Benim küçük hanımefendim,bal peteğim.......

Başlatan KONYALI, 14 Ocak , 2012, 04:24:25

« önceki - sonraki »

KONYALI

allah can saglıgı versın ama bırıyle ugrasmak zorken sen 3 taneyle ugrasıyorsun cnm..cok normal valla...nolsun aysecım toplanıyorum ay sonunda tasınıcam ıste bır zeren bır bu durum bende cok yorgunum valla..ama ıdare edıyorum ıste...1q

doğangüneş

amin cnm cümlemize inşallah..
kolay gelsin cnm yardım edenin falan vardır inşallah
kuzuna bakacak biri ya da
kendi evine mi çıkacaksın inşallah
taşınmak yorucu iş valla
eşimde arada sırada ev bakacak oluyor sevinsemmi üzülsemmi  arada kalıyorum gözüm korkuyor 2 ufak çocukla  :-ooo

KONYALI

CNM YARDIM EDECEK COK CNM..KIZIMA ANNEM BAKAR YERLEŞİRİM YA KORKMUYORUMDA KIZIM ARADA KALACAK DIYE UZULUYORUM VALLA

doğangüneş

yardım edenin çok olursa helede işe yarayan kişiler olursa çabucak yerleşirsin cnm
rabbim yardım eder..ben 2.hamilleiğimde doğuma 40 gün kala taşınmıştım
nasıl yerleştik hiç anlamadım su gibi oldu bitti herşey
rabbim darda bırakmaz inşallah... :amin:

KONYALI

INSALLAH AYSEM...CNM ZEREN DURMUYOR BEN KACIYORUM...KENDINE COK IYI BAK ÖPUYORUM KIZINI VE SENI..
İYİ GECELER

doğangüneş

bizde sizi öptük cnm :opucuk:
sizede iyi gcler bende kaçıyorum aeolun.. :wave:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: KONYALI - 09 Nisan , 2012, 19:55:03
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 09 Nisan , 2012, 08:42:38
:opucuk: ferahcım m asallahhh demek incisi gözüktü darısı ecreye  :hello2: :hello2: :nazar: :nazar: :hello2: :hello2:

ınsallah cnm..aramızda 20 gun var sanırım yakındır senınkıde gelır...
:opucuk: aramızda 25 gun var ama ecrenin damagı daha sertleşmemiş  :k06:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

aydinays

Alıntı yapılan: KONYALI - 11 Nisan , 2012, 00:56:35
aysecım uyumamak degıl ama keyıflı değil,hiçbir şeyden memnun olmuyor,hep mızmız...hafif ishal gibi...kakası yapış yapış bir kıvamdaydı...dişlerini kaşımaktan duramıyordu yavrum..birde ağzının içi alev gibiydi...iştahı hiç yok gibi...hatta bu aksam cok agladı..diş patladı ama cıkana kadarda sıkınıtı verıyormus,hatta patlattıktan sonra sıkıntısı dahada arttı cnm

çok geçmiş olsun zerenime. inşallah bu süreci kolaycacık atlatır kuzum. Kayrada bu gün çok huzursuzdu. Yatırıyorum yok. Kucağıma lıyorum yok. Deli gibi eli ağzında hafif bir kabartı var ama daha diş gelicek gibi durmuyor. Kucağıma alıyorum böyle bir yeri ağrıyor gibi gözlerinden boncuk boncuk yaş akıyor. Uykudan ağlayarak uayanmazdı şimdi ağlayarak uyanıyor kuzum. Sanırım bizde diş çilesini çekiyoruz.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

KONYALI

maşallah kuzuma diş ağrısı olabılır cnm...inşallah oda kolay cıkartır..zeren bıraz rahatladı gibi..iştahsızlıgı suruyor gercı ama benım kızım hep iştahsız...ay yemeyen cocukla cok zor aysecım valla...kayramıda öp annesi..çok rahatsız olursa doktordan dişiçin jel iste..ben kullanıyorum..birde gecen aksam calpol verdım valla rahatlasın yavrum dıye...sizede geçmiş olsun cnm..
bu arada ben dencol jel kullanıyorum dişleri için...pek fayda etmıyor ama bır çare işte...

