DOĞUMU EYLÜL/EKİM/KASIM 2007 OLANLAR NERDESİNİZ?

Başlatan zümrüd-ü anka, 26 Ocak , 2007, 17:04:59

« önceki - sonraki »

nihalim

evet zuhalcim ya dursunlar birazcik daha ya benim 2 gunum var pazar gununden itibaren 37 nin icinde olucaz gelsede durdurmicakmislarmis ama herne kadar kizima kavusmayi sabirsizlikla beklesemde zamaninda gelsin istiyorum sende insallah su kritik zamanlari hayirlisiyla atlatirsin ama sana tavsiyem bana herkes yat dedi inanmadim iyiyim dedim yatmadim agrilarimin ve sancilarim tamamen yorgunlukla alakaliymis dinlen ayaklarini uzat yat cok onemli inanki kendine dikkat et canim gorusmek uzere byy
    HERKESIN BAYRAMINI TEBRIK EDIYORUM HEPIMIZ ICIN HAYIRLARA VESILE OLUR INSALLAH

Almiş'inAnniş'i

sevda

esra_yesiloz

RAMAZAN BAYRAMINIZI EN İÇTEN DİLEKLERİMLE KUTLARIM

cute_00

merhaba  arkadaşlar...anca  zaman  bulabildim  nete  girebilmek  için...hepinize  çok  teşekkür  ediyorum...ve  öpüyorum... :opucuk:  ben  çok  mutluyum  yaa   nasıl  anlatılır  nasıl  tarif  edilir  bilemiyorum  ama  bildiğim  tek  bişi  var  hayatımda   yaşayabilceğim  mutlulukların  en güseli  diyebilirim  anne  olmak...bebeğime  baktıkça  onu  emzirdikçe  mutluluktan  ağlıyorum  ve  binlerce  kez  şükrediyorum  allahıma  onu  bana  verdiği  için...allahım  olmayanlara  nasip  etsin bu  duyguyu... :amin: tekrardan  öpüyorum...  :opucuk:     hepinizi  ben  fırsat  buldukça  yazarım  gene...

cute_00

bende  hepinizin  ramazan  bayramını  kutluyorum...sağlıklı  nice  bayramlar  diliyorum...

nihalim

merhaba arkadaslar esra nerdesin dogurdunmu yoksa bayram bayram... ben iyiyim kizimda iyi sanirim artik benim kizimda gelsin yaa cok merak ediyorum cutecim senin adina sevindim ne guzel bir duygudur kimbilir insallah bizde en kisa zamanda kavusuruz bebislerimize gorusmek uzere byy

esra_yesiloz

merhabalar bayramda doğurmadım ama bu gece doğuma gidiyoruz doktorumla karar verdik sezeryan olucak 9da giricem iiileşince gene yazarım kendinize ii bakın sıra sende nihallll

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

Ayy bende Esra kesin doğurmuştur diyordum, valla aklım sendeydi , ama tam yakaladım bugün doğuma gidiyorsun haa süper canım çok sevindim. Şuanda muhtemelen doğumdasındır Allah bebeğine sağlıklı kavuşmanı nasip eder inşallahh.  :amin:  Buse hanım doğsunda sıra nihalle bana gelsin dimi  :k06:

nihalim

ayy bak simdi daha cok heyecanlandim sira bana geldi sonunda acaba bir problemmi olustuda sezeryana karar verdiler merak ettim simdi esracim allah yardimcin olsun kendini iyi hissedince bize yaz muhakkak merak ederiz biz simdi...zuhal sen nasilsin agrin falan yoktur insallah kendine iyi bak gorusmek uzere byy

öykü

esracım sende sağsağlim doğurmuşsundur inşallah şimdi minik kuzunlasındır çok güzel birşey.. ben insanların nasıl 2-3 çocuk doğurduklarını anlamazdım şimdi biliyorum.. 10 tane bile doğurur insan..

iyi olunca hemen yaz resimde istiyoruz çok merak ediyorum

pelincim sen ne yapıyosun.. çok özledim.. sevinçtende hiç haber yok.. onuda çok merak ediyorum.

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

Alıntı yapılan: nihalim - 16 Ekim , 2007, 12:30:00
ayy bak simdi daha cok heyecanlandim sira bana geldi sonunda acaba bir problemmi olustuda sezeryana karar verdiler merak ettim simdi esracim allah yardimcin olsun kendini iyi hissedince bize yaz muhakkak merak ederiz biz simdi...zuhal sen nasilsin agrin falan yoktur insallah kendine iyi bak gorusmek uzere byy
Canım artık Esra kurtuldu diye bakıyoruz sıra sende heycanlanman çok normal bebeşlerimize kavuşmamıza çok az kaldı. Allah isteyen herkese nasip etsin.  :amin: Ağrılarımı sormuşsun oluyor ama hep nedense geceleri başlıyor dr yorma kendini dedi ama malesef ki bende dahala çalışıyorum bu hafta bırakıyordum patronlar izin vermiyor en fazla haftaya da çalışcam sonra çalışamam zaten halim yok sürünerek geliyorum işe resmen neyse canım sende kendine çok dikkat et söyle bebeğine biraz daha beklesin . :k06:

nihalim

merhaba ya esra cok merak ediyorum ne yapti acaba kizini gordu bizi unuttu dogal olarak ne guzel yaa belki bende haftaya kavusurum kizima aman saglikli gelsinlerde hic onemli degil artik zamani zuhalcim bende anlamis degilim bu agrilar neden aksamlari oluyor dogum hikayelerinede baktiysan yuzde 80 gece sancilar basliyor yada sabaha karsi vardir bir hikmeti bakalim bizimki hangi vakitte vuracak kendine dikkat et canim gorusmek uzere...

duru boncuk

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:maşallah doğuranlar var burda allah analı babalı buyutür inlşallah bebişlerinizi hadi bakalım azx kaldı hepiniz sıra sıra doğurıyorsunuz hayırlı olur inşallah bebişleriniz :opucuk:

SEVİNÇ

SELAM ARKADAŞLAR,ÖYKÜ NEELERDE BİLEN VAR MI?