८εռռεէ ĸօĸսlularım... abla kardeşin maceraları başlıyor :)

Başlatan xxcansuxx, 17 Ocak , 2012, 19:28:59

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 04 Şubat , 2012, 22:28:39
Canım ya Allah kavuştursun malesef ne biz onların yanında nede onlar bizim yanımızda o kapıdan birkere çıktıkmı kalıcı olamıyoruz Allah yokluklarını göstermesin hayırlı ömurler versin yeter
aminnnn nurum inş. acılarını göstermesin rabbim :amin: :amin: babam buraya gel aklın memlekettekilerde kalıyor oraya git  burda kalıyor diyor :honk: napcaksın tek kızz olup tek gurbette olan evlatları benim... k.validenin 3 çocuğuda gurbette  onun daha zor  :sad1: :sad1:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 04 Şubat , 2012, 22:26:18
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 04 Şubat , 2012, 22:22:33
:-[ :-[ :y25: CANIM BENİM KIYAMAM DEMEK BUGUN YOLCU ETTİNİZ TATLIM İNŞ SAGLIKLI SIHATLI GİDERLER CANLARI SAGOLSUN CANANIM  :y25:
sağol  canım arkadaşım  :y25:  :y25: :y25: çok koydu anne olunca anneye daha mı düşkün olunuyor ne  :y25: :y25: ilk defa anneme babama sarılıp bu kadar ağladım onlarıda üzdüm tabi kendimi sıkar hiç ayrılırken ağlamazdım  :crybaby2: :crybaby2: eşimede belli etmezdim şimdi onun omzunda ağladım ALLAH SIKINTILARINI GÖSTERMESİN NAPCAKSIN ASLINDA AMA ELDE DEĞİL ÜZÜLMEMEK  :'( :'(
:y25: :y25: :crybaby2: :crybaby2: CANIMIN İÇİ YAAA KIYAMAM SANA BEN SENİ YALNIZ BIRAKMAM HİÇ  :love9: :love9:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 04 Şubat , 2012, 22:34:57
:-[ :-[ :y25: CANIM BENİM KIYAMAM DEMEK BUGUN YOLCU ETTİNİZ TATLIM İNŞ SAGLIKLI SIHATLI GİDERLER CANLARI SAGOLSUN CANANIM  :y25:
sağol  canım arkadaşım  :y25:  :y25: :y25: çok koydu anne olunca anneye daha mı düşkün olunuyor ne  :y25: :y25: ilk defa anneme babama sarılıp bu kadar ağladım onlarıda üzdüm tabi kendimi sıkar hiç ayrılırken ağlamazdım  :crybaby2: :crybaby2: eşimede belli etmezdim şimdi onun omzunda ağladım ALLAH SIKINTILARINI GÖSTERMESİN NAPCAKSIN ASLINDA AMA ELDE DEĞİL ÜZÜLMEMEK  :'( :'(
:y25: :y25: :crybaby2: :crybaby2: CANIMIN İÇİ YAAA KIYAMAM SANA BEN SENİ YALNIZ BIRAKMAM HİÇ  :love9: :love9:
:y25: :y25: iyi ki varsın canım sağol gerçekten bebeğimi sizlerle büyüteceğim  :love9: :love9:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 04 Şubat , 2012, 22:36:26
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 04 Şubat , 2012, 22:34:57
:y25: :y25: iyi ki varsın canım sağol gerçekten bebeğimi sizlerle büyüteceğim  :love9: :love9:
:opucuk: :opucuk: :opucuk: :love9: :love9: :opucuk: :opucuk:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

hemşooooom Allah kavuştursun canım
nasrettin hocanın dediği gibi eşekten düşen gelsin yanıma demişya
şimdi kardeşim yanımda gideceğini düşündük.e içim yanıyor,tadını çıkarayım varlığının desemde çok alıştık napcam bilmiyorum
Allah kavuştursun o yangını bilirim iliz iliz yanar durur insanın içi
ama yavrunun varlığı inşallah biraz olsun azaltacak,eskisine göre daha az olacak gurbet acısı
rabbime şükür bize onları yoldaş arkadaş verdiği için

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 04 Şubat , 2012, 22:40:09
hemşooooom Allah kavuştursun canım
nasrettin hocanın dediği gibi eşekten düşen gelsin yanıma demişya
şimdi kardeşim yanımda gideceğini düşündük.e içim yanıyor,tadını çıkarayım varlığının desemde çok alıştık napcam bilmiyorum
Allah kavuştursun o yangını bilirim iliz iliz yanar durur insanın içi
ama yavrunun varlığı inşallah biraz olsun azaltacak,eskisine göre daha az olacak gurbet acısı
rabbime şükür bize onları yoldaş arkadaş verdiği için

canımsın ya öyle valla bizi bizim gibi olanlar anlar... gerçekten alıştıktan sonra çok koyuyor ayrılık :y25: :y25: ev bir sessizleşti anlatamam seninde kardeşin gelmiş ne güzel doya doya vakit geçirin :opucuk: offff ya işte dolu dolu geçirince zamanı yalnız kaldıktan sonra insan kötü oluyor  :honk: :honk: :'(

şimdi annemler olsa güzel ve hoş sohbetle kahvltı yapıyorduk kızım uyurken  :'(

canım ya öyle tabi zamn nasıl geçer anlamam kızımla...mis kokulu kızım yoldaş,sırdaş, arkadaş geldi bana çok şükür  :amin: :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 07 Şubat , 2012, 10:37:48
cananım alışabildinizmi yalnızken bakmaya bugleme  :love9: :love9: :opucuk:
mrh canım çok şükür şimdilik iyiyiz ana-kız yalnız ben çok yoruluyorum annem varken böyle değildi  :sad1: geceleride ağlıyor öyle uykusu derin değil illa ki yanında birileri olup olmadığına bakıyor sanki kalkıp beşiğine bakıp duruyorsun çıtı çıkmadan uyumuyoor bakmasan ağlamaya çeviriyor  :k06: :k06: akşamda eşim geç geeliyor o gelene kadar ben pelt oluyorum tabi... bugün yıkadık eşimle  :basardim: uyudu kaldı bende uyuyacağım ama aynı odada olunca eşim bile baksa ben ıhhh dese uyanıyordum gittim diğer odada bir güzel uyudum bebeğede eşim baktı  :aferin: :aferin:  işte böyle canım sen nasılsın ecre dönmeye başlamış maşaallah  :nazar: :nazar: :nazar:

xxcansuxx

mis kokulu kızım bugün 27 günlük oldun  :nazar: :nazar: geceki eziyetin neydi öyle ne uyuduğun belli ne uyanık olduğun babişin seni gündüz uyutmamak gerekir diyordaa gündüz de öyle derin uyumuyorsun ki  :dontknow:

aylık kontrolümüze bugün gittik hem şu poponu gösterelim ilerlemesin diye dr tahriş olmuş hafif mantar başlamış dedi  :sad1: :sad1: 2 krem verdi bakalım bunları kullanmak yeterli olurmuş inş canım kızım  :nazar: :amin: :amin: bu arada  gelişimin iyiymiş 1 kilo almışsın  :nazar: :nazar:

dr amcandan sonra evimize döndük veee seni yıkadık ilk kez babişin yalnız  :basardim: :basardim:  biraz heyecan yaptı baban elinden kayma diye sıkı sıkıya tuttu... mis gibi oldun  :love9: :love9: sonrada mışıl mışıl uyudun yani uyuduğunu sanıyorum babanı başına dikip ben bir güzel uyudum  :sleepy1: :sleepy1:

yarın babaannen geliyor kuzum birazda onunlayız yarın buluşmanız var ayyy tatlım nasıl sevecek seni  :love7: :love7:  sesli sesli sakın korkma olur mu  :k06: :k06:

ALLAH A EMANET OL MİNİĞİM GAZIN SANCIN AĞRIN HİÇ OLMASIN İNŞ. :amin: :amin: 

KONYALI

msallah cnm kızına yer onu teyzesı...dötusu yaramı olmus..benımkınınde olmustu cnm mantar değil ama çok pişik olmustu...gectı..bıraz surdu tabı ama...gecmıs olsun cnm ısırırım ben onu yaaa...demek annenler gıttı cnm..ben gurbetlık cekmedım hıc bılemıyorum ama emınımkı zordur...hersey ınsanlar ıcın cnm..babannesıde bakar tabı ama ınsanın kendı annesı gıbı olmuyor hıc..bu yorgunluguda zamanla alısacaksın cnm..şimdi siz kızınlada bırbırnıze alısma donemındesınız o yuzden bu kadar yoruluyorsun..hepsı gececek cananım..ben sımdı kızımla sana msj yazmaya calısıyorum ama o da bılgısayara saldırıyor..sureklı bılgısyara dogru atıyor kendını o dusuyor ben kaldırıyorum....cok tatlılar canan cokkkk...öpuyorum buglem hnm ve senı...

