DOĞUMU EYLÜL/EKİM/KASIM 2007 OLANLAR NERDESİNİZ?

Başlatan zümrüd-ü anka, 26 Ocak , 2007, 17:04:59

« önceki - sonraki »

öykü

selamm zümrüdü anka. selammm .. sen bilişim sektöründemisin. armada falan yazmışsın ya.. ondan soruyorum..  bu arada benimde muhtemel doğum tarihim 27 eylül.. aynı gün doğrabiliriz sanırım..

bulantılarım sanki biraz azaldı. çok iyi hissediyorum inşallah geri gelmezler..

herkesi öptüm..

ღ°cerenay.♥.

zümrüdü anka , sayfanız hareketlenmeye başlamış,  :occasion5:

aynur gülşen

merhabalar. ben de aranıza katıldım.
4 hafta 2 günlük hamileyim. çok mutlu fakat hala şaşkınım. Rabbim isteyen herkese nasip eder inşallah bu duyguyu.
şimdilik sadece belim ve sırtım çok ağrıyor. arada bir de kasıklarım. ama en belirgin hissettiğim şey uyku hali. mesela şuan saat 15:17 ama benim acaip derecede uykum var. akşamları da 20,30 gibi uyuyakalıyorum. bu böyle ne kadar daha sürecek acaba?

Emine

Aynurcum hoşgeldin..Bebeğin hayırlı olsun.Bende hamileliğimde çok uyumuştum zaten bol bol uyu şikayetçi olma doğumdan sonra bırak uykuyu başını kaşıyacak vaktin olmayacak  :k06: Benim uykulu hallerim ilk 3 ay çok yoğundu.Son aylarda tuvalete gitmekten uyuyamıyorsun zaten ben de bir de kaşıntı olmuştu.kaşınmaktan ve tuvalete gitmekten uyuyamamıştım  :laughing7:

nagihan

aynur hoşgeldin aramıza hayırlı olsun canım  :nazar:

Almiş'inAnniş'i

allah bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım...  :hello2:

Alıntı yapılan: aynurgt - 02 Mart , 2007, 15:27:42
merhabalar. ben de aranıza katıldım.
4 hafta 2 günlük hamileyim. çok mutlu fakat hala şaşkınım. Rabbim isteyen herkese nasip eder inşallah bu duyguyu.
şimdilik sadece belim ve sırtım çok ağrıyor. arada bir de kasıklarım. ama en belirgin hissettiğim şey uyku hali. mesela şuan saat 15:17 ama benim acaip derecede uykum var. akşamları da 20,30 gibi uyuyakalıyorum. bu böyle ne kadar daha sürecek acaba?

SEVİNÇ

Ben geldim.Nasıl gidiyor,hamilelikler.Zümrü-dü  Ankamız nerde ???????**

aynur gülşen

hepinize çok teşekkür ederim. hoşbuldukk.
aranızda olmaktan mutluyum.  :)

SEVİNÇ

tancredi

evet zümrüd-ü anka açmıştı bu forumu. ama kendisi görünmüyor. nerelerde acaba.

aynur gülşen

SEVİNÇ

aynur gülşen

kötüyüm  :sad1: ağlıyorum 
eşim izne gelmişti. 1,5 aydır buradaydı. sabah gitti.
bu arada eşim şırnak'ta görevli de. son 5 ayı kaldı ama enzor ayrılığımızı yaşıyorum ben. neyse bugünü atlattım mı, gerisi kolay inşallah.

Almiş'inAnniş'i

allah kavuşturcun canım  :sad1: gerçi çoğu bitmiş azı kalmış  ;)

SEVİNÇ

Canım,Allah kavuştursun.Asker mi yoksa polis falan mı?