Sizce hamile miyim?

Başlatan Wunsch, 17 Ocak , 2012, 18:22:28

« önceki - sonraki »

Wunsch

17 Ocak , 2012, 18:22:28 Son düzenlenme: 17 Ocak , 2012, 18:32:40 Wunsch
Merhaba Arkadaşlar,

Ben mart 2011 de doğum yaptım. Oğlum şu anda 10 aylık.
Asıl mesele şu: Ben 2 ocakta adet gördüm ve 9 ocakta bitti buna rağmen
dün yani 16 ocakta adet olduğumu sandım. 2-3 damla lekelendim. rengi ilk önce kırmızıyken sonra
kahverengimsi geldi. Ara ara bir kaç damla kahverengi geliyor. Sizce ne olabilir?
Hamilelik belirtisi mi yoksa farklı bir şey mi bilemedim. Bana akıl verip yardımcı olursanız sevinirim.
Sağlıcakla kalın :)

serserim

canım öncelikle şunu sorim korunuyomuydunuz yani aslında bebek istiyomuydunuz bence en güzel cevap kan testi canım belki yumurtan tam çatlamamıştır canım bundan dolayıda olabilir :binkybaby:

cute552

canım merhaba 9 ocaktan sonra erken çatlaman olsa belki yerleşme kanaması derim ama adetten sonra kahverengi akıntı gelebilir ama seninki 1 hafta sonra gelmiş normal değildir heralde gebelikte olabilir sen en iyisi doktora git ve sor gebelik için değilde başka bişey olmaması için normal akıntı dışındakı akıntıları doktorlar normal saymaz hakkında hayırlısı inşallah.

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

Wunsch

Aslında korunuyoruz ama böyle bir şey ile karşılanşınca korktum. Çünkü çalışıyorum ve ikinci bebeğime vakit ayırmayacağımdan korkuyorum. İnternetten üstüne görme diye bir şey gördüm acaba üstüne görme durumlarında kasık ağrısı olur mu? Çünkü aynı zamanda bende kasık ve bel ağrısı da var.

cute552

Alıntı yapılan: Wunsch - 17 Ocak , 2012, 18:43:58
Aslında korunuyoruz ama böyle bir şey ile karşılanşınca korktum. Çünkü çalışıyorum ve ikinci bebeğime vakit ayırmayacağımdan korkuyorum. İnternetten üstüne görme diye bir şey gördüm acaba üstüne görme durumlarında kasık ağrısı olur mu? Çünkü aynı zamanda bende kasık ve bel ağrısı da var.
canım sen en iyisi gebelik testi al üstüne görmüşsen çıkar zaten.

Wunsch

17 Ocak , 2012, 18:49:51 #5 Son düzenlenme: 17 Ocak , 2012, 18:54:25 Wunsch
Gebelik testini tam vaktinde yapmak lazım ya. Öğrenmek için doğru zaman mıdır yoksa biraz beklemem
gerekir mi? Bir de test negatif çıktı diye tamam yokmuş deyip sonra sizce farklı bir durumla karşılaşır mıyım?
Bu arada rabbim isteyen herkese sağlıklı bebişler versin.  :amin:

Sır_Çiçegi

karşılaşa bilirsin cnm bazen idrar testleri dogruyu göstermio ama inş. hakkında hayırlısı olur fazla kafana takma  :opucuk:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Wunsch

Amin canım cümlemizin hakkında hayırlısı olsun.

Wunsch

BU arada eşime dahi henüz söylemedim. Kafam karıştı. Bir yere kadrolu girmeye çalışırken...
Kızlar test yapmadan anlamam mümkün değil değil mi öyleyse?

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

cute552

bence üstüne gördüysen muhakkak çıkar sen tarihlere göre adetın 1 hafta sürüyor  bugünün tarihiyle 16 gün geçmiş. eğer  erken çatlayıp yeni döllendiyse yerleşme kanamasıysa tabiki çıkmaz ama yinede doktora git o daha sağlıklı cevap verir.

kuzucuk

hayırlısı olsun canım   :amin:

Wunsch

Vaktinizi ayırıp yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim arkadaşlar.  :flowers:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Wunsch

Arkadaşlar,

Size bahsettiğim kanama devam etmedi. Ve bu sabahtan beri ise sol kasığımda şiddetli batma hissi ve ağrı var. Sizce kötü bir şey olabilir mi? Doktora gidecek vaktim de olmadı. Kendimi çok kötü hissediyorum.