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KONYALI - 07 Şubat , 2012, 17:39:57
msallah cnm kızına yer onu teyzesı...dötusu yaramı olmus..benımkınınde olmustu cnm mantar değil ama çok pişik olmustu...gectı..bıraz surdu tabı ama...gecmıs olsun cnm ısırırım ben onu yaaa...demek annenler gıttı cnm..ben gurbetlık cekmedım hıc bılemıyorum ama emınımkı zordur...hersey ınsanlar ıcın cnm..babannesıde bakar tabı ama ınsanın kendı annesı gıbı olmuyor hıc..bu yorgunluguda zamanla alısacaksın cnm..şimdi siz kızınlada bırbırnıze alısma donemındesınız o yuzden bu kadar yoruluyorsun..hepsı gececek cananım..ben sımdı kızımla sana msj yazmaya calısıyorum ama o da bılgısayara saldırıyor..sureklı bılgısyara dogru atıyor kendını o dusuyor ben kaldırıyorum....cok tatlılar canan cokkkk...öpuyorum buglem hnm ve senı...
ferah teyzesi çok sağol Allah razı olsun senin arkadaşlığınla rahatlıyorum öyle güzel kızınla zman geçirdiğini anlatıyorsun ki o günlere bizde gelsek diyorum buğlemimle  :flowers: :flowers: maşaallah minikine büyümüşde bilgisyara atılıyormuş ayyy çok hoş ya  :love9: :love9:

gittiler canım annemler,evde boşluk oldu ama napcaksın... dediğin gibi de anne gibi olmuyor k.valide annem yemeğimi yaptı evimin işini vs şimdi bunlar bebekle bana bakıyor nasıl yardımcı olur mu bilemiyorum ki önceden yardım etmezdi bebe olunca yaparmı ki  :dontknow: :dontknow: yapmazsa işim daha zor olacak kızımla alışma safhasında... amannn napım kızımla hoş zaman geçirsinlerde üstesinden gelirim bir şekilde  :suclu: :suclu:

asya81

canım ailen gitmiş allah kavuştursun :amin: bende anenmler gittiği gün kapıda salya sümük ağladıydım ilk kez böle duygusal olmuştum lohusa zamanı ağır geldiydi sonra alıştım. canım gece uyur umuduyla gündüz uyutmayım deme uyku uykunun mayası tecübeyle sabit benim kız gündüz uyursa gecede uyuyor ama gündüz uyumassa gecede mahvediyor bizi uyumadımı başına vuruyor uykusuzluk

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:honk: oyy kıyamam ben kurban olurum yaaa minik buglemimizin poposu daha gecmedimi  :y25: inş o ilaçları kullanınca gecer  :amin:
canım daha cok küçük sakın gundüzleri uyutmamazlık yapma ecre daha hala uyur gundüzleri bebekler uyuya uyuya buyur bide uyudukca uyur sakın daha 25 gunluk annesi dunyaya yeni yeni alışıyor bırak uyusun hatta sarkısıda varya uyusubda buyusun ninni  :k06: babanneniz geliyor demek canım inş yardımcı olur yoksa sen çook yorgun düşersin canım halsizliğin nedenide emzirmekten oluyormuş bendede çook oluyor halsizlik annem emziriyosunda ondan dedi  :icon_thumright:

KONYALI

madem geliyor yardımcı olacak tabıkı canan..benım gorumcem öleydı daha dogum yapalı bır hafta olmustu..aramıs benı sana gelcez ne yemek var dıye sormustu..bende yok dedım...cocuk sabaha kadar uyumadı ne yemegı dedım...yemegını yapıpta geldı..ne kadar yuz verırsen o kadar tepene bınerler canan sen makınamısın...o bişey yapmıyorsa cocuga baksın sen yap..en azından cocuga bakması bıle ısını kolaylastırır...bırde yanında kımse yokken ılk zamanlar zor olacak ama sonra basa cıkmasını ögreneceksın cnm..ben bazen evı sıl supur toz al ısını tama 1 saatte yapıyorum..kan ter ıcınde kalıyorum ama alıstım..pratıklesıyorsun zamanla