KONYALI

prensesım sımdı yan donmuz uyuyorsun..artık sırt ustu yatırdıgımda kendın yan donup yatıyorsun annecım..birkaç gecedirde annenle yatıyorsun..sleepere sıgmıyorsun,hamakta yatmak ıstemıyorsun beşiğinede suan koymuyorum 1 yasına kadar yanımda yat dıye,,ama babnla ayrıldık bu yuzden valla..gerçi sen yanımda ol yetıyor baban duymasın..kızıma sarılıp uyumak dunyada herseyden guzel...guzel kızım artık tam basarak yurutecınle evde tur atıyorsun resmen..sıkıldıgında yanından gecerken paçalarıma sarılıyorsun al benı dıye...almadıgımda boncuk boncuyk aglıyorsun annecım kıyamam askıma...sehpaların yanına gıdıp ustundekılerı almaya calısıyorsun,gecen aksam bolanları kovalıyorsun yurutecınle cok tatlısın annecım sen..maşallah benım kızıma..annecım senı herkes erkek sanıyor,kelsın cunku..bende erkek gıbı kız olcak dıyorum...
bugun yogurt corbası yaptım sana özel annecım..yedırdım sonrada uyuttum,ne guzel uyuyorsun sımdı annecım..bakmaya doyamıyorum,allahım korusun senı bir tanem benım...bırkaç gundur dıslaerın cok yordu senı,sanırım rahatladın annecım...çok sukur bır tanesı cıktı...dun aksam parmağımı soktum agzına otekıne bakmak ıcın elımı ısırdın annecım jilet gibi dişin...gözüm korktu acıkcasıııı...yumurta yemeye basladık annecım hersey gıbı onuda sevmedın ama anne zorlada olsa yedırıyor sana..tek temennım şu iştahın açılsın artık annecım yaaaa
artık hecelemeye basladın kızım..butun gun evın ıcınde ab ab ab
ba ba ba ba
ımmmmmmm seklınde bagırıyorsun...erkenmı konusucan yoksa sen..ağzın laf dolu zaten..

KONYALI

prensesım ıkıcncı dişimiz pırtlamak üzere..çok zorun var ama genede hep guluyorsun annem..allahım gulmekten ayırmasın seni... :amin: :amin: :amin:
bu arada et suyuna corbalara basladım annecım doktora gıttık ne kılo almıssın ne uzamıssın..mınıcık kaldın annem yaa...nasıl uzuluyor annen..hemde ıstahında yerınde neden kılo almıyon annem sen yaaaa

KONYALI

guzel kızım dun anneciğinin ödünü kopardın..dün sabah 8,30 da tuvalete gıtmek ıcın kalktım..senıde yatagın ortasına bıraktım..tam kapıdan cıktım ki bir gümbürtü koptu sonra aglama sesi..koştum hemen odaya baktım yerdesın..bırde ustelık halıya değilde laminanta düşmüşsün annecim...nasıl becerdın onu oda yarı bir yetenek...çok yaramazsın annem napıcam ben senınle...aldım senı hemen su verdım canın yanmamıs belliki sadece korkmustun..allahtan annenın yatagı alçak..sonra babanı aradım zeren dustu dedım hemen gelıyorum dedı...baban geldıgınde bız oyunlar oynuyorduk ama baban nolur nolmaz doktora gıdelım dedı..gittik ihsan amcamıza kontrol etti,beyın ultrasonu cektı cok sukur bısı olmadı...allahıma sukurler olsun...
sonra yeni evimize gittik ne durumda bır baktık,az kalmıs annecım bitecek çok sukur...mayısın ilk haftası gecerız herhalde evimize...oradanda yeşilköye kahvaltıya gittik...gittiğimizde sen uyuyordun annecim,sonra gözünü açtıgında bız babanla kahvaltı ediyorduk bıze bakıyordun ne yıyoruz dıye..artık yedıklerımızden ıstıyorsun annecım..ekmeği yumurtaya banıp verıyorum yıyorsun kuzum..maşallah sana..
bu sabahta ananen,deden ve teyzen geldıler kahvaltıya...sen teyzenın kucağında yıne sofradakılerden ne varsa yedın annecım masallah kuzuma..sonrada annen muz,pekmez ve cicibebeyle tamamladı kahvaltını...sonrada teyzenle mutfagı toparladık annecım..evı toplama işlemi hemen hemen bitti annecim..çok şükürrrr diyorum..darısı tasınmaya..şimdi uyuyorsun annecım..annen bırazdan öperek uyandıracak seni..çok sevıyorsun öperek uyanmayı...güzel kızım benim allahım hep iyiliklerle karsılastırsın seni

HASRET!M S@N@

gecmiş olsun cnm ya kıyamam
simdi iyidir inş düşe kalka büyücekler yaramazlar

KONYALI

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 20 Nisan , 2012, 18:14:07
gecmiş olsun cnm ya kıyamam
simdi iyidir inş düşe kalka büyücekler yaramazlar

saol cananım ıyı cok sukur bırsey olmadı..ama bugunde ateslendı..doktora göturdum kan tahlılı yapıldı,bişey cıkmadı..boğazları bıraz tahrıs olmus enfeksıyon olabılır dedi...zor buyuyorlar canancım valla..hergun bısı cıkıyor ama allah can saglıgı versın

aydinays

Amin canım. Rabbim sağlık versin bir şekilde büyüyorlar.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.