DOĞUMU EYLÜL/EKİM/KASIM 2007 OLANLAR NERDESİNİZ?

Başlatan zümrüd-ü anka, 26 Ocak , 2007, 17:04:59

« önceki - sonraki »

öykü

BİRŞEYLER YAPTIM OLDUMU ACABA CETVEL ÇOK MERAK ETTİM

Almiş'inAnniş'i

Almiş'inAnniş'i

öykü

sat 21 aralık 2006 muhtemel doğum tarihi 27 eylül  bir sürü şey kopyalşadım ama olmadı ..

öykü

Almiş'inAnniş'i

ekledim canım gelir gelmez bu adresi burdan sil. bi daha böyle bişi göndereceğin zaman da özel mesaj olarak at olur mu?

Emine

Öykücüm 2li test sonucunun iyi çıkmasına çok sevindim.Arkadaşın için de çok üzüldüm hayırlısı böyleymiş inşallah kısa zamanda tekrar hamile kalır.
Cetvel için sana buraya da yapıştırayım yazıyı
http://lilypie.com/ bu siteden bir ticker yapacaksınız diyelim.
Hamileyseniz
Expecting a baby i seçip step 1 den istediğiniz cetveli seçiniz.step 2 ye tıklayın istediğiniz bebeği seçin step 3 e tıklayın Select Baby's Due-date: buraya bebeğinizin muhtemel doğum tarihini ya da Your Last Menstrual Period (optional): buraya son adet tarihinizi giriniz.Set Background: buradan istediğiniz artalan rengini seçiniz.Set Wording:buraya bebeğinizin adını ya da istediğiniz bir hitap şekli girebilirsiniz örneğin "canim oglum" Text above the ticker (optional):buraya da cetvelinizde görünmesini istediğiniz herhangi birşey varsa ekleyiniz.Left side photo (optional):buraya isterseniz browse ye tıklayıp fotoğraf koyabilirsiniz.Sonra Create ticker a tıklayınız çıkan kodlardan PseudoHTML, UBBCode™ or BBCode buranın altında çıkan kodu bebegimonline daki profilden kimlik bilgisindeki imza kısmına yapıştırınız.

aynur gülşen

Alıntı yapılan: safakrazi - 15 Mart , 2007, 18:57:13
ÇIKMIŞ İŞTE AYNUR
3 YIL 6 AY 1 HAFTA 2 GÜN YAZIYOR BURDA :D

bende neden görünmüyo    :icon_scratch:

Almiş'inAnniş'i

adalet

Alıntı yapılan: aynur gülşen - 17 Mart , 2007, 16:48:28
Alıntı yapılan: safakrazi - 15 Mart , 2007, 18:57:13
ÇIKMIŞ İŞTE AYNUR
3 YIL 6 AY 1 HAFTA 2 GÜN YAZIYOR BURDA :D

bende neden görünmüyo    :icon_scratch:

CANIM SENIN PC DEN SORUN VAR BENDEDE AYNISI OLMUSTU

ღ°cerenay.♥.

virüs programının yada güvenlik duvarının ayarlarından görünmüyo :)

SEVİNÇ

Emineciğim,teşekkürler canım.Anlattıklarını uyguladım oldu.
Peki oğlum için seçerken ne yapacağım.

Almiş'inAnniş'i

seniçcim oğlun için yaparken "baby &kids birthday" i seçerek aynı şeyi orda tekrarlaman yeterli ;)

SEVİNÇ