02 Mayıs , 2024, 20:25:10

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Evlilikte Kavgaları Bitiren 21 cümle

Başlatan Balböceği, 20 Ocak , 2012, 14:24:40

« önceki - sonraki »

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

22 Ocak , 2012, 03:45:13 #15 Son düzenlenme: 22 Ocak , 2012, 04:09:22 ❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤
bu sözleri genelde erkekler söylemeli
biz zaten söylüyoz
söyledikçe de kendilerini bi halt sanıyolar  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

_deniz_

Ben kavga etmeyi hiç sevmem, özellikle de seslerin yükselmesini. Çünkü baba evinde hiç görmedim bunları, her ne olursa olsun herkesin durması gerektiği bir yer ve saygısı vardı. Oyüzden ilk önce eşimin ailesini yadırgadım. Çünkü sohbet ederken bile birbirlerini bastırabilmek için sesler yükseliyor. Bu nedenle ben gerginken sinirliyken asla konuşmam. Bi köşeye çekilip oturur düşünürüm. Sorun ne önce kendim düşünürüm. Eğer sorun bendeyse özrümü dilerim, eşimdeyse de sakinleşince gidip bu tavrının karşısında ne kadar kırıldığımı, içimin nasıl burkulduğunu ve hatırladıkça da üzüleceğimi,hatta zaman zaman beni kendinden uzaklaştırdığını,soğuttuğunu söylerim çok sakin bir tavırla. Benim sakinliğimden dolayı utanır ve kendini affettirmek için herşeyi yapar.

Lă_Tăhzen!

O kavga anında veya tartışma anında insanın aklına güzel bir cümlemi gelir sanki  :cildir:

pinarors

ben hayatta altta kalmıorum ya  :hieyt: çok fenayım kıyamadım şimdi canım eşim hep susar cvp vermez.
ben haksız dahi olsam kesişn bi yerden haklı haklı çıkaracak bişiy bulurum kendimi :)
olmadı kolumu kapıya çarpar ağlarım naz yaparım öper geçer  :love8: :love3: kıyamadım bak şimdi :)
ay ben ne cazgırmışım  :muzz:

_deniz_

Sürekli bir tarafın üste çıkması kendini haklı göstermeye çalışması vs vs.. bunlar sağlıklı değil. Tartışmanın bir sebebi vardır,eğer konuşulup ortak noktada buluşulamaz ise bir süre sonra hiç bir sorunu aşamaz hale gelebilirsiniz.
Aslında bayanlar haklı olacak birşey bulmuyor. Erkek bu cazgırlıktan bıktığı ve kavgaya devam etmek istemediği için susuyor ve sizin kendinizi haklı hissetmenize sebep oluyor...