८εռռεէ ĸօĸսlularım... abla kardeşin maceraları başlıyor :)

Başlatan xxcansuxx, 17 Ocak , 2012, 19:28:59

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

Alıntı yapılan: eylül_üm - 28 Şubat , 2012, 12:56:15
ıkı aydır dılımde tuy bıttı bı salıncak ıcın yalvarıom.. bızede habıre kıyafet gelıo deısekmı  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

hayırlı olsun salıncakları kısmetlı ballı lokumun gule gule kullansın  :love9:  :nazar:
banu nerdesin sen kuzun nasıl başladın mı işe büyümüş kızın 3 ayınız bitiyor nerdeyse  :nazar: :love9: :love9:
öyle ne bal 3.gelmese bari  :ehi: :ehi: göndereyim canım 1ini ezgime :k06: :k06:
canım ya kıyafetde iyidir çeşit çeşit giysin kuzucuk... biz 1 aya kalmaz kıyafet alışverişine çıkarız aldıklarım 1 yaş hep birde aileden gelenlerde büyük büyük ortası yok brikaç parça olsun alınır kendimede alacağım ciciler  :occasion5: :occasion5:

KONYALI

cananım hayırlı olsun salıncaklarınız gulegule kullansın buglem sultan...

xxcansuxx

03.03.2012

Ballı lokmam mart ayına girdik inş. 8 gün sonra 2.ayımız geride kalacak  :nazar: :nazar:
babişin işten geldiğinde seni sevmeye oturuyor her defasında değiştiğini söylüyor meleğim, gözümün önünde büyüyorsun ama farketmiyorum ben... bu duruma sevinmeli miyim üzülmeli miyim anlamadım  :dontknow: :dontknow: her dakikam senle dopdolu geçiyor şapur şupur öpüşüp duruyoruz hele o kokun beni alıp götürüyor başka başka yerlere yok onun tarifi... kokunu duydukça şükredip dua ediyorum herkese tattır bı kokuyu Allahım diye...

bal kaymak kızım bugün gezmedeydik babişin bırakıp aldı veee ordan çıkınca alışveriş merk.gittik babişin tedirgindi ağlamadın ama arabada dönüşte bastın ağıtı  :'( :'(eve gelince bir güzel yıkadık seni babişinle, rahatladın uyudun :sleepy1: :sleepy1: dün gece çok eziyet ettin kızım çok ağladın inş. bu gece rahat uyursun  :sleepy1: :sleepy1: işte böyle  annenin gözünden uyku akarken yazıyor sana uyuyalım kızım Allah rahatlık versin sana ve tüm bebişlere  :amin: :amin: A.E.OL BİTANEM  :amin: :amin: 

KONYALI

HASRET!M S@N@

büyümüşte alısveriş merkezlerine gidermiş
yerim ben seni yerim masallah kuzucugaaaaaaa

xxcansuxx

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 03 Mart , 2012, 09:30:59
büyümüşte alısveriş merkezlerine gidermiş
yerim ben seni yerim masallah kuzucugaaaaaaa

gezdi canım annesi kendine ciciler bakarken babasının kollarını kopardı  :aferin: :aferin: bizimki haydi gidelimm dedi durdu buğlem yerine o mızıklandı  :ehi: :ehi:  bir dahaki sefere arabasıyla gideceğiz daha çok gezeriz  :suclu: :suclu:

HASRET!M S@N@

bencede arabayla daha rahat gezersinizz yürümeye baslasın görürüm o zaman gider misiniz oralara benm yegen gezdirmiyor simdi gitti mi kafayı bozuyor nereye saldırıcagını sasırıyor

xxcansuxx

xxcansuxx

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 03 Mart , 2012, 16:05:13
bencede arabayla daha rahat gezersinizz yürümeye baslasın görürüm o zaman gider misiniz oralara benm yegen gezdirmiyor simdi gitti mi kafayı bozuyor nereye saldırıcagını sasırıyor
canan ya evet yürüsün emeklesin bebe bakmak daha zor otur kalk arkasında dön haklısın çıkılmaz bir yere  :k06: :k06: Allahım sana da nasip etsin kendi bebişini oyalamaktan alama o cicileri  :amin: :amin:  :k06:

HASRET!M S@N@

amin cnm bnm duanda unutma benide
her buglemi aldıgında aklına ben geleyim sükür sizin hasretiniz bitti
hepiniz gecen sene kıs anneleri bölümünde toplandınız inş
biz cok bekleyenlerde öyle toplanırız bizimde hasretimiz biter

xxcansuxx

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 03 Mart , 2012, 16:09:12
amin cnm bnm duanda unutma benide
her buglemi aldıgında aklına ben geleyim sükür sizin hasretiniz bitti
hepiniz gecen sene kıs anneleri bölümünde toplandınız inş
biz cok bekleyenlerde öyle toplanırız bizimde hasretimiz biter

canan inan bana bu dediğini hep yapıyorum buğlemi kucağıma alıyor boynundan koklayıp öpüyorum ve bu kokuyu canana aysene suzanada duyur diye dua ediyorum arkasındanda burada olan diğer ark.aklıma gelen isimleri sayıyorum ama en çok 3nüz hiç aklımdan çıkmıyorsunuz  :amin: :amin:

xxcansuxx

sizin bebek konusunda imtihanınızda bitecek çok bekleyenler çokda sabretti yıkılmadı mukafatınız kısa sürede hayırlısıyla sağlıkla gelsin inş.  :amin: :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

amin cnm bnm inşşşşşşş cümlesine versin rabbim
allah razı olsun duaların içinnn olacak hepimizinde az kaldı inş

xxcansuxx

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 03 Mart , 2012, 16:23:28
amin cnm bnm inşşşşşşş cümlesine versin rabbim
allah razı olsun duaların içinnn olacak hepimizinde az kaldı inş

bende inanıyorum olacak az kaldı tek tek hamiş kalıp hamile patlaması yaşayacağız sitede  :amin: :muzz: :muzz:

HASRET!M S@N@