2011 Aralık - 2012 Ocak Şubat Bebekleri

Başlatan ƓĤ♡SƬ, 19 Ocak , 2012, 02:21:13

« önceki - sonraki »

simurg01985

Maşallah 2. ayda 6 kilo  :nazar: bazı anne sütleri yarıyoor  tekrar maşallah  :nazar:
"Bazen diyorum,otobüslerin camına başımı dayasam.Her durağa dikkatlice baksam seni görebilir miyim diye.Hiç kimseye farkettirmesem seni aradığımı.Sonra seni hiç bulamasam.Gerçekten olup olmadığından kuşku duysam.Sonra,sonra..Yanımda olsaydın anlatacak çok şeyim vardı sana.Belki de susardım saatler boyu.Konuşmam gereken hiçbir yerde konuşamadığım gibi..."

xxcansuxx

Alıntı yapılan: -Joکєpнiиє- - 02 Mayıs , 2012, 21:30:03
Kızım 2.ay muayinesinde 6 kiloydu.

Kilo aldırıyor ama devamlı emme isteği var gögüslerim acıyor. ???
Onun için verdim bi kereye mahsus ..

Doktorumuzla konuşacağım durumu eğer ver derse mama alıcam
:nazar: :nazar: :nazar: Benimkininde emmeyle derdi var...  aceleci cap cup ediyor 2 dk da işini bitiriyor saatlerce emmiyor 3-4 saati buluyor ben aç bu diye dayasamda memeyi almıyor keyifle emmiyor bile kilo alır mı almaz   :honk:

KasrıCinan

KIZLAR NASILSINIZ  :flowers: :flowers: :flowers: :opucuk: :opucuk: 
ÇOK ÖZLEDİM SİZİNLE MUHABBET ETMEYİ.AMA ARTIK HİÇ FIRSATIM OLMUYOR.1 AYDIR EV ARIYORUZ ANNEMLERDE KALDIM HEP,DAHA DÜN GELDİM EVİME.ORADA BAZEN GİRDİM BAKTIM NE VAR NE YOK DİYE O KADAR...OĞLUM GRİP OLDU YİNE.2 ARADA Bİ DEREDE GEZE GEZE YİNE HASTA OLDU.İLAÇ KULLANIYORUZ.BEN DİŞLERİMLE UĞRASTIM.KANAL TEDAVİSİ YAPILDI Bİ DİŞİME AMA DOLGU YAPAMADI APSE YÜZÜNDEN.GİT GEL GİT GEL SONUNDA CEKİN ARTIK DEDİM ÇEKTİRDİM DÜN.ÖYLE İSTE.TAŞINMA TELASEMİZ VAR Bİ YANDAN OĞLUM.ANNEM HEP BAKTI SAĞOLSUN BİZ EV ARADIK AMA BULAMADIK KİRALAR 450 500DEN BAŞLIYOR.HEMDE ÖYLE ÇOK AHAM ŞAHAM DEĞİL. :honk: SİMDİ OKULLARIN KAPANMASINI BEKLİYORUZ BAKALIM.YARIN AŞIMIZ VAR 4.AY İNSALLAH KOLAY ATLATIRIZ. CANANIM BUĞLEM SEN NASILSIN?KIZLAR HEPİNİZ İYİSİNİZDİR İNSALLAH
:flowers: :flowers:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

banu_fth

selam bende girmiyordum bayağı zaman oldu .. benim sitedeydim özledim merak ettim şöle bi bakam dedim

biz de iyiyiz ..

korkma cnm 4.ay aşısı o kadar kötü geçmiyor .. ikinci ay feciydi  :cildir:

işkence resmen aşılar bebelere yaa ..  :violent1:

Allah kolaylık versin .. inşallah gönlünüze göre bir yer bulursunuz .. çok geçmiş olsun .. bizde grip yüzünden daha doğrusu bronsit yüzünden 5 gün iğne vurulduk .. iki tane şurup kullandık şükür bitti geçti ..

hastalıklara bağışıklık kazanıyorlar olur öle üzülme .. sıkma canını .. direnç kazanıyo işte böle böle büyüycekler  :amin: :amin: :nazar:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: eylül_üm - 08 Mayıs , 2012, 20:07:55
selam bende girmiyordum bayağı zaman oldu .. benim sitedeydim özledim merak ettim şöle bi bakam dedim

biz de iyiyiz ..

korkma cnm 4.ay aşısı o kadar kötü geçmiyor .. ikinci ay feciydi  :cildir:

işkence resmen aşılar bebelere yaa ..  :violent1:

Allah kolaylık versin .. inşallah gönlünüze göre bir yer bulursunuz .. çok geçmiş olsun .. bizde grip yüzünden daha doğrusu bronsit yüzünden 5 gün iğne vurulduk .. iki tane şurup kullandık şükür bitti geçti ..

hastalıklara bağışıklık kazanıyorlar olur öle üzülme .. sıkma canını .. direnç kazanıyo işte böle böle büyüycekler  :amin: :amin: :nazar:
A.s canım.hoşgeldin özledim seni.açık olduğunu gördüm girsede konussak demistim sen yazmıssın...allah iyilik versin.kızının resmini çok merak ediyorum.nasıl büydümü.kaç aylık oldu.[/color]hiç sorma güzelim bu aşılar mahvediyor yarın kim bilir nasıl ağlayacak.atesi çıkmaz insallah.çok mızmız kucakcı oğlum var.çok yoruyor beni..amin canım insallah buluruz.sizede çok geçmis olsun.bizimde bronşları hep tıkalı.bi ara çok zor geçti.bronsit baslangıcıydı sanırım ama atlattı sükür.insallah tekrarlamaz hastalığınız.insan dayanamıyor hiç..haklsını tabi öyle öyle büyüyecekler ama büyüklerin bide bi bebeğe bakamadınız lafı yokmuu :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :violent1: :violent1:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

ezgi ile muhammedin arası 1 ay kadar.nasıl kilosu gelisim.tombis mi doğduğu gibi tatlım, :love9: :nazar: :nazar:

nehirmiray

kızlar ek besinlere başlayan varmı aranızda?

xxcansuxx

sümeyram kolay gelsin inş. gönlünüze göre bir ev bulursunuz merkeze mi taşınıyorsunuz :icon_scratch:
canım geçmiş olsun paşayada inş. iyidir şimdi birde aşınızı atlatmış olmanın rahatlığıda vardır...
bizde iyiyiz buğlemde yarın aşı olcak inş. bir sorun çıkmaz...
buğlem için ayaklarım kopuyor yere inince uyanıyor nasıl düzene girecek uykusu bilmiyorum...
idrar yolları enfeksiyonluydu yarın yada diğer gün dr kontrolü var Allah beterlerinden korusun bebeklerimizi...
başkada bir sorunumuz yok şükür çok iyi kilo almıyoruz normal yarın kaç çıkacak bakalım sağlık ocağında ama öncede yazdığım gibi emmeyle arası yok ek gıdaya başlayayım diyordum dr başlama daha dedi bakalım ben yinede tattırırım birşeylerden ;)

A.E.OL CANIM OĞLUNLA MUHABBET ETMEK KISMET OLUR İNŞ. EN KISA ZAMANDA  :opucuk:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 13 Mayıs , 2012, 17:07:09sümeyram kolay gelsin inş. gönlünüze göre bir ev bulursunuz merkeze mi taşınıyorsunuzcanım geçmiş olsun paşayada inş. iyidir şimdi birde aşınızı atlatmış olmanın rahatlığıda vardır...bizde iyiyiz buğlemde yarın aşı olcak inş. bir sorun çıkmaz...buğlem için ayaklarım kopuyor yere inince uyanıyor nasıl düzene girecek uykusu bilmiyorum...idrar yolları enfeksiyonluydu yarın yada diğer gün dr kontrolü var Allah beterlerinden korusun bebeklerimizi...başkada bir sorunumuz yok şükür çok iyi kilo almıyoruz normal yarın kaç çıkacak bakalım sağlık ocağında ama öncede yazdığım gibi emmeyle arası yok ek gıdaya başlayayım diyordum dr başlama daha dedi bakalım ben yinede tattırırım birşeylerdenA.E.OL CANIM OĞLUNLA MUHABBET ETMEK KISMET OLUR İNŞ. EN KISA ZAMANDA[/quote]

Tatlım 2 kere cevap yazdım geçenlerde gitmedi
:cildir: zaten genellikle oğlum kucağımda oluyor siteye girdiğimde.Bi türlü cevap yazamadım kusura bakma...ev bulduk toparladık esyaları bakalım çok az bi iş kaldı bu cumartesi ALLAHIN izni ile tasınıyorum..EVET CANIM merkeze taşınıyorz, annem ve abimin evinin yakınına.abimle yan yana apartmanlarımız annemde 2 sokak üstte. :occasion5: :occasion5: :toothy10: :toothy10: buğlemimin insallah enfeksiyonu geçmistir.çok zor oluyor muhammette çok huzursuzdu.ama bizim 2 ilaç antibiyotik kullanmamızdan sonra geçti.ne inatçı bi enfeksiyonsa deli etti bizi  :violent1:  .daha küçücük dünyanın ilacını içti yavrum :sad1: kilo alımınız da enfeksiyondan sonra normale döner insallah tatlım.canını sıkma.yeterki sağlıklı sıhhatli olsun kuzucuklar...ek gıda  olarak artık herseyden tattırıyorum çay kaşığının ucu ile.su yoğurt çorba salata domates yalıyor hepsini.ve seviyor çok şükür öyle iste.BUĞLEMİM İLE ALLAHIMA EMANET OLUN...ikinizide buğlemimi kokuluca öpüyorum annesi ALLAHIM korusun nazarlardan çok tatlı bi bebek olmuş tam yemelik.ALLAHIM size bağışlasın[/color]

xxcansuxx

sümeyram kolay gelsin sana o zamn iyi ya evinin yeri tam güzel yerde demek biraz daha rahat olursun yakınlarında olmaları güzel olmuş...

