८εռռεէ ĸօĸսlularım... abla kardeşin maceraları başlıyor :)

Başlatan xxcansuxx, 17 Ocak , 2012, 19:28:59

« önceki - sonraki »

aydinays

Canım hoş geldiniz özlemiştik sizi. Ohh memleket havası kavuşmak iyi gelmiştir size.  :nazar: :nazar: :nazar:
Buğlemime geçmiş olsun canım. İnşallah en kısa zamanda atlatırsınız.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

xxcansuxx

sağol ayşem iyi geldi ama bazen yeterrrr evime gitmk istiyorum bile dedim bu cadıyla düzen bozuldu severken kimse canan gel demiyor ağladığınd herkes bana koşuyor hep ağlarken bana düşdüğü içinde sinirlerim bozulmuştu bir ara  :cildir: :cildir:

asya evet sizinde olmuştu ilk aklıma senin cadın geldi zaten inş. geçer senin kız ondan sonra iyileşti dimi beni emmemesi snırım ondanmış dünden beri emmek istiyor bende de süt az şimdi  :sad1: bol olduğunda emmedi emmedi şimdi sütüm yetmiyor eşim dinlen geçer yorgunsun diyor ya bakalım bikaç gün sonra anlarım

simurg01985

hoş geldin canancım gerçekten bebekler yer değiştirdiklerinde düzenleri bozuluyor sonra uğraş dur  :cildir:  :cildir: bizde babanneye dedeye gittik ama burnumdan geldi  yolda ayrı sinirlerim bozuldu hiç durmadı evde kalabalıktan bunaldı ağla ağla   :cildir: sinirlerim zaten bozuktu orda daha beter oldum neyse şimdi evimdeyim ve daha rahatım küçük bebekle gezmek olmuyor :-\
"Bazen diyorum,otobüslerin camına başımı dayasam.Her durağa dikkatlice baksam seni görebilir miyim diye.Hiç kimseye farkettirmesem seni aradığımı.Sonra seni hiç bulamasam.Gerçekten olup olmadığından kuşku duysam.Sonra,sonra..Yanımda olsaydın anlatacak çok şeyim vardı sana.Belki de susardım saatler boyu.Konuşmam gereken hiçbir yerde konuşamadığım gibi..."

xxcansuxx

h.bulduk canım sizde mi gezmelerdeydiniz aynen ya bebekle zor oluyormuş bizim yolda 10-11 saat sürdü gece uyudu geldi ama o uyuyor diye ben kımıldayamadım yok terledi mi yok üşüdü mü diye gerile gerile bir kaldım... dediğin gibi düzende bozulunca  :cildir: :cildir: ama şimdi kızımda büyüdü öyle çokda ağlamaz inş. ve bir düzen oturturum onlarda haklı napsınlar biz yerimizi yadırgıyoruz hava değişimden hasta oluyoruz kıyamam o minnaklara rabbim korusun onları...

xxcansuxx

asya seninle aynı dönmüşüz bizde dün döndük tatilin nasıldı dinlendin mi sen bari ben dinlenemedim ama değişiklik oldu benim için

simurg01985

Bizde 8 saat yol gittik. Benim kız canavar gibiydi bize yol boyunca serenad yaptı  :k06:  :k06: hiç susmadı zilli..Bide bizimki  emmediği için mama olayı bizii baya sıkıntıya soktu otobüzle gidemezdik zaten ..neyse artık 8-9 aylık olmadıktan sonra biyere gitmem artık ders oldu bana
"Bazen diyorum,otobüslerin camına başımı dayasam.Her durağa dikkatlice baksam seni görebilir miyim diye.Hiç kimseye farkettirmesem seni aradığımı.Sonra seni hiç bulamasam.Gerçekten olup olmadığından kuşku duysam.Sonra,sonra..Yanımda olsaydın anlatacak çok şeyim vardı sana.Belki de susardım saatler boyu.Konuşmam gereken hiçbir yerde konuşamadığım gibi..."

KONYALI

hosgeldın canancım özledım vallahı...buglemımede gecmıs olsun hastamı olmus cnm benım...sanada gecmıs olsun bu arada canancım...bır ara benımde sutum azaldı canan sonra yedım ıctım gerı geldı..yorgunluktanda olabılır...humana steel cay ıc..benım arttırdı sutumu...ınsallah kolay atlatırsınız cnm..evınden ayrılınca zor..ben misafirliğe bile gittiğimde zorlaıyorumda başka şehire gitmeyı dusunemıyorum yani...bakalım bır napcaz tatılde...

xxcansuxx

Alıntı yapılan: simurg01985 - 23 Nisan , 2012, 18:18:59
Bizde 8 saat yol gittik. Benim kız canavar gibiydi bize yol boyunca serenad yaptı  :k06:  :k06: hiç susmadı zilli..Bide bizimki  emmediği için mama olayı bizii baya sıkıntıya soktu otobüzle gidemezdik zaten ..neyse artık 8-9 aylık olmadıktan sonra biyere gitmem artık ders oldu bana
sizinde yolunuz uzunmuş ağlamasında sesler çıkarsın prenses... zor ama ne şekilden olursa olsun bebeyle ben eskden kendim yolculuğa dayanamzdım şimdi kendimden geçtim kızım uyuyor dizimde diye ayaklanamadım her tarafım tutulmuştu sonradan farkettim... onlar rahat olsunda napcaksın sorma ya ben 7-8 aylıkken yine memlekete gideceğim bu sefer daha zor olur zaptedilmez bu cadılar  :honk: :honk:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KONYALI - 23 Nisan , 2012, 19:07:33
hosgeldın canancım özledım vallahı...buglemımede gecmıs olsun hastamı olmus cnm benım...sanada gecmıs olsun bu arada canancım...bır ara benımde sutum azaldı canan sonra yedım ıctım gerı geldı..yorgunluktanda olabılır...humana steel cay ıc..benım arttırdı sutumu...ınsallah kolay atlatırsınız cnm..evınden ayrılınca zor..ben misafirliğe bile gittiğimde zorlaıyorumda başka şehire gitmeyı dusunemıyorum yani...bakalım bır napcaz tatılde...
h.bulduk canım ya tşk ederim inş. ferah kolay atlatır kızım hastalığı  :amin:
bende özledim sizlerle muhabbeti... zeren nasıl prenses büyüdü yaşına kalmadı yarı yaşını geçti bücürük  :nazar: :nazar: :nazar: zor ama napcaksın değişiklik olsun dedik bende bu kadar zor olacağını tahmin etmemiştim bebe olunca hiç bir şey eskisi gibi olmuyormuş ama olsun çok şükür hayatımızdalar ya rabbim korusun onları... tatilde güzel olur değişiklik bebişlere iyi gelir  :icon_thumright: biz ne kadar rahat onlar o kadar rahat olur tatilin ismi bile yetiyor adamı neşelendirmeye  :k06: :k06:

KONYALI

evet cananım zeren buyudu valla tam yedı aylık oldu bıle...tatıle gıttıgımızde dolu dolu 9 aylık olacak cnm inşallah guzel gecer

asya81

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 23 Nisan , 2012, 16:04:40
sağol ayşem iyi geldi ama bazen yeterrrr evime gitmk istiyorum bile dedim bu cadıyla düzen bozuldu severken kimse canan gel demiyor ağladığınd herkes bana koşuyor hep ağlarken bana düşdüğü içinde sinirlerim bozulmuştu bir ara  :cildir: :cildir:

asya evet sizinde olmuştu ilk aklıma senin cadın geldi zaten inş. geçer senin kız ondan sonra iyileşti dimi beni emmemesi snırım ondanmış dünden beri emmek istiyor bende de süt az şimdi  :sad1: bol olduğunda emmedi emmedi şimdi sütüm yetmiyor eşim dinlen geçer yorgunsun diyor ya bakalım bikaç gün sonra anlarım
evet canım iştah azalır ve huysuz olur gerçi bizimki huysuzluğu görev edindi.sütüm az deme öyle diye diye iyice azalıyor inşallah çoğalacak die düşün

xxcansuxx

Alıntı yapılan: asya81 - 24 Nisan , 2012, 17:23:18
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 23 Nisan , 2012, 16:04:40

evet canım iştah azalır ve huysuz olur gerçi bizimki huysuzluğu görev edindi.sütüm az deme öyle diye diye iyice azalıyor inşallah çoğalacak die düşün
çok cadı senin kız :)) inş. şimdilik sütüm geri geldi gibi bakalım yorgunluktan çekilmiş sanırım :))

xxcansuxx

27 nisan 2011

ballı lokma tatlısı miniğim 3 ay 16 günlük oldun maşaallah sana  :nazar: :nazar:

şu 3-4 gündür çok iyiyiz annem kendi kendine vakit geçirebiliyorsun ağzında laf pek çok maşaallah...
babişinde farkında kızım uslandı diyor  :nazar: :nazar: yalnız geceleri nasıl yatağına alışacaksın bilmiyorum 15 gün yanımda yatınca memlekette  :sad1: :sad1: şimdi koyuyorum yatağına 40 sefer deviniyorsun geri uykuya dalasın diye beklerken sen ağlıyorsun kaç kez kucağıma alıp ayağımda sallıyorum gözünü açtığın an hiç uyumamış gibi oluyorsun  :honk: :honk:

uykusu gelince yeri göğü inleten bir bebe var mıdır senin gibi  :dontknow: uykulu halde o enerjiyi nerden alıyorsunda ağlıyorsun  :k06: :k06: uykusu gelen bebe sızıp yatmaz mı sen ağlaya sızlaya sallanarak uyuyorsun babişin bir beşiğimizi kuramadı ki yarın inş. beşiğin olacak tavandan asmalı gündüz onda uyuyacaksın  :hello2: :hello2:

antibiyotiğe devam ediyoruz kızım yakında dr kontrolüne gideceksin inş. geçmiştir enfeksiyon zaten pişikde oldun antibiyotik yapar dediler şu tedavin bir bitse  :'( :'(

cennet kokan kızım iyiki benim kızımsın iyiki rabbim seni bana gönderki çok şükür bu günlerime inş. seni güzel ahlaklı, saygılı, vefalı, doğru yol üzerine yetiştirebiliriz rabbim bunu da nasip etsin bizlere  :amin: :amin: :amin:
[/font][/size]

asya81

canım seni okuyunca kendi cadımı görüyorum inşallah sennki geçicidir :amin:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: asya81 - 28 Nisan , 2012, 11:25:02
canım seni okuyunca kendi cadımı görüyorum inşallah sennki geçicidir :amin:
canım ya inş. seninkide düzene girer biz  uslu bebek değiliz ama şükürkü saatlerce ağlaması geçti  şimdi düşünüyorumda o ağlamalar neydi iyi katlanmışım :honk: :honk: uyku yemesi birde şu hast.geçse çok mu şey istiyorum ilerde birde diş sıkıntısı vs de çıkacak  :icon_pale: :icon_pale:

Allah yardımcımız olsun seninkinin ilerisi çok uslu olcak bana öyle geliyor  :opucuk: :flowers: