19 Mayıs ATATÜRK'Ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlamaları Kaldırıldı !!!

Başlatan °•.ℓανιηуα.•°, 14 Ocak , 2012, 16:37:22

« önceki - sonraki »

nisan rüzgar

gecen sene  böle bişey olmadı nedense birilri yerini garanti altına aldı nasıl olsa bikaç sene ondan olsa gerek  :caca: :caca:

°•.ℓανιηуα.•°

Demet_dk

MEMNUN OLAN ŞAHSİYETLER

ATATÜRK OLMASA SEÇME VE SEÇİLME HAKKINIZ OLMAYACAKTI

ATATÜRK OLMASA HİÇ TİNİZ ASLINDA SÖYLENCE DAHA AĞIR KELİMELER VAR HİÇ İN YERİNE GELECEK AMA

NEYSE....NE KADAR SÖZYLESEKTE BOŞ AT GÖZLÜKLERİNİZİ ÇIKARMADIĞINIZ SÜRECE

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: Demet_dk - 15 Ocak , 2012, 22:09:57
MEMNUN OLAN ŞAHSİYETLER

ATATÜRK OLMASA SEÇME VE SEÇİLME HAKKINIZ OLMAYACAKTI

ATATÜRK OLMASA HİÇ TİNİZ ASLINDA SÖYLENCE DAHA AĞIR KELİMELER VAR HİÇ İN YERİNE GELECEK AMA

NEYSE....NE KADAR SÖZYLESEKTE BOŞ AT GÖZLÜKLERİNİZİ ÇIKARMADIĞINIZ SÜRECE

:alkış: :alkış: :alkış:

nisan rüzgar

kemal atatürk lü saat aldım yazın kendime gurula takıyorum ... bilmiyorum nasıl ters fikirli olurlar atatükümüze o adam olmasaydı istanbul bursa ankara v.s kimlerin olucaktı acaba  :love9:adam milletine adamış kendini  kim yaptı bunu herkes kendi çıkarlarının peşinde şimdi çıkıp hikaye yazmak çok kolay hitabe yazmak yürek isterrrrr :love9:

°•.ℓανιηуα.•°

BEN DE CEKETİME YA DA MONTUMA TAKIYORUM ROZETİNİ.

AMA ÖNEMLİ OLAN GÖSTERMELİK SEVGİ DEĞİL, ONU ÖZÜMSEYEBİLMEK ANLAYABİLMEK MESELE...

OĞLUMA İLK ÖĞRETECEĞİM ŞEYLERDEN BİRİ DE İSTİKLAL MARŞIMIZ VE ATATÜRK...

Ya-semin

yapılan açıkça milli değerlerin baltalanmasıdır... azıcık düşünürsek Türk Kültürünün nasıl da içinin boşaltıldığını çok rahat görebiliriz ama gerçekler karşısında gözlerini kapatanlara ve vicdanı uykuda olanlara diyecek hiçbir sözüm yok... yavaş yavaş bizi biz eden değerlerimizden sistemli bir şekilde uzaklaştırılıyoruz böyle giderse yakın gelecekte elimizde hiçbir şey kalmayacak, tarihimiz de dahil...
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: Ya-semin - 15 Ocak , 2012, 23:03:25
yapılan açıkça milli değerlerin baltalanmasıdır... azıcık düşünürsek Türk Kültürünün nasıl da içinin boşaltıldığını çok rahat görebiliriz ama gerçekler karşısında gözlerini kapatanlara ve vicdanı uykuda olanlara diyecek hiçbir sözüm yok... yavaş yavaş bizi biz eden değerlerimizden sistemli bir şekilde uzaklaştırılıyoruz böyle giderse yakın gelecekte elimizde hiçbir şey kalmayacak, tarihimiz de dahil...

:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

EVET ÇOK GÜZEL İFADE ETMİŞSİN YASEMİN. YAKINDA ARABİSTAN KÜLTÜRÜNÜ GETİRİRLER ARTIK...

Ya-semin

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 15 Ocak , 2012, 23:06:05
Alıntı yapılan: Ya-semin - 15 Ocak , 2012, 23:03:25

:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

EVET ÇOK GÜZEL İFADE ETMİŞSİN YASEMİN. YAKINDA ARABİSTAN KÜLTÜRÜNÜ GETİRİRLER ARTIK...

Lavinyacığım Arap kültürünü getirme gayreti artık geçmişte kaldı, şimdi yeni moda Amerikan kültürünü getirme çabası. Malum icazetler Amerikadan alınıyor artık. Arap kültürü de zaten Arap baharıyla kökünden dinamitlendi kendilerine hayırları yok, yeniden yapılanmada Türkiyeyi örnek alıyorlar... Amerika ve İsrail lobileri ve bir takım piyonları, Türkiyedeki dengelerle oynayan.
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana

°•.ℓανιηуα.•°

:laughing7: :laughing7: :laughing7:

haklısın. başları amerikada yaşıyo ya,ordan yönetiliyoruz.

hadi bunu ben görüyorum sen görüyosun da diğerleri neden göremiyor onu anlayamıyorum...

bi ara çok kafa yorardım,memleketi ben kurtaracam ya  :ehi:

artık hiiiiiç yormuyorum değerli kafamı. özellikle 12 haziran seçimlerinden sonra  8) herkes hakettiği gibi yönetilir.

