Bebeği İçin Bitki Çaylarından Kullanan Var mı

Başlatan ...ŞehzadEfe..., 23 Aralık , 2011, 17:47:05

« önceki - sonraki »

denizkabuğu

16 Ocak , 2012, 15:54:11 #45 Son düzenlenme: 16 Ocak , 2012, 15:56:02 denizkabuğu
merhaba arkadaşlar yaşadıklarımız gerçeken hem zor hem güzel gelip geçici günler benim oğlumunda koliği var akşam 9 oldumu saate bakıyorum ha şimdi gelecek gelecek diye bi başlıyor ki üff bazen olmuyor ama uykusu düzenli değil şimdi de sabahlara kadar büyük bi insan gibi ıkınıyor ıkınıyor gazını çıkarıyor ama yinede ıkınıyor sonra bi patlama sesi kakasını yapıyor sızıp kalıyor bu seferde altını alırken uyAanıyor emziriyorum bi hıçKırık geliyor sonra hıçkırırken sütün fazlasını kusuyor üstü ıslanıyor hadi üst değiştir  bazen ohoo gece saat kaçları buluyor gaz ilacı herbacol drop veriyorum çok faydası yok anason içtim oda etkilemedi humana almıştım c vitaminli onun içinde rezene varmış o sanki biraz iyi akşam içiyorum  yemekten sonra şimdi iyi geceler çayı alıcam bir keresinde evde brokoli vardı sadece tadına baktım çocuğum perişan düştü ağlamaktan ıkınmaktan çok zor yaa
Başkalarının Kusurlarını Örtmede Gece Gibi Ol. . .

KONYALI

cnm allah yardımcın olsun,bende herbecal drop verıyorum gazı olduunda allaha sukur kolık değil benım kızım,çok aman aman gazımızda yok...ama neo baby var bırde wınd salbe dıye bır krem var..çok ıyı gelıyor...bırde onları ene ıstersen...rezene cayıda duydum gaz ıcın ve kımyon kaynatıp verıyorlar bırde