kocaelinden birileri varmı?

Başlatan pelishh, 11 Ocak , 2007, 17:55:22

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

nagiş henüz çocukla yola çıkmay hazır hissetiyormuş kendini. ama temmuza kadar hissetse iyi olur  :director:

sibell&gökhan

nasılyani nagiş  :caca:  teklifeden o ama satıyomu yoksa bizi razi ne dersin.
ben onun kulaklarını çekerim sen merak etme  :tongue3: :icon_thumright:

esra_yesiloz

nagihan

kenid arabamdan bahsediyorum. ben ve naz yalnız. ben araba kullanirken ağlarsa ben panik olurum. o yüzden yanımda birinin olması lazım. ayrıca burcuya gitme meslesi var biliyorsun razicim. aaaa sibel sende gel birlikte gidelim. ben yalnız yolalrı bilmez etmez. küçücük cocukla ne yaparım yollarda  :sad1:

Almiş'inAnniş'i

nagiş kardeşimle gelebilirim demiştin ya, hayatım üni. sınavı olduktan sonra kardeşin tatile girmiyor mu, haziranın ortasından sonra gidebiliriz yani burcuya  ;)

sibell&gökhan

NAGİŞ - RAZİ BURCU KİMMMM ?
İSTİKAMET NEREYE BAKALIM BEN BİLİYORMUYUM YOLLLARI NAGİS. 8)

Almiş'inAnniş'i

burcu bizim sayfadan "rain"   :occasion14:

nagihan

Alıntı yapılan: REMZİYE (razi) - 02 Haziran , 2007, 23:12:30
nagiş kardeşimle gelebilirim demiştin ya, hayatım üni. sınavı olduktan sonra kardeşin tatile girmiyor mu, haziranın ortasından sonra gidebiliriz yani burcuya  ;)
teklifi yaparım umarım kabul eder. pek uyumlu dğilizdir de  :-\

sibell&gökhan

nagihan

Almiş'inAnniş'i

şükret nagiş ben 15 milyon istanbulludan bir tane cevap alamadım siz şimdiden 3 kişisiniz  :sad1:

ღ°cerenay.♥.

ya şimdi kocaelide yaşayan mı yoksa ,kocaeli limi,yoksaaaammmikiside olabilir mi :icon_scratch: ??? :k06:
bende varım arkideşler

Almiş'inAnniş'i

esra_yesiloz

olsun hatunlarr sakaryalı biz varız ya yaww bebişim ve ben 2 kişiyiz işte cvplarızzz    :k06:

sibell&gökhan

CERENAY HERİKİSİDE OLABİLİR NEDEN OLMASIN CANIMMMMMMM :occasion5: