८εռռεէ ĸօĸսlularım... abla kardeşin maceraları başlıyor :)

Başlatan xxcansuxx, 17 Ocak , 2012, 19:28:59

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

Alıntı yapılan: simurg01985 - 19 Şubat , 2012, 12:29:04
evet canım 85lıyım ..cadoloz kızımın adı elif miray teyzesi ...benim kızda öyleydi bi hırs bi hırs emzik düşünce  :ehi:  hareket ettikçe özellikle  ellerini hareket ettirdikçe alıyor ve bazen ağzından çıkar gibi olsa elleriyle ittirtiyor ya ne bilim canancım baya rahat ettim ben sakinleşiyor bebek ...
MAŞAALLAH  adıyla yaşasın elif ismini çok severim...

canım bende artık emziğin üzerine düştüm sabırla verdim düşürdükçe  :basardim: biraz oyalanıyor emzikle ağlamadan bu benim için çok iyi oldu... çünkü kucağımdan koyayım bir süre sonra sıkılıp ağlıordu... bazen uğraştırıyor almıyor ama yakındır alışması buna da şükür...

xxcansuxx

cadı kızım artık 40mız çıktı büyüdün sen :nazar: :k06:  babamız dün bakıp bakıp sana evet gezme vaktiniz gelmiş çıkabilirsiniz dedi  :ehi: :ehi: bizde babişini kıracak değiliz :k06:  ve yarın ilk gezmemize çıkacağız baban götürüp getirecek :aferin: :aferin:   normalde evde olduğu gün gezmeye çıkmazdım ama seninle tabular yıkılıyor  :toothy10: :toothy10: gidelimde babişinde evde dinlensin  :tongue3: :tongue3:

ben seni çözdüm artık uykuya dalamadığın için huysuzluk yapıp kesintisiz ağlıyorsun iyide kızım elinden uykunu alan yok ki gözüne uyusun diye bakan anne-baban var   :honk: :honk: uyurken babişin çok seviyor seni gelip gidip seyrediyor  :love3: :love3: huysuzlanınca çirkin  diyor sana ve yanına yaklaşmıyor  :k06: :k06: annelik böyle bir şey ben onu ağlarkende çok seviyorum diyorum gıcık oluyor kızımı bana karşı doldurma diyor :toothy10: :toothy10:  ben biliyorum şimdi böyle olsanızda yarın aranızdan su sızmaz beni kıskandırırsınız baba-kız :love9: :love9: olsun ben 2nizede aşığım hep sevgi dolun olun birbirinize  :love9: :love9: :love9: A.E.OL MELEK KIZIM  :amin: :amin: 

HASRET!M S@N@

CANIM 40NIZ HAYIRLI OLSUNNN YÜRÜDÜĞÜ GÜNLERİDE GÖRÜRSÜN İNŞŞ

xxcansuxx

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 20 Şubat , 2012, 13:09:17
CANIM 40NIZ HAYIRLI OLSUNNN YÜRÜDÜĞÜ GÜNLERİDE GÖRÜRSÜN İNŞŞ
ALLAH RAZI OLSUN ADAŞIM HAYIRLISIYLA SANADA NASİP ETSİN ALLAH  :amin: :amin: :amin:

__nil__

ayy maşallah 40ınız çıktı demek zaman ne çabuk geçiyor allah sağlıklı nice ömürler nasip etsin inş sağlıkla büyüsün meleğin

HASRET!M S@N@

simurg01985

Maşallah canancım 40ınızda çıkmış   :nazar:  :nazar: düş sen canancım yılma çok rahat edeceksin emin ol bi bakacaksın emzikle kendi kendine uyuya kalmış  :hello2:  :hello2:
"Bazen diyorum,otobüslerin camına başımı dayasam.Her durağa dikkatlice baksam seni görebilir miyim diye.Hiç kimseye farkettirmesem seni aradığımı.Sonra seni hiç bulamasam.Gerçekten olup olmadığından kuşku duysam.Sonra,sonra..Yanımda olsaydın anlatacak çok şeyim vardı sana.Belki de susardım saatler boyu.Konuşmam gereken hiçbir yerde konuşamadığım gibi..."

xxcansuxx

Alıntı yapılan: __nil__ - 20 Şubat , 2012, 13:11:32
ayy maşallah 40ınız çıktı demek zaman ne çabuk geçiyor allah sağlıklı nice ömürler nasip etsin inş sağlıkla büyüsün meleğin
çıktı nil teyzsesi aminnn  :amin: :amin:   bak seninde kalmadı minik prensesinin gelmesine  :love9: :love9:  :nazar:

xxcansuxx

xxcansuxx

Alıntı yapılan: simurg01985 - 20 Şubat , 2012, 15:29:23
Maşallah canancım 40ınızda çıkmış   :nazar:  :nazar: düş sen canancım yılma çok rahat edeceksin emin ol bi bakacaksın emzikle kendi kendine uyuya kalmış  :hello2:  :hello2:
çıktı betül atlattık sağlıkla inş. bundan sonra düzene girer bazı şeyler  :suclu: :suclu:
emzikle kavga eder halde nasıl sesler çıkaıyor emerken  :k06: :k06: olsun alışacak  :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: bir gün  bende rahat edeceğim  :basardim: :basardim:

Balböceği

Hayirli ugurlu olsun canan'cim kirkiniz  :love9:

Rabbim pitircigima hayirli uzun omurler versin.  :amin:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 20 Şubat , 2012, 16:35:17
Hayirli ugurlu olsun canan'cim kirkiniz  :love9:

Rabbim pitircigima hayirli uzun omurler versin.  :amin:

:amin: :amin: :amin: amin edam ne güzel dilekler bunlar  :opucuk: :flowers:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 20 Şubat , 2012, 20:16:06
CANANIM 40IMIZ HAYIRLI OLSUN  :hello2: :nazar:
amnnn kevsr teyzesi ayyy bunlar günden güne tatlanıyorlar kendime hakim olamıyorum nasıl çok öpüyorum anlatamam kevser...

canım bir şey soracağım bebelerin gece uyku süreleri varya akşm kaçtan itibaren gece sayılıyor ki bu bebeler için mesela akşm 7de 8de uyusa gece uykusuna mı sayılcak... kaç saat uyuduğunu takip etmek istiyorum da gece-gündüz olarak  :dontknow: :dontknow:

aydinays

Cananım dur 40. nız en dertli günlerinizdi. Asıl bundan sonra çok daha güzel olacak günler.  :love9: :love9: :love9:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.