kocaelinden birileri varmı?

Başlatan pelishh, 11 Ocak , 2007, 17:55:22

« önceki - sonraki »

ÖZLEM

merhaba nagihan
allah bebişine kavuştursun sağlıklı sıhhatli

İYİ Kİ VARSIN BİRİCİK KIZIM

a.vural

merhabalar herkese
Nagihan hoşgeldin
Arkadaşlar biz Kocaelinden taşınıyoruz izmir e. Eşim iş değiştiriyor. Aliağa da çalışacak .Tabii ben de tayin isteyeceğim. 9 şubatta belli olacak tayinler.
Hem seviniyorum hem üzülüyorum.
İzmite 3 yıldır alışmış ve sevmiştim. Ama Eşim Egeli olduğu için  ve o işi çok istediği için seviniyorumda .
Hayırlısı artık...

pelishh

ahh demek izmire gidiyorsun ne çok özledim oraları aliağa küçük ama çok güzeldir hayırlısı olsun canım

ÖZLEM

İYİ Kİ VARSIN BİRİCİK KIZIM

sibell&gökhan

HU HU HUUUUUUUUUUU BENDE İZMİTLİYİM BENİMDE 4 AYLIK OĞLUM VAR GÖKHAN ÖZEN ADINDA
SİTEYİ YENİ KEŞFETTİM KIZLAR UMARIM OKURSUNUZ SİBEL BEN  :muzz:

nagihan

kızlar ben birgün toplanıp tanışalım diyorum.
ne dersiniz??????

sibell&gökhan

nagihan

evet ilk liste.katılacakları listelicem ve tarih belirleyip yeri organize edicem. arkadaşlar acil cevap bekliyorum sizlerden.

[eklenti yönetici tarafından silindi]

sibell&gökhan

canım ben çalışıyorum  sadece pazarları boşum.ama  akşam 6 da işten  çıkıyorum.ona görede ayarlıyabilirsin  ;)

Almiş'inAnniş'i

neler oluyo burdaaaaaaa  :caca:
sanki kocaeli ile istanbul çok uzak birbirine  :cussing:
bölük pörçük toplanacağımıza istanbulda ortak bi yer belirlesek daha iyi olmaz mı?

zeytince

ben de dogma buyume IZMIT liyim... ama evlendikten sonra iesimin isi dolayisi ile stanbul`a gittim.. oradan da yine esimin isi d=sebebi ile 2 yildir ABD deyim.. izmit burnumda tutuyor diyebilirim... ama hem benim ailem, hem de esimin ailesi izmit`te yasiyor... anne tarafimdan tum akrabalarim orada diyebilirim... babamin da bir kismi... :D

nagihan

gülaycım ne zaman geliyorsun? senide aramızda görmek isteriz  :k06:

Almiş'inAnniş'i

evet gülay bu yaz gelmeyi düşünüyor musun?  ;)

sibell&gökhan

kız remziye istanbulda kayboluruz biz  :k06:

Almiş'inAnniş'i