canım ya muhammet tede mi idrar yolu enf. vardı. biz dün aldık sonuçları temiz çıktı iğne işe yaramşı çok şükür :amin: :amin: inş. tekrarlamaz kzuların hastalıkları :amin: :amin: kilo alımı artmayacak gibi iştahla emmiyor beni görsen zorla emziriyorum yerimde başkası olsa bırakırdı... hayırlısı olsun kilo alsında az çok takmıyorum bende veriyorum çay kaşığın ucuyla yoğurt,yemeklerin suyunda 1-2 damla kadar peyniri parmağımın ucuyla ezip yalatıyorum falan... ama dr bana geçme ek gıdaya daha dedi bende tattırıyorum sadece...

bizde sizi çok öptük yerleşde bol bol konuşuruz inş. artık Allah a e.olun canım oğluşla kolay gelsin

seda87

kızlar selaam nasıslsısnız ya 2 haftadır efe felaket gaz sorunu çekiyor zinko veriyorum da işe yaramıyor artık :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:memede nasıl sancı çekiyor sonra memeyi resmen çekip çekip bırakıyor parçaladı resmen gögsümü sancılardan ne hale geldi yavrum off denemedik yol kalmadı hangi ilacı aşsam yaa :y25:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

xxcansuxx

Alıntı yapılan: seda87 - 19 Mayıs , 2012, 12:52:36
kızlar selaam nasıslsısnız ya 2 haftadır efe felaket gaz sorunu çekiyor zinko veriyorum da işe yaramıyor artık :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:memede nasıl sancı çekiyor sonra memeyi resmen çekip çekip bırakıyor parçaladı resmen gögsümü sancılardan ne hale geldi yavrum off denemedik yol kalmadı hangi ilacı aşsam yaa :y25:
seda buğlemde çok fena gaz sancısı çekti çok şükür geçti ipekde öyleydi demetin kızı onun tavsiyesiyle sab simplex aldık biz düzenli kullandık çok rahatlamıştı dene istersen geçmiş olsun az kaldı 4.ayda hiçbir şeyler kalmıyor tek tük arada oluyor öp paşanı yerime A.E.OLUN  :opucuk:

мiŁenα.

Merhaba kızlar.

Kızım 3 ay kontrolünde 6 kilo 60 cm di.

Ama 2.aydada kilosu 5900 dü ebe hiç kilo almamış 1 hafta sonra tekrar getir dedi

Gittim 6 200 geldi 1 haftada 200 gr almış.

Almasaydı ek gıdaya başlayacaktık.

Bu arada kızımın eli hep ağzında ve ağzı çok akıyor acaba diş mi çıkarıcak?

Oğlumda 4 /5 aylıkken çıkarmıştı.Dr sordum olabilir dedi.

Kızlar bebeklerimiizn adı ayı kilo boy tablosu yapsak olarmı ::)

:love9: :love7: :love9:

<<<betty>>>

kızlar nasılsınız  :flowers: :flowers:
uzun zamandır giremiyordum bende, göğsümün ağrısından, dr.larda koşturmaktan  :-\
ama dünden bu yana daha iyiyim, bu gittiğim 4. doktordu ve verdiği ilaçlar işe yaradı  :nazar:
göğsümde bulunan kitle iyi huylu çıktı çok şükür, ağrılarımında süt kanallarından olduğu, fazla sütüm olduğundan kanal başlarını tıkadığı, iltihap olmadığı ama kanalların ancak ilaçla açılacağı söylendi, dünden bu yana alıyorum ilaçları, rahatladım biraz  :nazar:

bu sabahta ipeğimi aşıya götürdüm sağlık ocağına, boyuna kilosuna da bakıldı, maşallah teyzeleri kızım 8500 gr, 67 cm olmuş  :nazar: :nazar: :nazar:
inşallah sizin kuzucuklarda sizde iyisinizdir, öpüyoruz sizleri kızımla  :opucuk:
inşallah en kısa zamanda karşılaşırız yeniden  :opucuk: :opucuk:

xxcansuxx

demetttttttttt h.geldin canım bende 5 dk bakıp çıkayım derken seni gördüm geçmiş olsun iyi gelmiş ilaçlar sevindim iyi huyluymuşda  :muzz: :muzz: :muzz: peki ameliyat olmayacak mısın  :icon_scratch: :icon_scratch:

maşaallah ipeğime  :nazar: :nazar: :nazar: gelişimi çok güzel  :nazar: :nazar: benim kız hala emmeye isteksiz takmıyorum artık kilo alıyor ya bunada şükür diyorum  :k06: