DOĞUMU EYLÜL/EKİM/KASIM 2007 OLANLAR NERDESİNİZ?

Başlatan zümrüd-ü anka, 26 Ocak , 2007, 17:04:59

« önceki - sonraki »

pelinim

GÜNAYDIN HEPİNİZE...NASILSINIZ BAKALIM HERŞEY YOLUNDA MI?GÜZEL BİR HAFTA GEÇİRMENİZ DİLEĞİYLE :-*

öykü

iyiyiz valla kimse yazmıyo yaa :( bisen bi ben.. bide sevinçç...

SEVİNÇ

Kızlar,nerelerdesiniz?Yarın kontrolüm var bakalım ne alemdeyiz. Bu arada Öykücüğüm 13 ünde de senin miydi kontrolün?

öykü

evet sevinç cim bu haftayı zor yaptım bebeğimi görmek istiyorummm. bir an önce geldsin cuma :)

bebeğimin tekmnesini ne zaman hissedeceğim ben çok merak ediyorumm.. nasıl bir duygu olduğunu :) artık hissedeyim kızımı..

SEVİNÇ

Canım,oğlumda çok geç farkettim,ilk gebelik diye sanırım.5 veya 6. aydaydı.
Ama bu sefer içim savaş alanı gibi. :nazar:

jbdun

Alıntı yapılan: SEVİNÇ - 09 Nisan , 2007, 15:34:49
Kızlar,nerelerdesiniz?Yarın kontrolüm var bakalım ne alemdeyiz. Bu arada Öykücüğüm 13 ünde de senin miydi kontrolün?

sevinç kontrolün iyi geçer inşallah,sonuçları bekliyoruz ;)

pelinim

benimde haftaya pazartesi doktor randevum..bende sabırsızlanıyorum..yemeklerden sonra hissediyorum bebeğimin kıpırdanışlarını..çok hoş

SEVİNÇ

Sağol,canım. Artık yarın sabahtan anlatırım.Saat 16:00 da ya.

öykü

hissedebiliyomusunnnnn.. 15 haftalıkken hissediliyomu.. bende kıpırtılar oluyo ama gaz olduğunu söylüyolar. 18 haftadan önce duyulmuyo dediler sevinç doktordan dönünce yaz canım merak ediyorum.

aynur gülşen

Allah aşkına gaz için ne yapabilirim söyleyin lütfeeeeeeeeeennnn.  :cussing:
karanfili duydum ama başka neler var  :'(

öykü

RAZİ doğum yaptı aşkım...
gaz sonra azalıcak ama yapacak birşey yok.. :) ben çok kötüydüm yaaaaa her adımda çıkıyodu rezil olcam diye korkuyodummm..

Bide arkadaşlar birşey sorcam size ya.
ben bir kaç keredir
hazır çorba içiyorum.. şimdi okudum zararlıymıiş.. acaba birşey olmuşmudur bebeğime... :(

aslı

öykücüm birşey olmamıştır için rahat olsun. Ama içmemeye çalış hazır çorba. Birde mevsimi olmayan sebze ve meyveleri tüketmemeye çalışın  özellikle salatalık.

SEVİNÇ

Öykücüğüm,bu kadar pinpirikli olma ama içmede çok zorunlu kalmadıkçada. Bu arada yediğimiz hazır yoğırtlar daha tehlikeli.Hazır yoğurt yiyorsundur sanırım.

öykü

hayır yoğurt hiç yemiyorum ben.. sadece süt ve ayran içebiliyrum. yoğurt hiç yemem sevmiyorum.. onda ne varmış??