DOĞUMU EYLÜL/EKİM/KASIM 2007 OLANLAR NERDESİNİZ?

Başlatan zümrüd-ü anka, 26 Ocak , 2007, 17:04:59

« önceki - sonraki »

SEVİNÇ

Alıntı yapılan: öykü - 21 Mayıs , 2007, 13:53:48
esracım 7 kilo iyti bence.. ama şimdiden birşey almayınderler ya.. ben 7 ayıu bekliyorum bebebğimin eşyaları için.. sevinçcim haftamı söyleyince ikizmi üçüzmü diye soruyolar. sanki burdan doğuma gidiceksin diyolar

Öykücüğüm,nazarları değecek bize yaa. :muzz:

pelinim

bende tam 7 kilo almışım..doktorum 7 kilo daha alabilirsin dedi..ama ben kendimi biliyorum 7 ile kalmam..ne yapalım artık  alacağımızı alacağız :D

esra sen zayıf görünüyorsun resimde.senin 7 kilo alman çok doğal merak etme..

öykü seninde mazeretin var canım ilk hamileliğin ye gitsin ;)  toplu bebiş sağlıklı bebiş demek değil..sevmesi güzel oluyor yalnızca..şöleee sıkıştırarak etlerini :laughing7:bizimkinin kilosu şu an normal sınırda senin bebişininde öyle merak etme..

sevinçcim sende boşver gitsin :-[ (benim gibi)

SEVİNÇ

Canım zaten vazgeçtim.Lop lop et olsun diyorum artık.

öykü

bugun hafif ateşim var tamol aldım şimdi.
Bacak kramplarım başladı. doktorum kalsiyum fort verdi bakalım nasıl gelcek geceleri nasıl kötü uyanıyorum acıdan.
pelincim sen çalışıyormusun? sevinç sen çalışıyosun galiba dimi.. artık çok zor geliyo işe ghelmek  bakalım nasıl iadare etcem

SEVİNÇ

Evet,canım çalışıyorum.Kramplarla bende uyanıyorum,süt ,yoğurt ve takviye almamız gerekiyor ama bazen ihmal ediyorum.

esra_yesiloz

merhaba hanımlar aslında çocuk için ye diyolar kalan kilo bize kalıyo ama olsun onlar sağlıklı dünyaya gelsinler biz veririz kalan kiloları dert etmeyelim fazla öykücüm geçmiş olsun sana bi zaman sonra dinlenmek ii geliyo ama çalıştığımız için zor biraz

öykü

esracım dinlenmek nereye ki ? imkansız gibi bişey..eve git yemek yağp onu topla şunu yıka ütüle.. düzenle
çok zor kadınların işi valla

SEVİNÇ

Hiç sormayın,birde ben oğlanla da uğraşıyorum. Babasının nazı ,oğlanın nazı,karnımdakinin tekmeleri derken  :cildir:  :sleepy1: 

esra_yesiloz

evet öykücüm haklısın aslında bizdede aynı dert işten eve git yemek yap hazırla ye kaldır bulaşık ortalığı topla çay koy felan derken hep aynı hiç dinlenme fırsatımız yok allah biz kadınlara yardım etsin

öykü

SEVİNÇ

yorulmuştur ,düşünsene daracık alan dön dön aynı yer.Ama zamanını beklesin söyle gelinime...

öykü

söyleidm :) bu kısmı daha zormuş sevinçcim ya.. bekliyorum sürekli aklım onda

esra_yesiloz

öykücüm gebelik.org diye bi site var onda okumuştum bebek eğer az hareket ediyo diye düşünüyosanız sakin bi yere çekilip onu dinleyin hareketlenecektir yazıyodu yani telaşlanmana gerek yoktur. yorulmuştur annesi belkide uykucu biri olucak.

Almiş'inAnniş'i

evet öykü esra haklı ama önce tatlı bişiler atıştırıp dinlen, eminim hareket edicektir  :icon_thumright:

pelinim

öykücüm diplomalı ev hanımıyım :-[çalışmıyorum..belki oğlumuda biraz büyütüp çalışırım ama iş konusunda biraz seçiciyim..iyi bir iş olmazı lazım..(çocuklarımı bırakmaya değmeli)  Allah kolaylık versin hepinize..gerçekten kolay değil.