29 Mart , 2024, 03:34:00

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ÖMRÜMÜN İLK BAHARI Cnm oğlum KAYRAM

Başlatan aydinays, 19 Ocak , 2012, 12:34:55

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

ayyyy maşallah kayrama ayşe ya ne kadar sevimli görünüyo avatardaki fotosunda.  :love9:

demişsin ya içli içli ağlayıp sana bakmasına kıyamam diye, evet onların gözünden akan bi yaşa ölürüz işte biz. anne olmak ne güzel bişiy yaaa......  :love9:

aydinays

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 19 Mart , 2012, 11:39:26
ayyyy maşallah kayrama ayşe ya ne kadar sevimli görünüyo avatardaki fotosunda.  :love9:

demişsin ya içli içli ağlayıp sana bakmasına kıyamam diye, evet onların gözünden akan bi yaşa ölürüz işte biz. anne olmak ne güzel bişiy yaaa......  :love9:

efet canım bana sarılıpda o ağlaması yok mu sanki bana bir şey anlatırcasına, hani insan çok bunalır sıkıntılı olur güvenli bir kol bulunca bir anda boşalır ya bana sarılıp öyle ağlıyor işte. O zaman onu öpüp kokluyorum. İçime almak istiyorum.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

aydinays

Canım oğlum yaramazım minik mikcyim benim.  :love9: :love9: :love9: Sen ne kadar sevimli oluyorsun. Canın isterse çığlıkları başıyorsun canın isterse ağlıyorsun istiyorsun ki annen hep yanında olsun. Artık seni yüz üstü yatırdığımda ayaklarını ve ellerini daha iyi kullanıyorsun. İleri mi geri mi gitmeye çalışıyorsun anlamıyorum ama :) O popon dikiliyor havaya. Çok sevimli oluyorsun çok. oyuncakda koyuyorum önüne Onları tutmaya çalışıyorsun. Göz kordinasyonun gittikçe gelişti. Aferim sana. Artık annenin saçlarını rahat bırakmıyorsun.  :binkybaby: :binkybaby:  Hangi arada çekiyorsun onları anlamıyorum. :k06: :k06: :k06: Artık istersen oyuncaklarına ulaşabilmek için sağ soluna dönebiliyorsun. Banyo yapmaya bayılıyorsun o ellerin ayakların banyodayken durmuyor annem. Yaz gelsede oğluşumu götürsem denize. Oy yerim senin o gülüşünü.  :love9: :love9:

Dün gece beni resmen çok üzdün anneciğim kaç saat uyutmak için uğraştım en sonunda ben pes ettim benim yatağıma yatırdım seni yorgunluktan sızıp uyuyakaldın herhalde. Seni uyutmaya çalışırken ama beni uyuttun anneciğim.  :-[ :-[

Yatırdım yatağına sonra mamanı verdim. İlk defa uyurken mamanı yedim. :love9: :love9: :love9:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

damadım buyudu artık annesi  :nazar: :hello2: :hello2: cok sevimli oluyor değilmi dunur yaaaa  :k06: :nazar: :hello2: :hello2: :hello2: benim için kayramı öp

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

muhribe

maşallah tontiş kayra'ya  :nazar:

yakında uykusu da düzelecek annesi, 6 aydan sonra yemelere doyamayacaksın  :occasion14:

aydinays

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 20 Mart , 2012, 10:24:21
damadım buyudu artık annesi  :nazar: :hello2: :hello2: cok sevimli oluyor değilmi dunur yaaaa  :k06: :nazar: :hello2: :hello2: :hello2: benim için kayramı öp

öperim canım öpmezmiyim. Bizde kayrayla seni ve ecremizi öptük.
Sorma canım çok tatlılar çok.. Artık ben onu hep yüz üstü tutup yoruyorum.  :k06: :k06: :k06:

aydinays

Alıntı yapılan: muhribe - 20 Mart , 2012, 10:27:41
maşallah tontiş kayra'ya  :nazar:

yakında uykusu da düzelecek annesi, 6 aydan sonra yemelere doyamayacaksın  :occasion14:

inşallah canım ya bir düzelse uykuları. Sabahları çok sevimli oluyor çok.

xxcansuxx

maşaallah kayraya offf ya öp öp doyulmuyor dimi en tatlı zamanları yerim ben o havaya kaldırdığı koca popuşunu  :hungry: :hungry:

ยรlคภ๓คz göภlüm

oğlumun adaşı maşallah... annesi dur bakalım daha neler yapacak. 

aydinays

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 20 Mart , 2012, 19:32:55
maşaallah kayraya offf ya öp öp doyulmuyor dimi en tatlı zamanları yerim ben o havaya kaldırdığı koca popuşunu  :hungry: :hungry:

yee teyzesi ye çok sevimli oluyor o poposu :)

aydinays

Alıntı yapılan: güzgüneşim - 21 Mart , 2012, 08:58:17
oğlumun adaşı maşallah... annesi dur bakalım daha neler yapacak.
saol. Senin oğluşada maşallah cnm. her gün bir vukatı var. Kayralar yaramı mı oluyor acaba???

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: aydinays - 20 Mart , 2012, 10:57:41

Sorma canım çok tatlılar çok.. Artık ben onu hep yüz üstü tutup yoruyorum.  :k06: :k06: :k06:
:opucuk: OYY KIYAMAM YA YORMA ANNESİ  :caca: DAMADIMI İLERDE ECRE YORAR ONU MERAK ETME  :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :opucuk:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Mavikelebek

kimbilir poposu havaya dikildıgınde ne kadar tatlı oluyordur :) çok sevımlı oluyor  :nazar: :nazar:  maşallah kayramızı allahım nazarlardan saklasın  :opucuk:

aydinays

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 21 Mart , 2012, 09:41:32
Alıntı yapılan: aydinays - 20 Mart , 2012, 10:57:41

:opucuk: OYY KIYAMAM YA YORMA ANNESİ  :caca: DAMADIMI İLERDE ECRE YORAR ONU MERAK ETME  :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :opucuk:

olsun ecrede yorsun bende  :k06: :k06: :k06: ne yapayım onun hızına yetişimeiyorum dünürüm ya. Ayyakları keşfetmeye başladı geçen kucağımda oturuyordu. Ayağını ttunca bastı kahkayı. Nasıl mutlu oldu nasıl :)

aydinays

Alıntı yapılan: Mavikelebek - 21 Mart , 2012, 09:46:59
kimbilir poposu havaya dikildıgınde ne kadar tatlı oluyordur :) çok sevımlı oluyor  :nazar: :nazar:  maşallah kayramızı allahım nazarlardan saklasın  :opucuk:

Amin canım. 9 ay sonra sende günlüğünde yazacaksın. Bugün ikinci ayımız. Yine uyutmadı beni diye :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: