DOĞUMU EYLÜL/EKİM/KASIM 2007 OLANLAR NERDESİNİZ?

Başlatan zümrüd-ü anka, 26 Ocak , 2007, 17:04:59

« önceki - sonraki »

pelinim

kızımda karnım yayvan büyümüştü..aslında bir akıma doğru çıkıyor bu hurafeler..ve tatlı yiyemiyordum..şimdide tuzlu ve ekşi şeylere aşeriyorum bakalım fark olacak mı?karnımın henüz belli bir şekli yok..kimse anlamıyor..

SEVİNÇ

Asıl doğum tarihim 27 ağustos ama dr 1 hafta önce alırız diyor .20 Ağustos.
Oğlumda 18 gün önce doğmuştu.
Alıntı yapılan: rain - 28 Mart , 2007, 11:17:36
sevinç ne zaman senin doğumun?

burcu-emir

Alıntı yapılan: SEVİNÇ - 28 Mart , 2007, 13:57:02
Asıl doğum tarihim 27 ağustos ama dr 1 hafta önce alırız diyor .20 Ağustos.
Oğlumda 18 gün önce doğmuştu.

demek ki sezeryan olacak öyle mi...sağlıklı olsun,allah analı babalı büyütsün.(hepimizinkini) yazın hamilelikte biraz zordur allah yardımcın olsun  :)

SEVİNÇ

Evet canım baya zor ama ne yapalım.Oğlumda haziran doğumlu bu daha zor olacak ama hayırlısı bakalım.

burcu-emir

Alıntı yapılan: SEVİNÇ - 29 Mart , 2007, 08:20:44
Evet canım baya zor ama ne yapalım.Oğlumda haziran doğumlu bu daha zor olacak ama hayırlısı bakalım.

valla bütün yazı hamile geçirmek istemezdim canım.acı bi haber vereyim sana,bu yaz çook sıcak olacakmış,öyle böyle değil deniliyor.neyse allah sabrını verir canımcım.

SEVİNÇ

Biliyorum,canım çok sıcak olacakmış.Artık yaylaya kaçarız ne yapalım.Sen İstanbulda mısın?

burcu-emir

ooohh yayla mı?  :D ne güsel fikir valla.bende isterem. :laughing7: aslında benimde senden bi farkım olmayacak bu yaz,ben evde bebeğin gazı,uyuması v.s. o sıcakta ilgilenicem,sende göbişinle ilgilenicen.düşündüm de acaba hangimiz şansısız   galiba beeeeen  :ehi:
ben istanbuldayım canım ya sen

SEVİNÇ

Hehehe sen sanşlısın canım ama ne yapayım el mahkum.Ben Mersindeyim. Yaylamız Torosların eteğinde Canım.Mersin'e 30 km uzaklıkta ama gayet serin oluyor,en azından akşamları battaniyeyle yatıyoruz.Gel canım buralara beklerim.Evimiz çok geniş.

burcu-emir

ah canım saol bitanem,gelmek çok güsel olurdu  :flowers:.keeeşşkee,hevesim kursağımda kaldı valla.
bizim sayfaya gelsene canım

öykü

KIZLAR BENDE GELDMM... napıyosunuz? birşey sorcam .muhtemek doğrum tarihim 27 eylül.. ben eylül birde izne çıkmak istiyorum ocaktada dönerim diyorum.. 3 hafta kalaya kadar çalışabiliyorum dimi en son

burcu-emir

dur canım sana bi web adresi vericem ondan bulabilirsin

burcu-emir

Alıntı yapılan: öykü sarıkaya - 29 Mart , 2007, 16:00:01
KIZLAR BENDE GELDMM... napıyosunuz? birşey sorcam .muhtemek doğrum tarihim 27 eylül.. ben eylül birde izne çıkmak istiyorum ocaktada dönerim diyorum.. 3 hafta kalaya kadar çalışabiliyorum dimi en son

öykücüm bu sayfayı oku sana yardımcı olur sanırım....http://www.gebelik.org/dosyalar/haftalar/hafta32.html

SEVİNÇ

Evet canım,doğum öncesi rapor 3 hafta kala veriyorlar.Diğer kalan 5 hafta hakkını da;doğumdan sonra kullanırsın.

öykü

geçen gün national da doğum seyrettim. hem sezeryan hemde normal doğum verdi.. sanırım kendi istediğimle sezeryan doğurcam ben.. korktum biraz.. bide vajinayı kestikleri içinde istemiyorum ayrıca.. Eşim istemiyor sezeryan ama onu ikna etmeliyim bakalım noolcak

SEVİNÇ

Alıntı yapılan: öykü sarıkaya - 29 Mart , 2007, 17:11:11
geçen gün national da doğum seyrettim. hem sezeryan hemde normal doğum verdi.. sanırım kendi istediğimle sezeryan doğurcam ben.. korktum biraz.. bide vajinayı kestikleri içinde istemiyorum ayrıca.. Eşim istemiyor sezeryan ama onu ikna etmeliyim bakalım noolcak
Canım ilk çocukta bende aynı şeyleri yaşadım.Eşim son 2 saatte bile annemle bir olur sancı odasına koydular.Tabi ben kaçtım. :muzz: