८εռռεէ ĸօĸսlularım... abla kardeşin maceraları başlıyor :)

Başlatan xxcansuxx, 17 Ocak , 2012, 19:28:59

« önceki - sonraki »

melek100lü

YOLSUN ELLEME  KORKUTMUŞ MADEM HAK ETMİŞ  :k06: :k06:

YOLSUN SAÇINI BAŞINI  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

:nazar: MAAŞALLAH NE ÇABUK BÜYÜYORLAR  :nazar:

xxcansuxx

11 HAZİRAN 2012

bal kaymak kızım bugün tam 5 aylık oldun  :nazar: :nazar:
bu ayda bizi neler bekliyor bakalım  :love9: :love9:
2 gündür acayip sıcak sen sele serpe çıplacık yatıyorsun
çok bağırıyorsun annem yere yatıyorum sen döne döne bağırıyorsun sonrada çarşafı çekiştirip basıyorsun çığlığı... bana öyle geliyor ki sürünmeyi beceremediğinden kendine kızıyorsun  :k06: :k06: :k06: ayakta durmaya bayılıyorsun ama babana çok yere bastırma demekten dilimde tüy bitti erken diye korkuyorum  :honk: :honk:

canım kızım öyle tatlısın ki her baktığımda içim kaynıyor, seni tekrar içime sokasım geliyor   :love7: :love7: :love7: çok şükür rabbime  :amin: :amin: bir gülüşün yetiyor yüzümü güldürmeye neşeme neşe katmaya, üzüntümü silmeye sen ilk göz ağrımsın evin içinde senden 2-3 tane daha nasıl olur diyorum babişe  :k06: :k06: cin cin bakan seslerinizin birbirine karıştığı, kalabalık,eğlenceli şen yuvamız olsa sen abla olsan  :love9: :love9: :love9: biraz daha büyü bakalım  ;) ;) bu arada sevilmekten hoşlanıyorsun yılışıveriyorsun seven olunca babacık sana kedicik diyor yavru kedi gibisin kulakları kabartıp gözlerini açınca farkın olmuyor  :k06: :k06: :k06:

mis kokulum A.E.OL çoraplarını çekiştirip durma biliyorum sıcak ama korkuyorum hasta olmandan  :honk: :honk:

<<<betty>>>

maşaallah kuzuma  :nazar:
doğdu doğacaklar derken 5 aylık oldular bile  :nazar:

bakıyorum da buarada kardeş cümleleri kurulmaya başlamış cananım  :k06:
sana da kocaman bir MAŞAALLAH :nazar: :nazar:  :opucuk: ben daha doğum sendromunu atlatamadım da  :ehi: :ehi: :ehi:

HASRET!M S@N@

xxcansuxx

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 11 Haziran , 2012, 16:13:10

sana da kocaman bir MAŞAALLAH :nazar: :nazar:  :opucuk: ben daha doğum sendromunu atlatamadım da  :ehi: :ehi: :ehi:

:opucuk: :opucuk:
dün eşimle konuşuyoruz abla oldu artık 2.ne zamana  dedi ben hazırım deyince adamın yüzü değişti beklemiyordu sanırım  :ehi: :ehi: ben istiyorum demet doğum değilde bulantılar beni korkutuyor o zaman buğlemle ilgilenemzsem diye  :sad1: :sad1: hayırlısı belki 2.içinde bekleyeceğiz biz isterken olmayacak  :dontknow: :dontknow: onun için çalışmalara başlamak istiyorum  :suclu: :suclu:

sende düşünme doğumu her doğum bir olmaz bak zorda olsa oldu ve maşaallah kolaylıkla büyüyor  :nazar: :nazar:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 11 Haziran , 2012, 16:15:10
maşallah kocaman olmus buglemimiz
inş bende bu günlerini görürüm

o görürüm inş. dediğin günleri tek tek yaşıyorsun canım daha neler neler görceksin hemde çifter çifter 2 katıyla  :k06: :k06: :k06: :nazar:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 11 Haziran , 2012, 16:19:05

dün eşimle konuşuyoruz abla oldu artık 2.ne zamana  dedi ben hazırım deyince adamın yüzü değişti beklemiyordu sanırım  :ehi: :ehi: ben istiyorum demet doğum değilde bulantılar beni korkutuyor o zaman buğlemle ilgilenemzsem diye  :sad1: :sad1: hayırlısı belki 2.içinde bekleyeceğiz biz isterken olmayacak  :dontknow: :dontknow: onun için çalışmalara başlamak istiyorum  :suclu: :suclu:

sende düşünme doğumu her doğum bir olmaz bak zorda olsa oldu ve maşaallah kolaylıkla büyüyor  :nazar: :nazar:

