28 Mart , 2024, 13:51:42

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

kocaelinden birileri varmı?

Başlatan pelishh, 11 Ocak , 2007, 17:55:22

« önceki - sonraki »

sibell&gökhan

İŞ GEZME OLUNCA BİDE BOĞAZ EKLENİNCE SINIR MINIR TANIMIYOM VALLA  :k06:

utku sahan

:hieyt:slm hanımlar ben samsundayım ama aslen golcukluyum oraları cok ozledım yaaa aglıyacam sımı yaaa nasıl oralar geleıcem en yakın zamanda benımde 6 yasında bır kızım 6 aylıkta bır oglum var yazısalım

ღ°cerenay.♥.

nagihan

utku sahan

slm bayanlar bende golcukluyum ama samsunda oturuyotum oralrı cok oledım yahu benım ıcın bı ıkı fotograf koyun bacım sıteye

Almiş'inAnniş'i

samsun un neresinde oturuyorsun?

yeşil

baya izmitli varmış şaşırdım bende yenikentin aşağısında oturyorum kaşkalda

nagihan

bana çok yakınsın yeşil. forumumuza hoş geldin.
ben nagihan derince çenesuyunda oturuyorum. naz adında 9 aylık bir kızım var.
sende kendini tanıtırmısın?

yeşil

adım seda sopalı hastanesinde hemşireyim(şimdi doğum iznindeyim) 3buçuk aylık kızım var adı yağmur

nagihan

aramıza hoş geldin seda
maşallah kızına. sağlıkla ve mutlulukla büyütmen dileğiyle yavrunu

nursenefe

bizde kocaelinden yaziyoruz  cenesuyunda 6 sene oturduk  orta okulu orda okudum

nagihan

aaaa ne güzel. buldum çenesuyulu birileri. nerde oturuyırdunuz?
bende orta okulu burda okudum.

sibell&gökhan

kocaelili hemşehriler çoğalmışız arkadaşlar hoşgeldiniz bende uzunçiftlikte oturuyorum seda ablamda yenikentte oturuyor iyi bilirim oraları  :hello2:

nagihan

biz sibellle bu forumda tanıştık. ilk yüzyüze görüşmemiz benim çay davetimle gerçekleşti. carrefourda tanıştık. tesadüf bu ya o gün sibelin eşi onu almaya geldi eşlerimize tanıştı. ve bu bizim için süper oldu. şimdi eşlerimizle birlikte görüşyoruz.
kızlar sizlerlede tanışalım.
bir kocaelililer buluşması yapalım arkadaşlar

nursenefe

cenesuyunda stadin oralarda oturuyorduk nagihan bacim senin yas kac ben 30 aramizda ama kimseye soleme belki ayni donem okumusuzdur die soruyorum .sibel bacim bizde 4 sene kadar vezirciftliginde oturduk size yakin sayilir.oturmadigimiz yer kalmamis bizimde  :k06: