19 Mayıs ATATÜRK'Ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlamaları Kaldırıldı !!!

Başlatan °•.ℓανιηуα.•°, 14 Ocak , 2012, 16:37:22

« önceki - sonraki »

Nezo

Höst.! O Kadar da Uzun Boylu Değil..... Soğuklarmış Lan Mayısta Ne Soğuğu? Milli Hazinelerimizi Milli Duygularımızı Yok Etmeye Çalışıyorlar Yerine Kendilerininkini Kazıyacaklar. Ne Mutlu Bize Ki Atatürk' ü Bilerek Büyüdük Ya Çocuklarımız ? Peki Ya Onların Çocukları? Örümcek Kafalı Beyinlerini DİN ile Saklayan Geri Zekalılar !!!!

Aytii

Atatürkün kurduğu Cumhuriyeti yok etme çabasından başka birşey değil

Allah sonumuzu hayır etsin

MASAL ILGIN

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 15 Ocak , 2012, 23:40:59
:laughing7: :laughing7: :laughing7:

haklısın. başları amerikada yaşıyo ya,ordan yönetiliyoruz.

hadi bunu ben görüyorum sen görüyosun da diğerleri neden göremiyor onu anlayamıyorum...

bi ara çok kafa yorardım,memleketi ben kurtaracam ya  :ehi:

artık hiiiiiç yormuyorum değerli kafamı. özellikle 12 haziran seçimlerinden sonra  8) herkes hakettiği gibi yönetilir.

canım bununla ilgili bi resim var dediklerini çok güzel ifade eden diğeerleri neden göremiyor diye işte bu yüzdenn

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: oslemturgay - 16 Ocak , 2012, 00:57:11
HİÇ ŞAŞIRMADIMMMMMMM
EŞARBIN MEMLEKET MESELESİ OLDUGU İLGİNÇ KIYAFETLERİN MODA OLDUGU
DİNİ BAYRAMLARIN VAZİFEYİ YERİNE GETİRMEK YERİNE TATİL OLARAK ADLANDIRILDIGI
YILBASININ HEYECANLA BEKLENİLDİGİ
SEVGİ SAYGI KOMŞULUK ARKADAŞLIK GİBİ GÜZEL DUYGULARIN ÇÜRÜTÜLDÜGÜ Bİ ÜLKEDE YASIYORUZ
1 AVUÇ İNSAN KALDI KENDİNİ BU ACIMASIZ DEĞİŞİKLİGE KURBAN ETMEYEN ONLARDA GERİ KAFALILAR CÜMLESİ ADI ALTINDA TOPLANMAKTA..
SATILAN TOPRAKLARIMIZ ORTADA  TÜRKİYE TÜRKLERİN TOPLANDIGI MÜSLÜMAN ÜLKE GÜYAAA ADIM ATTIGIMIZ DÜKKANDA YABANCI İSİMLER
Bİ ADIMIZ KAMIŞTI ''TÜRK'' DİYE BİRDE ''ATA''MIZ ONUDA UNUTTURACAKLAR

Çok guzel ifade etmişsinn canımm söyleyecek baska birsey yok bence sadece senı alkıslıyorummm helal olsun

:alkış:  :alkış: :alkış:

hümeyra_t_e

bukadar tepki niye evet yapılan şey hoş karşılanmayabilir ama kimse kimsenin beyninden stad gòsterilerini yasaklayarak atatürkü cikaramaz ama gösteriler bazı nedenlerden dolayı yasak oluyo diye örümcek beyinli yakıştırması niye.bu ülke müslüman ülke olarak kayıtlarda değilmi.ayrıca laik çok güzel ikisinin sentezi.fakat müslümanlık değerlerimiz adına kim böyle tartışıyo artık. okullarda ne kadar öğretiliyo bizim islam öncümüz hz muhammet yüzeysel belki.nufus cüzdanımızın arkasında yazılı olan islam lafzı için ne  savaslar verilmiş kaçımız biliyo..ama laiklik öncümüz atatürk söz konusu olunca herkes galeyana geliyo haklılık oranları var tabi ama biraz dengede tutmak lazm değerlerimizi.herkes kulaktan dolma bilgilerle anne babalarımızn örf adetleriyle dolup taşmış.ülkemiz için laiklik için bukadar çabalarken din ve maneviyat için bukadar boşvermişlik niye.laiklik heryerde herşekilde yaşansın karşı çıkan yok çok güzel.ama din herkesin kalbinde göstermeden göze sokmadan yaşamak lazım..kör olmamak lazım adalet isteniyosa her konuda istenmeli...

°•.ℓανιηуα.•°

12 Şubat , 2012, 01:23:58 #35 Son düzenlenme: 12 Şubat , 2012, 01:29:42 °•. °•.ℓανιηуα.•° .•°
Alıntı yapılan: hümeyra_t_e - 02 Şubat , 2012, 11:16:09
bukadar tepki niye evet yapılan şey hoş karşılanmayabilir ama kimse kimsenin beyninden stad gòsterilerini yasaklayarak atatürkü cikaramaz ama gösteriler bazı nedenlerden dolayı yasak oluyo diye örümcek beyinli yakıştırması niye.bu ülke müslüman ülke olarak kayıtlarda değilmi.ayrıca laik çok güzel ikisinin sentezi.fakat müslümanlık değerlerimiz adına kim böyle tartışıyo artık. okullarda ne kadar öğretiliyo bizim islam öncümüz hz muhammet yüzeysel belki.nufus cüzdanımızın arkasında yazılı olan islam lafzı için ne  savaslar verilmiş kaçımız biliyo..ama laiklik öncümüz atatürk söz konusu olunca herkes galeyana geliyo haklılık oranları var tabi ama biraz dengede tutmak lazm değerlerimizi.herkes kulaktan dolma bilgilerle anne babalarımızn örf adetleriyle dolup taşmış.ülkemiz için laiklik için bukadar çabalarken din ve maneviyat için bukadar boşvermişlik niye.laiklik heryerde herşekilde yaşansın karşı çıkan yok çok güzel.ama din herkesin kalbinde göstermeden göze sokmadan yaşamak lazım..kör olmamak lazım adalet isteniyosa her konuda istenmeli...

canımın içi evet güzel yazmışsın. din ve maneviyat da boşlanıyor, anne babalar manevi duyguları yüksek bireyler yetiştirmiyor, belki okullarda yeterince din üzerine durulmuyor ( ki bu okulların görevi değil, din kültürü ve ahlak bilgisi dersi var yine de...)

lakin konu bu değil ki. konu milli bir bayramımızın kutlamalarının kaldırılması. bunu kaldıran zihniyete tepki...

yani atatürk ile peygamber efendimizi (sav) aynı kefeye koyup da kıyas yapmak bile saçma  ;D haşa... konumuz bu değil ki canım benim..

atatürk ile ilgili en ufacık kötü bir şey söylense elbette galeyana gelir,tepkimi koyarım !!!  peygamber efendimize dil uzatsalar ona da galeyana gelir tepkimi koyarım ve bence müslüman olan herkes de koyar... o ayrı biri, peygamber efendimiz bambaşka apayrı bi konu...

atatürkçü,kemalistim.. onun ilkelerine ters her şeyi de burda protesto etme hakkına sahibim..

hem benim amacım kesinlikle burda polemik ve ikicilik yaratmak da asla değildi konuyu açarken.. kounun çarptırılmasını istemem açıkçası....

MASAL ILGIN

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 12 Şubat , 2012, 01:23:58
Alıntı yapılan: hümeyra_t_e - 02 Şubat , 2012, 11:16:09

canımın içi evet güzel yazmışsın. din ve maneviyat da boşlanıyor, anne babalar manevi duyguları yüksek bireyler yetiştirmiyor, belki okullarda yeterince din üzerine durulmuyor ( ki bu okulların görevi değil, din kültürü ve ahlak bilgisi dersi var yine de...)

lakin konu bu değil ki. konu milli bir bayramımızın kutlamalarının kaldırılması. bunu kaldıran zihniyete tepki...

yani atatürk ile peygamber efendimizi (sav) aynı kefeye koyup da kıyas yapmak bile saçma  ;D haşa... konumuz bu değil ki canım benim..

atatürk ile ilgili en ufacık kötü bir şey söylense elbette galeyana gelir,tepkimi koyarım !!!  peygamber efendimize dil uzatsalar ona da galeyana gelir tepkimi koyarım ve bence müslüman olan herkes de koyar... o ayrı biri, peygamber efendimiz bambaşka apayrı bi konu...

atatürkçü,kemalistim.. onun ilkelerine ters her şeyi de burda protesto etme hakkına sahibim..

hem benim amacım kesinlikle burda polemik ve ikicilik yaratmak da asla değildi konuyu açarken.. kounun çarptırılmasını istemem açıkçası....

:alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

°•.ℓανιηуα.•°