DOĞUMU EYLÜL/EKİM/KASIM 2007 OLANLAR NERDESİNİZ?

Başlatan zümrüd-ü anka, 26 Ocak , 2007, 17:04:59

« önceki - sonraki »

müge

Alıntı yapılan: safakrazi - 12 Mart , 2007, 16:01:03
mügecim hiç üzülme. şimdi halsiz ve iştahsızsın, uykusuz ve aç günler seni bekliyor canım :D
sen deneyimlisin canım yaaa... çok mu sürecek daha bi de yeni yeni ağlama krizlerine giriyorum hiç laf söylenmiyo hemen mızırdıyorum  :crybaby2:

Almiş'inAnniş'i

aman keyfini çıkar müge :D sonra yuvarlak bişi olup hareketlerin ağırlaşmaya başlicak yatakta dönmekte zorluk çekeceksin. zaten kuş kadar hafif olan uykun zırt ve pırt olarak wc ye gitmekle hepten kaçacak. :D
ama duygusallığı atlatmak güç biraz. anne oluyorsun ve herşeye daha hassas yaklaşıyorsun. ben konuşurken bile ağlayasım geliyodu valla. ama karnın büyümeye başlicak bebeğin hareketlencek. bu sefer de nasıl bişey geliyo acaba diye heyecanların başlicak.
9 aylık muhteşem bir serüven başlıyor yani keyifin çıkar ;)

öykü

:hello:
arkadaşlar
cuma günü dr a gittim.. ikili taramalarımız yapıldı. Yarın sonuçları gelicek
Gözlerime inanamadım.. artık bi bebek şeklinde minik kuşum dr. 15 gün sonra daha net belli olur ama erkeğe çok benziyo dedi :) sanırım oğluşum oluyo. öbür ayda 3 lü taramam var.... bu ikisini bi atlatsak huzura kavuşacağım...

:)

Almiş'inAnniş'i

pelinim

bende biraz önce geldim doktordan..bebişim baya büyümüş maşallah..çok hareketliydi izlemek keyif verici..ikili test yapıldı..haftaya çıkacak sonuçları..ense kalınlığına göre normal dedi dr inşallah..bulantılar hala arada oluyor..3 ay bitti ama sona ermedi.

öykü sen kaç haftalık hamilesin?erken görmüş dr cinsiyeti..hayırlısı olsun canım.

öykü

selam pelincim.. ben 12 haftalık hamileyim şuan.. bugun arayacaklardı sonuçlar için henüz çıkmamış.. yarına kaldı bi arasalarda rahatlasaöm.

öykü

pelincim kesin demedi zaten dr. kemik yapısı erkeğe çok benziyor dedi.. belli değil şuan.. yani

Emine

Öykücüm doktor Ceylinin kız olacağını 12 haftalıkken bilmişti bizim Allah gönlüne göre versin canım.Ama bir arkadaşımın 16 haftalıktı sanırım erkek dediler arkadaşım çok üzüldü ağladı kız istediği için sonradan kız olduğu anlaşıldı.Ben de hep kızım olsun istemiştim Allah gönlüme göre verdi ama kız erkek farketmiyor anne olduktan sonra ikisinin de ayrı ayrı güzellikleri var.Erkek olursa ilerde biraz daha masraflı olacak ama olsun artık  :D

Emine

Öykücüm bu arada senin şu boş gebelik denen arkadaşın ne oldu bir gelişme var mı?

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: aynur gülşen - 12 Mart , 2007, 11:03:35
sevinçcim çok teşekkürler.
ben birşey sormak istiyorum. doktoruma sormayı unuttum. gerçi doktoru daha önceden tanıyorum. tehlikeli olmadığını söyleyecek bana. çünkü en yakın arkadaşım onun yanında çalışıyordu. ona sorup doktorun fikrini öğrendim. ultrasona her ay giriyormusunuz bayanlar? çoğu insan her ay girmemem gerektiğini, tehlikeli olduğunu söylüyor. bu konuda kimlerin ne bilgisi var yardımcı olur musunuz?
şimdiden teşekkürler.
bende her ay giriyorum ultrasona ,benim yeni öğrendiğim bişey var ,ama bu pek sakınca sayılmaz, ses titreşimleri oluyormuş sıvının içinde,bebeğin kulağına yakın olduğunda ultrason aleti , tren geçtiği zamanki gibi olurmuş bebek içi...oda rahatsız olduğunda bu sesten ,kaçıyormuş zaten...

öykü

arkadaşımın rahimi iki bölümlüymüş.. 4 hafta sonunda bebeği gördüler ama bebek ölmüş. İçinde bebek gelişemezmiş.. Estetik operasyon yapılması gerekiyormuş. Bebeği aldılar :( çok üzüldü arkadaşım. bende çok üzüldüm.. İnşallah en kısa zamanda bebeği olur tekrar

Almiş'inAnniş'i

allah yardımcısı olsun!
ama her zaman düşüncem şudur ki; sadece bebek olması önemli değil, sağlıklı bebek olması önemli...

inşallah en  kısa zamanda sağlıklı bir gebelik geçirdiği haberlerini alırız arkadaşının  :sad1:

öykü

:occasion14:
selamm. dr um aradı ikili testimin sonucu iyimiş. ama çok kilo aldığım için çok kızdı.. öbğr gidişimde. diyetisyene gönderecekmiş beni :)
yandım valla..çok zor olucak. :)

Almiş'inAnniş'i

gözün aydın öykü  :hello2:

bu arada tickerın olmadığı için haftanı bilmiyorum. kaçıncı haftandasın ve kaç kilo aldın ki dr. un kızdı sana  :honk:

pelinim

bildiğim kadarıyla öykü 12 haftalık hamile..kaç kilo almış merak ettim..bu arada ikili testinin iyi çıkmasına sevindim canım.