sitededeki bebişlerimizin arasına bir erkek adayımız daha katıldı

Başlatan <<<peri masalı >>>, 19 Ocak , 2012, 15:01:02

« önceki - sonraki »

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

olcayım rüyanda görmüştün hatırladın mı  :hello2: rüyan cıktı
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

<<<peri masalı >>>

evet ya bende doktorun yanından çıktktan sonra ilk onu hatırladım hatta yanımda annem vardı direk anneme anne bak rüyam çıktı dedim temiz kapliyim demekki dedimmm  :ehi: :ehi: :ehi:

Sır_Çiçegi

:hello2: :hello2: ayy ne güzel bende hep oglum oldgunu görüyorum inş. hayırlısı olur  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

CAN TANEM

Allah sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin oğluşunu canım :nazar: :nazar: :amin:

suzannn

hayırlısı olsun inşallah sağlıklıca kucağına aldığın günleride görelim inşallah

<<<peri masalı >>>

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 19 Ocak , 2012, 15:30:49
:hello2: :hello2: ayy ne güzel bende hep oglum oldgunu görüyorum inş. hayırlısı olur  :amin:

allahım gönlüne göre versin canımmm sağlıklı olsun önce  :amin:

Alıntı yapılan: moonlight - 19 Ocak , 2012, 15:33:57
Allah sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin oğluşunu canım :nazar: :nazar: :amin:
aminnnnn teşekkür ederimmm  :flowers:

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 19 Ocak , 2012, 15:34:46
hayırlısı olsun inşallah sağlıklıca kucağına aldığın günleride görelim inşallah

aminnnn teşkkür ederimmm  :flowers:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

EnDuruYanım

canım hayırlı olsunn saglıkla gelsın ıns...  sen yınede cok sartlama kendını bende senın zamanında kesın erkek dedıler 15 16 haftada yıne gıttım dedıler bu kız ana rahmınde sunnet olmu syavrum :toothy10: :toothy10:  sımdı kızım kucagımda :toothy10:

<<<peri masalı >>>

Alıntı yapılan: Pınar. - 19 Ocak , 2012, 15:42:24
canım hayırlı olsunn saglıkla gelsın ıns...  sen yınede cok sartlama kendını bende senın zamanında kesın erkek dedıler 15 16 haftada yıne gıttım dedıler bu kız ana rahmınde sunnet olmu syavrum :toothy10: :toothy10:  sımdı kızım kucagımda :toothy10:

fark etmez kız erkek sağlıklı olsun hiç sorun yok ilk bebeğim zaten ikiside lazım allahım eksikliğini göstrmesin  :amin: :amin:

Alıntı yapılan: happines - 19 Ocak , 2012, 15:46:31
PAŞA  İNŞALLAH SAĞLIKLA DÜNYA GELİR
amin canımmm teşekkür ederim  :nazar: :nazar:

HASRET!M S@N@

<<<peri masalı >>>

ORNA

hayırlı olsun tosunlarımız çoğaldı maşallahh  :nazar: :nazar: :nazar: bu sene kimi hamile duysam oglu olucak  :hieyt: :hieyt: :hieyt: sağlıklı olsunlarda allah uzun ömürler versin  :amin: :amin:

Balböceği