Ya-semin

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 15 Ocak , 2012, 23:40:59
:laughing7: :laughing7: :laughing7:

haklısın. başları amerikada yaşıyo ya,ordan yönetiliyoruz.

hadi bunu ben görüyorum sen görüyosun da diğerleri neden göremiyor onu anlayamıyorum...

bi ara çok kafa yorardım,memleketi ben kurtaracam ya  :ehi:

artık hiiiiiç yormuyorum değerli kafamı. özellikle 12 haziran seçimlerinden sonra  8) herkes hakettiği gibi yönetilir.

aynen canım ben de elimden geldiğince bu konulara girmemeye çalışıyorum, zihnimi bu konularla meşgul etmemeye çalışıyorum çünkü sinirlendiğimle kalıyorum, değişen hiçbir şey yok... bu ülkede işlerin nasıl yürüdüğünü bilenler, işlerini yürütmek için senin benim gördüğüm gerçeklere gözlerini kapatıyorlar da ondan görmüyorlar ya da görmezden geliyorlar. siyaset ve siyasi konular artık midemi bulandırıyor  :igrenc: hiç konuşmayacağım bu konularda diye kendi kendime söz vermiştim ama tutamadım yine kendimi. umarım bir gün bu ülkedeki insanlar, ülkenin menfaatlerini kendi menfaatlerinden üstün tutacak zihniyete ulaşırlar, zira bu gemi batarsa hepimiz batarız

nisan rüzgar

yaaaa aynen bende çok takarım bu konuları sinirlniyorum çok fazlasıyla eşimde kızıyo bana senmi kurtarcan bu memeleketi diyo  :k06:  bu kadar takıyorum diye bilmiyorum kanıma dokunuyo  :caca:   :cildir:

oslemturgay

HİÇ ŞAŞIRMADIMMMMMMM
EŞARBIN MEMLEKET MESELESİ OLDUGU İLGİNÇ KIYAFETLERİN MODA OLDUGU
DİNİ BAYRAMLARIN VAZİFEYİ YERİNE GETİRMEK YERİNE TATİL OLARAK ADLANDIRILDIGI
YILBASININ HEYECANLA BEKLENİLDİGİ
SEVGİ SAYGI KOMŞULUK ARKADAŞLIK GİBİ GÜZEL DUYGULARIN ÇÜRÜTÜLDÜGÜ Bİ ÜLKEDE YASIYORUZ
1 AVUÇ İNSAN KALDI KENDİNİ BU ACIMASIZ DEĞİŞİKLİGE KURBAN ETMEYEN ONLARDA GERİ KAFALILAR CÜMLESİ ADI ALTINDA TOPLANMAKTA..
SATILAN TOPRAKLARIMIZ ORTADA  TÜRKİYE TÜRKLERİN TOPLANDIGI MÜSLÜMAN ÜLKE GÜYAAA ADIM ATTIGIMIZ DÜKKANDA YABANCI İSİMLER
Bİ ADIMIZ KAMIŞTI ''TÜRK'' DİYE BİRDE ''ATA''MIZ ONUDA UNUTTURACAKLAR

fıstık

BEN KIZIMA ATATÜRK VE BAYRAĞIMIZI ÖĞRETTİM  :love9:

BUNDAN SONRADA ONUN ZİHNİNE GEREKENLERİ YERLEŞTİRECEĞİM

KENDİMİ TESLİM ETMEDİM ONUDA BU MANTIĞA TESLİM ETMEYECEĞİM

ESKİDEN İNSANLAR FAKİR AMA GURURLUYDU

ŞİMDİ PARA HERŞEY OLDU

HALBUKİ BU VATAN KURUMUŞ MISIR KOÇANLARINI ÖĞÜTEREK EKMEK YAPANLARLA

KURTARILDI

SADECE ATAMIZIN DEĞİL CEPHEDE SAVAŞAN- SAVAŞMAYAN

BÜTÜN DEDE VE NENELERİMİZİN KEMİKLERİ SIZLIYOR

AMERİKAN EMPERYALİZMİ BUNDAN 30 SENE ÖNCEDE VARDI ŞİMDİDE VAR

AMA EN AZINDAN KARŞI ÇIKAN ÇOĞUNLUKTAYDI

ŞİMDİ VER OYUNU BEKLE MAAŞ ZAMMINI

VATAN KİMSENİN UMRUNDA DEĞİL

HASRET!M S@N@

saka mı bu ya benm okul hayatımda en güzel anılarım bu kutlamalardı ve o zamanlar tüylerim diken diken olurdu ne demekk bu ya atatürk kurtulus savasını kazanmıs onca güçlüklerle milletimizin zaferini elde etmişler ve biz sadece bunu kutlamaya mı üseniyoruz bu kadar güçlük cekilmişken sadece cocuklarımız derslerinden geri kalıyor diye cok gülünç bir durum ne var senede birkaç kerede katlansınlar bu duruma