canım doğum bir yana bir de dediğin gibi o ilk aylardaki bulantılar  :sad1: :sad1: kafamızı kaldıramıyorduk  :sad1:
o zaman kızlarımız perişan olurlar yaa  :crybaby2:
canım benim ipek mucizeymiş zaten biliyorsun, rahmindeki duvar yüzünden. benim yine hemen olmaz zaten, olmazsa operasyon geçiricem ya,
şaka bir tarafa bizde hemen başlıyacaz çalışmalara  :suclu: ama önce regl olmak istiyorum  :k06: :k06:

asya81

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 11 Haziran , 2012, 16:44:06

canım doğum bir yana bir de dediğin gibi o ilk aylardaki bulantılar  :sad1: :sad1: kafamızı kaldıramıyorduk  :sad1:
o zaman kızlarımız perişan olurlar yaa  :crybaby2:
canım benim ipek mucizeymiş zaten biliyorsun, rahmindeki duvar yüzünden. benim yine hemen olmaz zaten, olmazsa operasyon geçiricem ya,
şaka bir tarafa bizde hemen başlıyacaz çalışmalara  :suclu: ama önce regl olmak istiyorum  :k06: :k06:
kızlarr cesaretinize hayran kaldım :-ooo :-ooo :-ooo benim yaşım 30 yaş geçiyor erken olması lasım ama istemiyorum şimdilik kabus geliyor :-ooo :-ooo :-ooo yaşınız küçükse az akılları ersin keşke bende 25 felan olsam :y25: ozaman 5yıl sonra düşünebilirim.düşünüyorumda kızım 3 yaşına gelip daha kendini kurtarmadan yeni hengame daha :-oooallah afetsin korkuyorum  :y25:

asya81

olmaz dersin ilk denemede oluverir beklemediğin için :laughing7: :laughing7: tabi allahım hayırlısını versin cümlemize

Balböceği

asya, bizim kizin yasida 30 zaten ondan ikinciyi istiyor  ;D

30 derken alinmaz insallah  :ehi: :ehi: :ehi: abowww canciger kuzu sarmam o benim  :muzz: :k06:

ama azicik sabretse iyi olur ramazan ciksin  :k06:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

asya81

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 12 Haziran , 2012, 14:19:34
asya, bizim kizin yasida 30 zaten ondan ikinciyi istiyor  ;D

30 derken alinmaz insallah  :ehi: :ehi: :ehi: abowww canciger kuzu sarmam o benim  :muzz: :k06:

ama azicik sabretse iyi olur ramazan ciksin  :k06:

o zaman istesin ben daha düşünemiom :honk: allah sağlık versinde gerisi nasip napalım

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

cananım bende dogrusu cesaretıne hayran kaldım  :k06: :k06: ben daha toparlanamadım buglemıme yazık yaaa az daha buyusun tabı senın çok guclu olman lazım ıkı cocuk ve tek basına  :-ooo :-ooo :-ooo hem yasında ne var kı benım komsu 40 dan sonra dogurdu  :k06:

Balböceği

yok anam benimde cesaretim yok  :ehi:

Maşallah senin komşuya sibosum  :nazar:  

xxcansuxx

6 eylül 2012

can tanem minnak kızım yeni bir aya girmemize şurda 5 gün kaldı 8 ayımız geride kalıyor  :nazar: :muzz: :muzz:  sen çok değiştin harekelerin, gülüşün,prmaklarınla bir şeyleri tutuşun, tuttuğunu ağzına götürmelerin daha neler neler elinle gel gel yapışın beni görünce kollarını kocaman açıp kucaklayışın içimi eritiyorsun :love9: :love9: :love9:
bir sana sabırlıyım bu kadar bir sen beni kızdırmıyosun ne kadar yorsanda sabrı öğretensin bana iyiki varsın annesinin kuzusu

epeydir yazamadım sana bndan sonra sık sık yazarım şimdi ufak ufak geçmişden notlar yazayım günlüğümüze

henüz hiç dişimiz yok  :dontknow: :dontknow:
sen geçn hafta tam 7buçuk aylıkken küpelendin  :aferin: :aferin: pek yakıştı kuzum sana
ilk saçını ben görmeden deden kesmiş önünden hemde küpe taktırdığımız gün  :'(
hala zayıfsın 8 aylık olcaksın ama 6750 grsın gerçi şimdi hastasın grip-öksürükle balgam atmaya çalışıyorsun kıyamam sana ilaçlarla iyileşmeni bekliyoruz  :amin: :amin:

şimdilik bu kadar yetsın mis kokulum artık 2.kardeş için iyiden iyiye niyeti bozuyorum bunuda ekleyeyim  :k06: :k06: :k06: A.E.OL YAVRUM  :amin: :amin: