28 Nisan , 2024, 02:15:58

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bir bakar mısınız?

Başlatan RuHGuZeLi, 19 Ocak , 2012, 08:14:53

« önceki - sonraki »

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

HASRET!M S@N@

begümcüm benm doktorum her labaratuarda bu kan testinin farklı cıkabileceğinden bahsetmişti birde bazılarında kanda belli olmayabiliyormus ben cok duydum bunu idrarda cıktı kanda cıkmadı ama hamileymişim diyenleri bence en yakın zamanda özel bir hastanede testini tekrarlat canım benm ben belki de kimsyasla gebelik yasadın dicektim ama adetiin gelmemiş birde gerci gecen ay benm testlerdede cıkmıstı ama adet oldum inş sen güzel bir haber alırsın aslında özelin aciline gitsen orda ücretli yapıyorlar bir saatede elinde test sonucu

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 20 Ocak , 2012, 13:33:11
begümcüm benm doktorum her labaratuarda bu kan testinin farklı cıkabileceğinden bahsetmişti birde bazılarında kanda belli olmayabiliyormus ben cok duydum bunu idrarda cıktı kanda cıkmadı ama hamileymişim diyenleri bence en yakın zamanda özel bir hastanede testini tekrarlat canım benm ben belki de kimsyasla gebelik yasadın dicektim ama adetiin gelmemiş birde gerci gecen ay benm testlerdede cıkmıstı ama adet oldum inş sen güzel bir haber alırsın aslında özelin aciline gitsen orda ücretli yapıyorlar bir saatede elinde test sonucu

:icon_thumright: haklısın canancım bende adetim 4 gün gecmesi ragmen idrarda yaptım cıkmamışştı ertesi gün kanda cıkmıştı  :opucuk:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

RuHGuZeLi

var canım ve bastırınca biraz ağrıyor sanki miğdem ağzıma geliyor

Sır_Çiçegi

hımm bence cnm cananın dedigini yap özel bi hastanede acile git test yaptır 1 saatte cıkıo bende öle yaptırmıştım
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

RuHGuZeLi

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 20 Ocak , 2012, 13:33:11

canım evet bende nette öyle şeyler okudum ki adetimi bekleyip gelmezse özel bir hastaneye gidip yaptırıcam inş. ama adetimi beklemem lazım bakalım ne olucak bir hormon varmış o da silik çizgi çıkarabiliyormuş testte