2011 Aralık - 2012 Ocak Şubat Bebekleri

Başlatan ƓĤ♡SƬ, 19 Ocak , 2012, 02:21:13

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 24 Ocak , 2012, 13:49:33
OYY OYYY OYYY DOĞMUŞLARDA ANNELERİNİ YORUYORMUŞ MELEKLER MAŞALLAH SİZE YORUN ANNECİKLERİ
öyle yoruyorlar ki suzanım böyle tatlı telaşlar sanada olsun inş.  :amin: :amin: :amin:

KasrıCinan

OYY OYYY OYYY DOĞMUŞLARDA ANNELERİNİ YORUYORMUŞ MELEKLER MAŞALLAH SİZE YORUN ANNECİKLERİ
:ehi: :ehi: valla hemde nasıl yoruyorlar ALLAHIM SANADA VERSİN BU KUZUCUKDA GÖR YORULMAYI.BÖYLE HEM SEV HEM KIZ :amin: :ehi: :ehi: :ehi:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 24 Ocak , 2012, 14:19:50
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 24 Ocak , 2012, 13:40:17
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 23 Ocak , 2012, 18:45:12
ben uğruyorum kasrim ama denk gelmiyoruz hiç...  eşim izinde daha gece uyumayınca benim tatlı cadım gündüz geç uyanıyoruz  :k06: :k06: akşam nasıl oluyor anlamıyorum  :dontknow:
maşallah bebişlere, :nazar: ayakta uyutuyorlar valla bizleri  :laughing7: .artık tepki vermeye basladıda benimki..bazen emzirirken biriyle konusayım ağlıyor memede :ehi: :ehi: :ehi: tamam annem tamam diyorum susuyor :ehi: :ehi:
dediğin gibi aksam çok çabuk oluyor.gündüzleri seviyorum ama,gece olsun istemiyorum  :suclu: .sol göğsümü yardı ortadan kopacak gibi oldu.düne kadar zar zor emzirdim.artık dayanamayınca dünden beri pompaya sağdım biboranla verdim sol göğsün sütünü.sonra sağı verdim.gece bi gözüm kapalı bi gözüm açık yarı uykulu emziriyorum zaten. :ehi: :binkybaby: böyle böyle geçecek günler sanırım
öyle gerçekten çok uyanıklar benimkide emerken biriyle konuşayım tel. gelsin memeyi bırakıp dikkatli dikkatli dinliyor kendisiyle konuştuğumu zannediyor sonra onun öyle yaptığını görünce ben ona dönüp konuşuyorum bir gülüyor :love9: :love9: :love9: eriyorum resmen  :love7: :love7: canım ya geçmiş olsun kıyamam  :sad1:  şükür benim gögüslerimin ilk derileri kalktı hala emzirirken acıyor ama öyle çatlayıp kanamadı...
geceleri eşim uykusunu alamıyor her ses vrdiğinde oda gözünü açıyor uykusu bölünüyor bugün şimdi işe gitmediğim halde sallanıyorum yarın işe başlayınca nasıl olcak diyor  :k06: :k06: kıyamaz banada ayrıda yatmaz alışacak sanırım  :k06: :k06: akşamdan sonrada ben 1-2 saat uyuyorum çok iyi oluyor geceye hazırlık  :binkybaby: :binkybaby: eşimle dışarıyada çıkıyoruz alınacaklar vs oluyor, uyurken bebeği bırakıp anneme değişiklik oluyor...
AYY YERİM BEN ONU.EVET DİNLİYORLAR RESMEN YA.NASIL DA GÖZÜME GÖZÜME BAKIYOR.DÜN GECE Bİ TIKANDI HIÇKIRIKLA BİRLİKTE EMİYORDU.ANNEMİN KUCAĞINDAYDI YEMİNLE Bİ ARA NEFES ALMADI ELİMİZ AYAĞIMIZ BOSALDI.ÜFLEDİK YÜZÜNE GELMEDİ KENDİNE MORARDI KALDI TIKANDI BÖYLE.DEDİM GİTTİ YAVRUM.ANNEMİN YÜREĞİ PIR PIR BEN BÖYLE KALAKALDIM Kİ SONRADAN DÜZELDİ.YEMİN EDERİM AKLIM ÇIKIYOR.BAKMAYA KIYAMIYORUM.ÖYLE KORKUYORUM Kİ,ONA BİRSEY OLACAK DİYE.EVET İYİ OLUYOR BENDE ESİMLE ÇIKTIM UYURKEN ANNEM BAKTI SAĞOLSUN

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

suzannn

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 24 Ocak , 2012, 14:21:21
öyle yoruyorlar ki suzanım böyle tatlı telaşlar sanada olsun inş.  :amin: :amin: :amin:
AMİN CANIM
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 24 Ocak , 2012, 14:24:22
:ehi: :ehi: valla hemde nasıl yoruyorlar ALLAHIM SANADA VERSİN BU KUZUCUKDA GÖR YORULMAYI.BÖYLE HEM SEV HEM KIZ :amin: :ehi: :ehi: :ehi:
AMİN O GÜNLERİN HAYALİYLE YAŞIYORUM

seda87

KIZLAR DUA EDİN BANADA NE OLUR PAZARTESİ DOĞUMA GİRİYORUM RABBİM BANDA YAŞATSIN BU GÜZEL DUYGULARI :amin: :amin: :amin: :amin:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

xxcansuxx

Alıntı yapılan: seda87 - 26 Ocak , 2012, 11:34:48
KIZLAR DUA EDİN BANADA NE OLUR PAZARTESİ DOĞUMA GİRİYORUM RABBİM BANDA YAŞATSIN BU GÜZEL DUYGULARI :amin: :amin: :amin: :amin:
dualarımdasın canım rabbim kolaylık versin sende al bebişini kucağına sağlıkla  :amin: :amin:
aminnn inş.

<<<betty>>>

Allah yardımcın olsun canım, inşallah ağrısız sızısız sağlıkla kavuşursun kuzuna  :amin: :amin:  :amin:

KasrıCinan

ben deldim kızlar burdamısınız?demetim geldim

KasrıCinan

ALLAH yardımcın olsun tatlım.amiin :amin:

<<<betty>>>

KasrıCinan

kızlar anlatın bakalım,,, bebisleriniz nasıl huyları.nasıl geçiyor günleriniz geceler ne alemdeg.benim sesim biraz yükselmeye basladı kuzuya.yavrucak el kadar ne anlayacaksa.kıyamam kızıyorum sonra üzülüyorum.geceleri delirtiyor bazen.bazende melek gibi oluyor.nasıl büyüyecekse düsünüyorumda bazenn ayyy çok zor diyorum.ki yanımda yardım eden annem babam kardesim var.eve gidince bana kalacak korkuyorum valla bakabilecekmiyim diye :ehi: :honk:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 26 Ocak , 2012, 14:40:21
canım hoşgeldin  :opucuk:
uyudu mu paşan?
hoşbulduk balım.emzirdim besiğine yatırdım.uykusu olunca bakınıyordu.kardesime salla dedim ona bıraktım uyutmaya calısıyor icerde,bende kokunu alınca geldim hemen :opucuk: :k06:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 26 Ocak , 2012, 14:42:39
kızlar anlatın bakalım,,, bebisleriniz nasıl huyları.nasıl geçiyor günleriniz geceler ne alemdeg.benim sesim biraz yükselmeye basladı kuzuya.yavrucak el kadar ne anlayacaksa.kıyamam kızıyorum sonra üzülüyorum.geceleri delirtiyor bazen.bazende melek gibi oluyor.nasıl büyüyecekse düsünüyorumda bazenn ayyy çok zor diyorum.ki yanımda yardım eden annem babam kardesim var.eve gidince bana kalacak korkuyorum valla bakabilecekmiyim diye :ehi: :honk:

aynen sümeyram ben de düşünmeye başladım şimdiden  :ehi: :ehi:
ipek bi mızmızlansa annemin kucağına veriveriyorum, al anne pış pışla diyorum  :toothy10:
annem de dünden razı zaten  :ehi:
ama geceleri annemi kaldırmaya kıyamıyorum zaten gündüz çok yoruluyor diye, o yüzden geceleri ben de sen gibi çıldırıyorum,
uyu artık diye sesimi yükseltiyorum ben de, el kadar bebe ne anlayacaksa işte  :-\

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 26 Ocak , 2012, 14:43:49
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 26 Ocak , 2012, 14:40:21
canım hoşgeldin  :opucuk:
uyudu mu paşan?
hoşbulduk balım.emzirdim besiğine yatırdım.uykusu olunca bakınıyordu.kardesime salla dedim ona bıraktım uyutmaya calısıyor icerde,bende kokunu alınca geldim hemen :opucuk: :k06:

iyi yaptın canım, özledim valla  :opucuk:
hamileyken son dakkaya kadar burdaydık da, şimdi şu halimize bak  :ehi: :ehi:
bilgisayarın başına oturmayalı kaç gün oldu  :ehi:
şaka bi yana da çok şükür sümeyram, bak bebişlerimiz sağlıklıca yanımızdalar  :nazar: :nazar:

canım ya aklımdayken sorayım, nasıl oldu göbişi oğlanın? kanıyor mu hala?
bizimki geçti, baticondan sonra...

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 26 Ocak , 2012, 14:47:07
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 26 Ocak , 2012, 14:42:39

aynen sümeyram ben de düşünmeye başladım şimdiden  :ehi: :ehi:
ipek bi mızmızlansa annemin kucağına veriveriyorum, al anne pış pışla diyorum  :toothy10:
annem de dünden razı zaten  :ehi:
ama geceleri annemi kaldırmaya kıyamıyorum zaten gündüz çok yoruluyor diye, o yüzden geceleri ben de sen gibi çıldırıyorum,
uyu artık diye sesimi yükseltiyorum ben de, el kadar bebe ne anlayacaksa işte  :-\
:ehi: :ehi: :ehi: ayy biz şimdiden başladık.daha 20 günlük bebek bunlar. :k06: ALLAH bize sabır onlarada uslu olmayı akıllı olmayı uysal bebek olmayı nasip etsin..benim esim bi gün geliyor bi gün gelmiyor.esim gelince annem odasında kalıyor hiiç seslenmiyorum.eşim bakıyor bebeğe.eşim olmayınca annem geliyor annem bakıyor.dediğin gibi gündüz çok yorulunca gece bazen hiiç seslenmiyorum.uykusuz kalınca bazen duymuyor garibim.bide rahatsız annemm.bizimki bi çığırıyor annem ani bi uyanısla besiği sallıyor bide bakıyor bebek benim kucağımda rahatlıyor :laughing7: .aynı annen gibi annemde dünden razı pıspıslamaya.benim pıspıslamayı babam iyi yapıyor :ehi: .sürekli kucağına alıp sevmek istiyor :love9: .bide hafta sonu evimize dönecek gibiyiz.sürekli biz senden nasıl ayrılacağız demeye basladılar.annem sen bunu bize bırak sen bidaha al diyor.torun baldan tatlı geldi yani. :ehi: :ehi: