DOĞUMU EYLÜL/EKİM/KASIM 2007 OLANLAR NERDESİNİZ?

Başlatan zümrüd-ü anka, 26 Ocak , 2007, 17:04:59

« önceki - sonraki »

nihalim

arkadaslar ya cok sikintidayim acayip sekilde midem agriyor 2 gecedir uykuyu unuttum cok agriyor ne yapicam yarin kontrolum var diye doktorumuda aramadim balli ilik su ic dediler ictim simdi bakalim iyi gelecekmi

sevda

nihalim

balli su iyi geldi ssanirim suan daha iyiyim ama yinede agrim var yarin gidicem ya doktora insallah bir sorun cikmaz diyorum simdide..gecenkinde sancilarim vardi ya simdi saglik ocagindan geliyorum ebeler bakti sancin var yine dediler bakalim nst de durum ne gozukecek bide bayram ustu hastaneye yatirirsa kotu olur hayirlisi olsun diyorum artik ne yapalim bebegim iyi olsun yeterki ilgin icin sagol canim gorusmek uzere kendine iyi bak byy

sevda

Canım yaaa çok üzüldüm allah korusun senide bebeğinide ikinizde iyi olun yeter bana merak ettim sizi birde dr dan gelince yaz mutlaka tamammı canım birde yorma kendini dinlen  fıstıkım... :opucuk:

esra_yesiloz

nihalcim kendini yorma dikkat et güzelim senin yaramaz bayram şekeri niyetine gelmesin bu ara bizden ümit yok bakalım süpriz yapsın diye bekliyoz doktordan sonra yaz mutlaka durumunu

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

Nihalcim seninki pek durmayacakmışa benziyor kendini fazla yormamaya çalış canım...
Esra sende bence artık bırak kızını çağırmayı seninki resmen inada bindirdi işi  :k06:  :k06:

sevda

cute_00

merhaba arkadaşlar...ben  geldiim  evimdeyim...allahın  izniyle..çok  iyim herşey  çok  güsel  geçti...bebeğimde  bende  çok  sağlıklıyız...en  kısa  zamanda  resminide  çeker  koyarım...hepinizi   öpüyorum... :opucuk:  görüşürüz...

esra_yesiloz

cutecim hayırlı olsun canım  :flowers: allah analı babalı büyütsün  :amin: ilk günlerinizin tadını çıkarın bakalım yaramazınla resmini ve bebişle ilgili yazılarını bekliyoruz canım çok geçmiş olsun  :k06:

nihalim

merhaba arkadaslar ancak vakit bulabildim yazmaya doktora gittik bu sefer nst miz gayet normal cikti ara ara sancilar var ama gecen haftaki gibi degil rahat bir nefes aldik yani zaten bayramida gecirdikmi hicbir tehlike kalmiyor doktorumuz gelmek isterse durdurmicaz artik dedi ama suan durum normale dondu gibi dinlendigim icin sanirim daha iyiyim bebisimide gordum cok guzeldi teyzeleri 2230 gr olmus kilosu cok iyi dedi doktor bende 66.5 kiloyum midemde agrimiyor kizimdanda iyi haberler aldimya rahat bir nefes aldim korkudan valizimi kapinin yanina koymustum evi tertemiz birakmistim aniden hastanneye yatarsam falan diye ama sag salim geldik sukur esracim seninki kac kilo suan merak ettim. cutecim senin adinada cok sevindim hayirlisiyla cikmissiniz darisida bizim basimiza insallah allah anali babali buyutsun canim gorusmek uzere kendinize iyi bakin optum hepinizi....

Almiş'inAnniş'i

cute gözün aydııııııııııınnnnnnnnnnnnnnnnnnn  :hello2:
allah analı babalı büyütsün  :amin:

:occasion16: :wav: :occasion16:

esra_yesiloz

daha kontrole gitmedim nihalcim kaç kilo bilmiyorum 15inde randevum seninkide büyümüş maaşallah bayramı atlatın bakalım yeğen ne zaman geliyom diycek ben bugün bayram temizliğimi yaptım ama hiçbiyerim tutmuyo çok yorulmuşum dinlenerek yaptım yinede yorulmuşum kızıma gel dedikçe naz yapıyo bize o yüzden ismini busenaz koymaya karar verdik nazlı kızım naz yanii bu gece ablamlarda geliyo yeğenim gelicek busemde doğsaydı bayramda hep birlikte olucaktık bakalım nasip annesi gibi bayramda gelmeye kalkabilir ben bayramın 4.günü doğumuşumda bana benziycek sanırım sırada ben varım sanırım cute berrak kavuştular bebişlerine allah analı babalı büyütür inşallah  :amin:  :amin:  :amin:

sevda

cutecim[veee yeni dünya güzeline

Annem cici annem güzel annem dünyalar güzeli annemize sağlıkla ve sabırla güzelller güzeli bebeğini meleğini büyütmek ümidiyle hayırlı uğurlu ve bol bol bereketli güzel güznler diliyorumm sevgilerle.... :opucuk: :opucuk: :opucuk: :flowers: :flowers: :flowers:

sevda

Nihalcim çok şükür çok sevindim adınıza... ;)

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

Cutecim Allah analı babalı büyütsün . Mis kokulu bebişinle ilgilen bizim için bol bol süt ver ona olurmu???
Nihalcim telaşlancak birşey olmadığına sevindim canım, bebişinde kocaman olmuş Allah bağışlasın.Bende bu günlerde aynı senin dediğin gibi ağrılarım olduğundan çok çabuk telaşlanıyorum amann biraz daha büyüsünler demi ...