28 Nisan , 2024, 13:19:26

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bir bakar mısınız?

Başlatan RuHGuZeLi, 19 Ocak , 2012, 08:14:53

« önceki - sonraki »

RuHGuZeLi

3+6 haftalık bir gebelik idrar testinde anlaşılır mı ? Kızlar gözlerim mi bozuldu ben mi yanlış görüyorum diye ışığa çevirdim karanlıkta baktım idrar testinde çok hafif silik bir 2. çizgi gördüm. Kafam allak bullak oldu. Dün miğdem bulanmıştı sudan. İçime kurt düştü test yaptım çok erken diye diye ama silik 2. çizgiyi gördüm. Adetim 25 inde bu kadar erken gebelik belli olur mu ki idrar testinde?

elfo

canım tebrik ederim hayırlı olsun tez zamanda kan testi de yaptır da tamamen kesinleştir. 346 haftalık neden çıkmasın hem de bal gibi çıkar silikte olsa çıkar   ;) sudan tiksinmiş olman da en büyük göstergesi işte yüzde 90 hamilesin çok beklemeden kan testi yaptır derim
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

CAN TANEM

Canım ben belirtilerden umutlanmamanı tavsiye ederim geçen ay her türlü belirtiyi yaşadım ama olmadı...

Silik çizgi hemen çıktıysa kan testi yaptır umarım sende bebeğine kavuşmuşsundur tatlım  :amin: :amin: :amin:

RuHGuZeLi

kızlar hemde çok beklemeden hemen çıktı o silik çizgi nasıl elim ayağım titriyor şu anda anlatamam  :y25:

CAN TANEM

Bugün sabah mı yaptın canım

esracım

canım hemen kan testi yaptır.bi arkadaşımın dhaa 4 gün önceden çıkmıştı 3 gün kala testi tekrarlamıştı yine çıkmıştı.neden olmasın.bence hiç durma test yaptır bugün :)

RuHGuZeLi

evet canım bugün sabah yaptım Canım benim içime kurt düşüren erken çıkması 25 inde adet günüm tam 6 gün var adetime Testi yaptım 5 dk bekledim çıktı silik çizgi kafayı yiyecem bu kadar erken çıkar mı  :y25:

esracım

daha durma git bi kadın doğum hastanesine yada sağlık ocağına.ben umutluyum senden.elin ayağının titremeside normal heycan bunlar.güzel haberlerini bekliyoruz :muzz:

CAN TANEM

Canım silik çizgide pembelik varmı yoksa sadece yeri mi belli eğer pembelik varsa bencede kan testini yaptır hemen umarım bebişin gelmiştir  :amin: :amin:

RuHGuZeLi

var canım çok hafif pembelik fotoğrafını çekip koyucaktım ama telefonum net çekmiyor o yüzden belli olmuyor. Birazdan sağlık ocağına gidicem kan verip gelicem muhtemelen yarın çıkar sonuç

<<<peri masalı >>>

kan testi yaptır emin ol bence inşallah hayırlı haber alırsın :amin:

RuHGuZeLi

birşeyler yesem kan testini etkiler mi ya  :y25: Kararsız kaldım açlıktan ölüyorum  :hungry:

senayy88

Alıntı yapılan: begum0101 - 19 Ocak , 2012, 09:01:55
birşeyler yesem kan testini etkiler mi ya  :y25: Kararsız kaldım açlıktan ölüyorum  :hungry:
bitanem neler görüyorum ben böyle sabah sabah ne güzel biğ haber yeme bence git bi an önce kan testi yaptır canım ya çok sevindim bak görüyomusun beklemediğin bi anda gelir demiştim meleğim hadi tatlım git bi an önce haber ver bize

RuHGuZeLi

ah canım şu an da halimi bir görsen salya sümük ağlıyorum elim ayağım titriyor  :y25:

senayy88

Alıntı yapılan: begum0101 - 19 Ocak , 2012, 09:07:20
ah canım şu an da halimi bir görsen salya sümük ağlıyorum elim ayağım titriyor  :y25:
canım benm tahmin edebiliyorum çok ama çok sevindim bak oluruna bıraktığın anda geldfi belkide miniğin ahh darısı başıma inşallah :amin:git hemen test yaptır bekleme