24 Nisan , 2024, 17:57:58

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

zeynep-sena 12.01.2012 perşembe günü 2. prensesine kavuştu !

Başlatan olvido, 15 Ocak , 2012, 23:09:08

« önceki - sonraki »

KONYALI

<<<betty>>>

canım benim tebrik ederim, Allah analı babalı büyütsün,
sağlıklı mutlu uzun ömürler diliyorum kızlarınla beraber  :amin: :amin: :opucuk:

yasmin24

:nazar: :nazar: gözün aydın Allah analı babalı büyütmekmek nasip etsin hayırlı evlat olsun inşallah

xxcansuxx

tebrik ederim reyhan Allah analı babalı büyütsün ayyyy bıcırık büyük kızın naptı kardeşini ilk görünce  :love9: :love9:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

zeynep-sena

Arkadaşlar hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim çok şükür Aldım bende hayırlısı ile kucağıma rabbim inşallah herkese ama her isteyen kişiye bu duyguyu yaşatsın inşalah kimseleri bu yolda bekletmesin güzel mevlam bebek isteyenlere tez zamanda nasip etsin hamişlerede hayırlı doğumlar nasip etsin..
2. bebeğin tadıda çok başkaymış ablasının heyecanı ile birleştirince :)

zeynep-sena

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 18 Ocak , 2012, 16:11:16
tebrik ederim reyhan Allah analı babalı büyütsün ayyyy bıcırık büyük kızın naptı kardeşini ilk görünce  :love9: :love9:

saol canancım teşekkür ederim ..kızım çok ama çok mutlu gerçekten dilimi ısırayım ama hiç kıskanmak gibi bir tepkisi olmadı kardeşi ile o kadar çok ilgili o kadar çok seviyor ki malüm bazı kişiler malesef:(( zeynep kıskanmasın diye güyaa işte yok öyle yok böyle akıllarınca bişeyler söylüyolar  ama zeynep kardeşine hiç toz kondurmuyor:)) onu çok seviyor inşallah hayatları boyunca böyle devam eder birbirlerine hep böyle destek çıkarlar :amin:

medine

sen benim herseyimsinn:)

KasrıCinan

hemşom hayırlı olsun tebrik ederim.çok sükür sende aldın meleğini kucağına.kolay bi doğum da olmus çok sevindim senin adına.Rabbim hayırlı imanlı ihlaslı evlat eylesin. :love9: :amin:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