DOĞUMU EYLÜL/EKİM/KASIM 2007 OLANLAR NERDESİNİZ?

Başlatan zümrüd-ü anka, 26 Ocak , 2007, 17:04:59

« önceki - sonraki »

öykü

çok sevindim canımmmm
sağlıkla gelsin inşallah bende 13.ünde gidiyorum .. 3 lü taramamız var :) geçen ay 4 boyutluda resim vermişti doktorum. görenler şaşkına döndü. 12 haftalıktı ozaman çok şekerdi ama :)::)

pelinim

esrayeliz,öykü teşekkürler dilekleriniz için.

renkli resim aldım canım çok güzel oluyor gerçekten..

Emine

Öykücümmm çok sevindim ya inşallah sana benzer afet bi hatun olur Yağmurcuk  :hello2:  :flowers:
Pelinim senin de oğluşun hayırlı olsunn  :occasion14:

pelinim

SEVİNÇ

Pelinciğim senin de gözün aydın.Allah analı baablı büyümesini nasip eder inşallah.

öykü

canım eminecim çok ama çok teşekkür ederim.. bitanem :)):):)

ceyline arakadaş getiriyorum iki küçük cadı artık birlikte gezerler  :)

öptüm aşkım

qwerty

:nazar:  ALLAH BEBEĞİNE SANA VE EŞİNE SAĞLIKLI MUTLU UZUN BİR YAŞAM VERİR İNŞALLAH KENDİNE İYİ BAK

SEVİNÇ

öykü

arkadaşlar.. ben evhamdan herşeyi kafama takıyorumm :(:( artık doktorumuda arayamıyorum kızacak bana yeter diycek.ama herşeyde üstüme geliyo ya
bugun pasta aldım izmirin en güzel yerinden hemde
oturdum yiyorum.. bir kaç çatal aldım.. bir baktım.. kremasının üstünde mavilikler var.. garsona seslendim bu bozulmuş dedm.. verdim yemedim ama aklım aytakıldı. ya küf olduysa onu yediysemmm :(( bebeğime birşey olurmuuuu

SEVİNÇ

Sakın arama ,güler veya işi çoksa kızabilirde.Bişey olmaz ,kafan takıp,tiksinti yapma ama. :D

öykü

Emine

ilahi öykü  :ehi: o kadarcık şeyden nolsun bişey olmaz korkmaaa ..ben 9 aylık hamileyken yere düşüp yuvarlandım dizlerim kanadı yine bişey olmadı hamileyken ilk defa arı soktu beni yine bişey olmadı.Allah koruyor onları ama sen yinede zarar vereceğini bile bile bişey yapma yeter  :opucuk:

Tebessüm :)

04 Nisan , 2007, 21:16:29 #177 Son düzenlenme: 04 Nisan , 2007, 21:18:07 ayşegül
aaaaah ah aklıma geldi. doğuma 20 gün var, kayınvalidem ölüm döşeğinde, ben ayak ucunda oturuyorum, sen altımdaki sanddalye çaaat diye kırıl, ben yerde :( :( :( :( :( :( :( başladım ağlamaya, su filan getirdiler, eşim tutturdu dr a gidiyoruz diye, yok gitmem iyiyim dedim.çok şükür bir terslik olmadı.aklıma gelince fena oldum yine.

öykücüm küf değildir sanırım en iyi pastane dediğine göre, olsa bile ondan hiçbişey olmaz. rahat ol canım, sen gerildikçe bebişin de etkilenir, mümkün olduğunca rahat ol ki bebecik de rahat etsin. ;)

öykü

ben asöında böyle değildim hamile kaldıktan sonra evhamlı oldum aşırı.. doktorumu aramadım.. annem engel oldu artık deli diycek adam sana dedi :)
ya şu 13 nisan gelemedi gitti. 3 lü taramayı bir an önce yaptırmak istiyorum vede bebeğimi bir daha görmek :))

SEVİNÇ

Öykücüğüm,ikili tarama yapılmadı sende 12.hafta..