Benim küçük hanımefendim,bal peteğim.......

Başlatan KONYALI, 14 Ocak , 2012, 04:24:25

« önceki - sonraki »

KONYALI

Alıntı yapılan: aydinays - 23 Nisan , 2012, 19:04:08
Amin canım. Rabbim sağlık versin bir şekilde büyüyorlar.

amin cnm..kayram nasıl?

aydinays

Canım kayra hergün yeni şeyler yapmaya başladı. Kafası hiç inmiyor. Hep gögsüne kadar kaldırıyor. Show Tv' nin ve Starın reklam müziklerini duyunca ne işle uğraşırsa uğraşsın kafası tvye yöneliyor.  :k06: :k06: :k06:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

KONYALI

Alıntı yapılan: aydinays - 23 Nisan , 2012, 19:17:07
Canım kayra hergün yeni şeyler yapmaya başladı. Kafası hiç inmiyor. Hep gögsüne kadar kaldırıyor. Show Tv' nin ve Starın reklam müziklerini duyunca ne işle uğraşırsa uğraşsın kafası tvye yöneliyor.  :k06: :k06: :k06:

yerim ben onu okudum sımdı yenı maceralarını...yaramaz olcak belli...valla peşlerınde koşmak zor aysem ama napıcaksın,zerende yürüteçle fır donuyor evde..gecen hafta dogru duzgun gıdemıyordu sımdı koşuyor resmen..hangı ara buyuyor bunlar ınan anlamıyorum

aydinays

Alıntı yapılan: KONYALI - 23 Nisan , 2012, 19:19:11
Alıntı yapılan: aydinays - 23 Nisan , 2012, 19:17:07

yerim ben onu okudum sımdı yenı maceralarını...yaramaz olcak belli...valla peşlerınde koşmak zor aysem ama napıcaksın,zerende yürüteçle fır donuyor evde..gecen hafta dogru duzgun gıdemıyordu sımdı koşuyor resmen..hangı ara buyuyor bunlar ınan anlamıyorum

ferah bir anda büyüme atağı geliyor. Bir bakıyorsun bir kaç gün aynı şeyleri yapıyor. Bir baıyorsun yeni şeyler yapmaya başlamış. Çok çabuk büyüorlar. Ben yürüteç almadım almayacağım. yürümeyi geciktiriyormuş. Şimdilik oğlum beni yürüteç olarak algılıyor. Ben onu ya oturtuyorum yada ayağa dikiyorum. Sağlıklı olsunlarda yaramazlıklarıyla allahımızın izniyle başederiz.  :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

KONYALI

cnm valla bende duydum yurutec yurumeyı gerıletıyor falan dıye ama sanmıyorum..zaten cok fazla koyamıyorum yerlerde yuvarlanıyor kızım..birde zeren ayaklarını tam basıyor parmak uclarında değil...inşallah çabuk yurur sımdılık fır donuyor ama göreceğiz bakalım

KONYALI

:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
benım guzel prensesım boğaz enfeksiyonu olmus...annem dun sabaha kadar ateslıydın..sabah bır uyandımki ateş 38,5 olmus..hemen fıtıl atıp doktorunu aradım..klamoks vermıstı bırgun once kullanmaya basla dedı..ama yok..öğlen 14,30 oldu saat sen gene ateslendın ates 38 oldu bu kez..tekrar aradım doktorunu getır serum takalım dedı :sad1: :sad1: :sad1: :sad1:
serum senı cok rahatlatacak ümidiyle gittim annem..baban sen gotur serum taktırmaya dedi..canın yandıgında ben yanında olmazsam bana küsüyorsun cünkü annem..sanırım benden güç alıyorsun,ben yanında olunca daha az korkuyorsun...damarını bulamayacaklar seni delik deşik edecekler diye cok korktum ama bır kere buldular cok sukur annecım damarı..nasıl agladın boncuk boncuk içim koptu annemmmmm... :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: sonra tam 4 saat sürdü serumun bitmesi sürekli uyuttum seni...arada uyandıgında serumun hortumuna bakıp bakıp agladın annecım...ıstemedın onu kolunda...o kadar huysuzlandıki anlatamam...ama sukur bıttı gece 11 de evımıze geldık...evde keyfın yerıne geldı..gecede ateslenmedın cok şükür ama sabah kalktım öksürükte baslamıs...doktorunu aradım hemen öksürük şurubu söledı..baban gelsın senı iğneye goturecez hemde surubunu alırız..ama anne sutunun dısında hıcbırsey yemedın annecım..sabah kahvaltı hazırladım yemedın,ıhlamur kaynattım içmedin..bende sırar etmedın öğlende çorba yapıcam kızıma..annem sen hep ıyı ol,sakın hasta olma...şimdi yan dönmüş mışıl mışıl uyuyorsun...allahım seni bana layık görmüş çok şükür rabbime...

HASRET!M S@N@

canım cok gecmiş olsun bitanem
inş iyileşir en kısa sürede

xxcansuxx

ferahcım çok çok geçmiş olsun kıyamam ya zerene Allah acil şifalar versin offf ya nasıl dayandı o seruma 4 saat minicik  :sad1: :sad1:

Balböceği

kıyamam kuzuma çok üzüldüm  :y25:

Rabbim acil şifalar versin bu son olsun  :amin: kurban olurum göz yaşına  :crybaby2:

DENİZGÖZLÜM81

çok geçmiş olsun canım minik prensesimiz hemen iğleşir umarım  :opucuk:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

CANIM ÇOOK GECMİŞ OLSUNN YA ÇOK ÜZÜLDÜM OKUYUNCA NEYSEKİ KENDİNE GELMİŞ KUZUM  :opucuk: İNŞ ÖKSÜRÜĞÜDE HEMENCİCİK GECER  :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

KONYALI

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 25 Nisan , 2012, 12:06:06
canım cok gecmiş olsun bitanem
inş iyileşir en kısa sürede

saol canancım bende yeni gördum hamıleymıssın hemde ıkızlwere,sayfandada yazdım ama buradanda tebrık edeyım cnm ınan bana o kadar sevındımkı sankı kardesım hamıle kalmıs gıbı..dualarım senınle cnm rabbım sağlıkla tamamına erdırsın ınsallah
şimdi iyi cnm zeren saolasın

KONYALI

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 25 Nisan , 2012, 12:15:15
ferahcım çok çok geçmiş olsun kıyamam ya zerene Allah acil şifalar versin offf ya nasıl dayandı o seruma 4 saat minicik  :sad1: :sad1:

saol cananım,valla sorma cnm nasıl dayandı sureklı ayagımda salladım..yavrum seruma bakıp bakıp ağladı..ama bugunde yerınde duramıyor valla...gecenın bu saatınde hala yürütecle turluyor evın ıcınde...çok sukur ıyıyız artık ama daha 2 tane iğnemiz var

Balböceği

allah sifa versin tekrar gecmis olsun canim  :amin:

insallah son olur bu bidaha olmaz  :y25:

KONYALI

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 25 Nisan , 2012, 15:19:18
CANIM ÇOOK GECMİŞ OLSUNN YA ÇOK ÜZÜLDÜM OKUYUNCA NEYSEKİ KENDİNE GELMİŞ KUZUM  :opucuk: İNŞ ÖKSÜRÜĞÜDE HEMENCİCİK GECER  :amin:

saol cnm benım aradığın içinde ayrıca teşekkür ederim...sabahtan berı öksürmedi bende şurubu vermedım cnm..ama ishale döndü,serum ve antibiyotık iğne ishal yaparmıs..ay valla bende sasırdım,ne zor buyuyorlarmıs