocukların özgür yaşamına karışamazsınız, kendi kararlarımı ben vereceğim, bana karışma, sana ne,odamın dağınık olması sizi ilgilendirmez diyor bunların ergenlik dönemini düşünemiyorum

fıstık

BEN ONUN ÖZGÜR YAŞAMINA Bİ KARIŞIRIM VALLAHİ

TAMAMİYLE ÖZGÜR BIRAKIVERİRİM ONU AÇ KALIR KIYAFETSİZ KALIR OYUNCAKSIZ KALIR  :k06:

ยรlคภ๓คz göภlüm

anaaaa bir de yedi yaş sendromu varmış biz de o dönemdeyiz sanırsam.. hiç sendromları da bitmiyor yandık :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ยรlคภ๓คz göภlüm

çocuk büyüdükçe sorunu ve sorumluluğu  büyüyor

fıstık

annelik ömür boyu istifa edemeyeceğin bir meslek  :k06:

yaptık bi kere dönüş yok çekeceğiz  :k06: :k06: :k06: :k06:

βαlκιz

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 31 Ocak , 2012, 11:16:07
Bizde yaklaşık 1 aydır 2 yaş sendromu diye adlandırılan  mız mız dediğim dedik havalarındayız

Bazen benimde sabrım kalmıyor nasıl yaklasacagımı şaşırıp kalıyorum  sabrım tükeniyor bu günlerinde geçecegini göz önunde bulundurarak daha ılımlı yaklasmaya çalışsamda  sanırım benimde apartmanı inlettigim oluyor   :-\

:ehi: :ehi: apartmanı inletme sendemi sendroma girdin  :toothy10: 1 haftadır bende mahalleyi inletiyorum :toothy10:  laf dinleyen uslu çocuklar gitti canavalarlar geldi 2 yas sendromu pek yaşamadık  biz 3 yas sendromuna girdik  :ehi: bende 22 yas sendromuna gircem banane eşim naparsa yapsın :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3: