Bilgisayar Tamiri Bakımı İstanbul Anadolu Yakası Maltepe de ...

Başlatan banu_fth, 18 Ocak , 2012, 17:05:23

« önceki - sonraki »

banu_fth

Valla gelin görun derım  :k06:

24 saat kameralı alanda teknık servıs hızmetı veren bılgısayarcı .. elemanları sertıfıkalı .. evlere ve ofislere de gıdıyorlar .. fiyatları çok uygun ..

En ucuz bilgisayar satışı garantisi veriyorlar..  :muzz:

içinden parça mı çalındı .. yoksa daha hafıf bıseyı vardıda bu kadar masraf mı cıkardılar dıye dusunmeyın ..

ekmeklerıne haram krıstırmayan bır yer ..

neresi mi ??

selamımı söleyene ındırım var  :hieyt:

fıyatları zaten uygun ındırım ıstemeye gerek yok ama ıstemeyene de yapıolar bazen cok sahıt oldum ..

cunkum orda calısıordum .. orası bızım  :k06:

gercekten sorunu olan kapın gelın bılgısayarlarınızı .. sıteden duydum dıyın belkım para bıle almaz esım ..

daha ucuzu yok ..  :basardim: :basardim: :basardim:  ıyısı de  :basardim: :basardim: :basardim:

Nezo

18 Ocak , 2012, 17:16:18 #1 Son düzenlenme: 18 Ocak , 2012, 17:18:54 ●๋: ●๋: ήẽz ●๋: ●๋:
Reklamları İzlediniz
:ehi: :ehi:

banu_fth

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 18 Ocak , 2012, 17:16:18
Reklamları İzlediniz
:ehi: :ehi:

:k06: :k06: :k06: :k06:

evet bı senedır burdayık anacım hıc aklıma gelmemıs sızlere sölemek ..
burda olan herkesın bılgısayarı var .. yabancıya gıtmeyın neler duyuyoruz neler ..
onun ıcın seyettım  :k06:

βαlκιz

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 18 Ocak , 2012, 17:30:03
bc bilişim giderken sağda dönerken solda bc bilişim
koptum yerlere yattım ya sen çok yaşa emii  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: eylül fotograf makinesi tamiri yapan tanıdıkların varmı bana o lazım  :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

banu_fth

yok tatlım yaa bımıyorum ama foto makınası ıcın en ıyı yer servısıdır .. baskasına vermıyceksın ..  :icon_thumright: foto makınesı ayrı bır alan .. anlayan ellere ıhtıyacı var .. her bılıyorum dıyene guvenme  ???

bılgısayarı servısıne gönderınce olduk olmadık seler cıkarıp cok yuksek paralar ıstıyorlar .. garantısı varsa servıse gönderın ama yoksa önunden gecmeyın derım  :honk:

banu_fth

kamera kurulumuna basladık.
tek kamera ve bır senelık kayıt yapabılen kayıt cıhazı 1000tl yapıyorlar bızımkıler.
gıdıp kuruyorlar calısır vazıyette teslım edıyorlar..

marketlere market programı kuruyorlar .. calıstırıp gelıyorlar ..

bılgısayarla yapılabılen ne varsa ıste .. sorlarınız olursa yardımcı olurum.. 

Balböceği

by.charisma

herkese merhaba,

bilgisayar konusunda, her türlü sorunla ilgili virüsünden şarkılara, yüklenecek programından engellenecek şeyler çalınan hesaplarınızı tekrar almaya kadar aklınıza ne gelirse ücretsiz evet yanlış duymadınız tamamen ücretsiz uzaktan yardım hizmeti veriyorum. üstelik yorulma zahmetine girmiyorsunuz, yapacağım şeyleri bilgisayarınızdan izleme imkanınızda var. bilgilerinize önemle arz olunur :)) :DD