DOĞUMU EYLÜL/EKİM/KASIM 2007 OLANLAR NERDESİNİZ?

Başlatan zümrüd-ü anka, 26 Ocak , 2007, 17:04:59

« önceki - sonraki »

SEVİNÇ

öykü

BAZI ŞEYLERİ yasakladı :):): yani tam yasak değşlde koruranak olması gerekiyomuş. öneli birşey yok dedi rahatladım. ama akıntım çok fazla benşm habire ilaç alıyorum bu yüzden sevinçcim

SEVİNÇ

Akıntı derken nasıl bi akıntı?Geçmiş olsun canım,aman dikkat et.

öykü

böyle pembe kanın sulanmışı gibi birşeydi sevinçcim .. ama tyamamen geçti. çokkorktum tabi

esra_yesiloz

merhaba hamişler teşekkür ediyorum bi dahaki randevum 2 haziran daha çok var acaip merak ediyoruz ilk erkek dediği için eşim oğlum diyo benim için önemli değil sağlıklı olması çok daha önemli ama ciciler almak içinde merak ettiriyo tabii cinsiyeti. inşallah gösterir. bu arada benimde aşırı derece akıntım  ve beraberinde kaşıntı oluyodu 1 hafta önce doktorum bi fitil verdi onu kullandım şuan azaldı daha iim. içimde bi kelebek geziyomuş gibi oluyo bazen ama onun yaptığına emin olamıyorum aranızda hareketleri duyanlar varmı?  :hieyt:

öykü

benim tam 18. haftada başladı. hareketler şimdi 21 hafta oluyo çok daha netleşti. senin kaç haftalık cnaım

esra_yesiloz

esra_yesiloz

nerdesiniz anne adayları ya sadece benmi giriyorum siteye mart-nisan-mayıs hamişleri hepsi doğum yapmış ne güzel yaa sıra haziran-temmuz-ağustos hamişlerinde sonra bize geliyo ben dayanamıyorum ya zaman geçsede bende kavuşsam bebişime rüyalarıma giriyo hep bebek görüyorum sizde görüyonuzmu rüyanızda doğum yaptığınızı ben bi kere rüyamda 5iz doğum yaptım uyandımğımda sırılsıklam terlemişim nasıl korktum doktor 1tane var dedi 5tane görmem korkuttu beni sürekli akılmda olduğu için etkisinde kalıyorum sanırım ama çok güzel bişi

pelinim

esra ben kızımı 16 haftalıkken hissetmiştim.sende büyük ihtimal bebişini hissediyorsundur..

öykü sen neler yapıyorsun?

cumartesi dr randevumuz var..bakalım oğlum nasıl olmuş meraktayım..bu ara çok hareketli maşallah.gece yatıyorum uyumamı engelliyor bazen.

öykü

canım pelincim neredesin sen özledim valla sevinçte gelmiyor.. benimde bugun 12 de doppler ve ayr-ıntılı ult. var çok heyecanlıyım pelincim.. kızımı görmek istiyorum çok .. geceleri uyanıyo alt taraftan birşeyler çıkarıyo canımı acıtıyo :)
bende seviyorum orayı ysapmıyo bidaha .. akıllı bi kız olcak o konuştuk biz söz verdi bana çok uslu olacakmış

esra_yesiloz

merhaba hamişler günaydın... ben dün ilk defa ciddi şekilde hissettim kıpırdadığını önceleri kelebek değişi gibiydi bu resmen döndü sanki çok hoşuma gitti heycanlandım.. doktor randevun hayırlı geçsin öykücüm bebişe bizden slm söyle  :binkybaby: :hello2:

SEVİNÇ

18 Mayıs , 2007, 13:31:10 #282 Son düzenlenme: 18 Mayıs , 2007, 13:34:38 SEVİNÇ
Alıntı yapılan: öykü sarıkaya - 14 Mayıs , 2007, 17:47:56
böyle pembe kanın sulanmışı gibi birşeydi sevinçcim .. ama tyamamen geçti. çokkorktum tabi

geçmiş olmasına sevindim canım.Öykücüğüm nasılmış,gelin kızımız.Umarım sağlıklı büyüyordur.

öykü

arkadaşlarrr şimdi geldimmm.. eylülcüm çok iyi . yüzünü gösterdi doktor. küçücük burnu var. :) doktorun bastırdığı yere tekme atıyordu sürekli. ayrıntılı ult. ve dopplerimiz iyi geçti. 28 cm olmuş 400 gr mış.. doktorum beni normal doğum için ikna etmeye çalıştı.  bilmiyorum ne yapacağımı.. bakalım.. zamana bırakalım.. çok korkuyorumben

esra_yesiloz

öykücüm çok sevindim yaa hayırlısı olsun canım kız olursa benimde isteğim eylül koymak adaş olcaklar desene maşallah büyüyo annesi  içinde çok güzel çok sevindim aslında bende ilk kez doğum yapıcam ama isteğim normal doğum sezeryan biraz daha zor geliyo bana ama hayırlısı bakalaım nasipse normal olsun istiyom korkma sende annelik böyle bişi olsa gerek