DOĞUMU EYLÜL/EKİM/KASIM 2007 OLANLAR NERDESİNİZ?

Başlatan zümrüd-ü anka, 26 Ocak , 2007, 17:04:59

« önceki - sonraki »

pelinim

öykücüm gözün aydın..çok sevindim bebişinin iyi olmasına...normal doğumdan korkma canım..dr'unu dinle.yarın da ben gidiyorum dr.a..bakalım oğlum nasıl?haberleri yazarım.. ;)

öykü

yaz mutlaka canım çok merak ederim şimdi ben.. ama anca pazartesşi okurum. 19 mayıs ya tatiliz.. oğluşuna kavuşuyosun yarın yani. :) senin kızın kaçıncı haftada doğmuştu pelincim

Almiş'inAnniş'i

kızlar bebeğinizi emzirmeyi düşünüyorsanız inanın normal doğum onu emzirmekten daha fazla acı vermiyor.  :y25:
bebeğini emziren her anne normal doğum yapabilir

pelinim

tamam canım yazarım..pelin tam 40 haftalık doğdu..yani çok olası birşey değildir ama beklenen tarih 20 şubattı..o gün doğdu..normalde kızlar erken gelir derler ama alakası yokmuş..erkeklerde erken gelebiliyormuş..

esra_yesiloz

inşallah allah normal doğumu nasip eder banada   :amin: sezeryan düşünemiyorum   :cildir:

pelinim

oğlumu gördüm çok şükür bugün..büyümüş teyzeleri :)  organ taraması yaptı..herşey güzel maşallah.549 gr olmuş..boyuda 28 cm..birde foto verdi dr.şöyle yakışıklı bir poz :D darısı dr'a gideceklerin başına..

esracım inşallah normal doğum yaparsın ..

öykü

pelincim maşallah bebeğinin kilosu iyimiş canım.. :) ben severim çok toplu bebek . inşallah benim kızmda öyle olur benim kızım 400 gr..

SEVİNÇ

Allah hepimizin gönlüne göre verir inşalah. Maşallah bebişlere.
Benim 24. hafta 800 gr dı.Yani aldığım tüm kilolar bana yaramış.11 kilonun 800 u oğluiumun.

öykü

sevinç varya 12 kilo aldım ben.. naapcam bilmiylrım doktorum bir ayda 4 kilo diyo kafaytı kırcam hiç birşey yemiyorumki ben.. anlayamadım ya

SEVİNÇ

bende yem,iyorum diyorum ama dev gibiyim nasıl oluyorsa. Gören 8-9 aylık sanıyor. :nazar:

öykü

banada doğum iznine ne zaman çıkıyosun diye soruyolar doğurcakmış gibi duruyomuşum :( sonrasında ne yapcaz bakalım.. yapısal birşey sanırım bu

SEVİNÇ

aynen canım,ne zaman çıkıyorsun diye banada soruyorlar.Nazar değdirecekler kiloma diye korkuyorum. :D  Ayımıda fazla söylüyorum artık.Gerçeği söyleyince ne diyorlar.

esra_yesiloz

ben 4,5 aylık oldum şuana kadar 7 kilo almışım yaa kimi diyo karnın çok küçük kimi diyo normal anlayamadım fazlamı kilo aldım acaba yaa
hanımlar ya ben dün mağazaya girdim bi tane herşeyini beğendik  bebişin hazırlancak ama cinsiyetini öğrenmeden alaöıyoz herşey çok güzel mağazadan çıkamadım yaa

öykü

esracım 7 kilo iyti bence.. ama şimdiden birşey almayınderler ya.. ben 7 ayıu bekliyorum bebebğimin eşyaları için.. sevinçcim haftamı söyleyince ikizmi üçüzmü diye soruyolar. sanki burdan doğuma gidiceksin diyolar

esra_yesiloz

önce cinsiyetini öğrenicez zaten renklerini sonra söylüycez biz şimdi indirimden faydalanmak için kayıt yaptırdık sahibi öle dedi mağazanın
beşiği hazırlıycaklar istediğimiz renk kıyafetlerini felan hep cinsiyetini öğrenince alıcaz ne zamana gün verirsek o zaman eve getircekler