İMKANSIZIN İMKANSIZLIĞI ALLAHIMIN İMKANSIZLIĞI BİTİRDİĞİ HİKAYELER (ALINTILAR)

Başlatan cute552, 19 Ocak , 2012, 20:17:13

« önceki - sonraki »

cute552

Alıntı yapılan: melek100lü - 19 Ocak , 2012, 22:16:22
canım inş enkısa sürede sağlıklı bir gebelik  oluşurda bizde seviniriz emin ol kendi kardeşim gibi mutlu olurum hepimizde aşa yukarı aynı dertten muzdaribiz rabbim büyük başarıcaz eminim tektek kutluycaz birbirimizi
İNŞALLAH CANIM İNŞALLAH HEPİMİZ MUTLU OLURUZ BENDE BİRİ HAMİLE KALDIĞINDA YÜZÜMDE VE İÇİM DE BİR TEBBESSÜM OLUYOR MUTLU OLUYORUM ALLAHIN İZNİYLE BİZDE BAŞARICAZ  :hello2: :hello2: :hello2:

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

Ya-semin

Rabbim gönüllerinizin muradını versin arkadaşlar, umarım en kısa sürede evlat hasretiniz son bullur... tabii benim de inşallah :amin:
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana

cute552

Alıntı yapılan: Ya-semin - 19 Ocak , 2012, 22:34:30
Rabbim gönüllerinizin muradını versin arkadaşlar, umarım en kısa sürede evlat hasretiniz son bullur... tabii benim de inşallah :amin:
İNŞALLAH CANIM ALLAH SENİN DE GÖNLÜNE GÖRE VERSİN  :wave:

kuzucuk

olmazları olduran Allahım biz kullarına da ne olur yardım et  şu mübarek akşamda dualarımızı hayırlısı ile kabul et  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

cute552

Alıntı yapılan: kuzucuk - 19 Ocak , 2012, 22:56:01
olmazları olduran Allahım biz kullarına da ne olur yardım et  şu mübarek akşamda dualarımızı hayırlısı ile kabul et  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
AMİN AMİN AMİN  :amin: :amin: :amin: :amin: CANIM...

kuzucuk

Alıntı yapılan: cute552 - 19 Ocak , 2012, 22:37:00
Alıntı yapılan: Ya-semin - 19 Ocak , 2012, 22:34:30
İNŞALLAH CANIM ALLAH SENİN DE GÖNLÜNE GÖRE VERSİN  :wave:
amiiiiiiiiiin canım  güzel Rabbim hepimizin gönlüne göre versin inşallah

kuzucuk

cute552

ya bişey sorcam bu yazılarınızın altına çizelge koyuyonuz ya onu nasıl yapıyonuz bebeğinizin kaç aylık falan yada eşinizle kaç yıl evli olduğunuzun çizelgesi bende koymak istiyorum bilen varsa...

_inci_tanem_

Ayyyy kızlar bunlar nasıl bir hikayedir işyerinde masamda okurken gözlerim dolu dolu oldu  :y25: özellikle ikinci pko olanda adet oalamayan arkadaşta bende olamıyorum ilaçsız :crybaby2:RABBİM en kısa sürede sağlıkla hayırlısıyla nasip etsin hepimize inşallah :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

esracım

bende ikinci hikayeyi okuduğumda ağladım.Allah ım inşallah bizede evlat verir ve o günleri görürüz inşallah.

RuHGuZeLi

ah canım ahh inş tez zamanda bizlerinde melekleri gelir göbüşlerimize kurulur Böyle hikayeler duyunca moralim düzeliyor . Kendime güven geliyor bu konuda.

serserim

biraz önce annemle konuştum yok anne artık kabullenmek lazım benim çocuğum olmicak herhalde dedim o da sağolsun hayatımda o kadar önemli yeri vardırki en büyük destekçimdir SENİ ÇOK SEVİYORUM CANIM ANNEM bana moral verdi hiç olmicak deyipte çocuğu olan kişilerden bahsetti benim umudum var kızım dedi bu mübarek günde Allah dualarımızı geri çevirmez dedi inanaıyorum olucağına dedi daha sonra sayfaya girdim ve bu hikayeleri okudum Allah razı olsun canım senden iyi ki eklemişsin beni toparladı bu yazılar kimler neler çekmişTe yılmamış evet dedim bende yılmıcam ve bu ay aşılama yapmaya karar verdim tekrar Allah ım ne olur duy sesimizi Allah rızası için boş bırakma kollarımızı  :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:

HASRET!M S@N@

birgün eninde sonunda bizde bu gibi yerlerde hikayelerimizi baskalarına moral olsun diye paylasacagız kızlar inş önemli olan buna inanmak allahtan asla ümit kesmemek ve cok strese girmemek

cute552

Alıntı yapılan: serserim - 20 Ocak , 2012, 13:13:18
biraz önce annemle konuştum yok anne artık kabullenmek lazım benim çocuğum olmicak herhalde dedim o da sağolsun hayatımda o kadar önemli yeri vardırki en büyük destekçimdir SENİ ÇOK SEVİYORUM CANIM ANNEM bana moral verdi hiç olmicak deyipte çocuğu olan kişilerden bahsetti benim umudum var kızım dedi bu mübarek günde Allah dualarımızı geri çevirmez dedi inanaıyorum olucağına dedi daha sonra sayfaya girdim ve bu hikayeleri okudum Allah razı olsun canım senden iyi ki eklemişsin beni toparladı bu yazılar kimler neler çekmişTe yılmamış evet dedim bende yılmıcam ve bu ay aşılama yapmaya karar verdim tekrar Allah ım ne olur duy sesimizi Allah rızası için boş bırakma kollarımızı  :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:
allah senden razı olsun canım sana ve başkalarına iyi geldiyse ne mutlu bana benimde fikirlerim değişti yarın olurda adet olursam hiç üzülmicem hayatta okadar güzel mucizeler varki bunlar sadece birkaçı çok sevindim canım senin adına  :opucuk: