13 Mayıs , 2024, 22:57:29

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ACABA HAMİLEMİYİM??

Başlatan _deniz_, 20 Ocak , 2012, 19:24:08

« önceki - sonraki »

Nezo

Böhü  :ehi: Ne Utanıyon Kızım Ben Isırıyom Ama Koparmıyom Korkma  :toothy10:
Ben Gayet Memnunum Şekerim  :ehi:

Ya-semin

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 24 Ocak , 2012, 15:38:08
Alıntı yapılan: Ya-semin - 24 Ocak , 2012, 15:36:37
Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 24 Ocak , 2012, 15:34:13
Alıntı yapılan: Ya-semin - 24 Ocak , 2012, 15:32:48
Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 24 Ocak , 2012, 15:27:08
Alıntı yapılan: Ya-semin - 24 Ocak , 2012, 15:25:42
nez napıyon  :-[ :-[  :laughing7: hala utanıyom kız senden, face arkadaşım benim  :)

burada orna inşallah hamilesindir canım :amin:
NE OLUYOR NEDEN UTANIYORSUN YASEMİN :)

;D ;D ;D ;D sorma canım, benim sakarlıklarım çoktur... nazlının profilinde geziyordum nasil ettiysem nazlının arkadaşlarından birine arkadaşlık isteği gitti ama nasıl oldu anlamadım, utancımdan öldüm hiç tanımadığım biri, sonra Allah tan yabancı değilmiş bizim nezomuymuş, öyle bir maceramız oldu nezle  :laughing7:
Bide Gelmiş Seni Yanlışlıkla Ekledim Diyo  :toothy10: Geç Dedim Bu Ayakları Bana Hastaydın Zaten  :ehi:

heeee hastaydım, işe yaradı ama  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Aynı Şehirde Olsak Bana Çarpıp Kitaplarımı Düşürecekti Ama Uzak Olunca Böyle Bi Yola Başvurdu  :ehi: İşin Komiği O Yaseminin Ben Bizim Burdaki Yasemin Olduğunu Bilmiyodum Sonra Söyledide Jeton Düştü  :ehi:

bende bilmiyordum hemen nazlıya msj attım ben böyle böyle yaptım diye, o da canım bizim nez o, takma bişey olmaz dedi. bi rahatladım duyunca ama bunların hepsi hikaye nezin hayranıyım aslında :ehi: :ehi:
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana

Nezo

Nazlı Seninde Alacağın Olsun Lan Takma Bişi Olmaz Demiş Beni Hiç İplememiş  :toothy10:

suzannn

GİZLİ HAYRANIN AÇIĞA VURDU NEZCİM  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:

Nezo

:love1: :love1: :love1: :love1: :love1: Sevilen Bi İnsanım Anacım  :ehi: :ehi: :ehi: Forumun Tümü İçin Geçerli Değil Ama bi Kaşık Suda Boğmak İsteyen Daha Fazladır  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Ya-semin

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 24 Ocak , 2012, 15:42:45

:opucuk: canım benim sağol anlayışın için, işte çok tanımayınca insan yanlış anlaşılma olmasından çekiniyor, artık sorun yok  :flowers:  güzel bir tesadüf oldu, inşallah güzel bir arkadaşlığın başlangıcı olur bu
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana

suzannn

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 24 Ocak , 2012, 15:46:24
:love1: :love1: :love1: :love1: :love1: Sevilen Bi İnsanım Anacım  :ehi: :ehi: :ehi: Forumun Tümü İçin Geçerli Değil Ama bi Kaşık Suda Boğmak İsteyen Daha Fazladır  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:

Nezo

Alıntı yapılan: Ya-semin - 24 Ocak , 2012, 15:46:47
Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 24 Ocak , 2012, 15:42:45

:opucuk: canım benim sağol anlayışın için, işte çok tanımayınca insan yanlış anlaşılma olmasından çekiniyor, artık sorun yok  :flowers:  güzel bir tesadüf oldu, inşallah güzel bir arkadaşlığın başlangıcı olur bu
Sen Sağol Canım Benim İnşallah Öyle Olur  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
Beni Zaten Bi Tanıyan Bide Tanıyan Pişman   :tongue3: :ehi:

Ya-semin

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 24 Ocak , 2012, 15:44:43
GİZLİ HAYRANIN AÇIĞA VURDU NEZCİM  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Ya-semin

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 24 Ocak , 2012, 15:44:33
Nazlı Seninde Alacağın Olsun Lan Takma Bişi Olmaz Demiş Beni Hiç İplememiş  :toothy10:

tam hatırlamıyorum ama buna benzer bir cümle kurmuştu ama seni iplemediğinden değil, senin samimiyetine ve anlayışına olan güveninden , nazlım benim canım arkadşım...

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

suzannn

Alıntı yapılan: Ya-semin - 24 Ocak , 2012, 15:50:23
Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 24 Ocak , 2012, 15:44:33

tam hatırlamıyorum ama buna benzer bir cümle kurmuştu ama seni iplemediğinden değil, senin samimiyetine ve anlayışına olan güveninden , nazlım benim canım arkadşım...
NAZLIM HEP OLUMLU BİR İNSAN TANIDIĞIM KADARIYLA

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

ne oluyo bendenmi bahsediliyor
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

suzannn

DERKEN İYİ İNSAN GELİR

suzannn

HOŞGELDİN CANIM NASILSIN