2012 İlkbahar Melekleri...

Başlatan __nil__, 14 Ocak , 2012, 02:04:32

« önceki - sonraki »

__nil__

Alıntı yapılan: bihterp3416 - 22 Temmuz , 2012, 19:39:46
SLM KIZLAR NASILSINIZ ? BEBİŞLERİNİZ NASIL BAYAĞIDIR GİREMİYORUM TATİLDEYİM İNTERNETTE YOK ONDAN SİZLERİ ÖZLEDİM YA  :dontknow: BENİM KIZIM DA İDARE EDER İŞTE AMA HİÇ KİLO ALMIYOR KIZLAR NE YAPACAM BANA BİR FİKİR VERİN 3. AYI BİTTİ SADECE 1.5  KİLO ALMIŞ ÇOK ZAYIF SADECE ANNE SÜTÜ VERİYORUM.. APTAMİL VERMEYE BAŞLAMIŞTIM AMA ONU HEP KUSUYOR NE OLACAK BİLMİYORUM... DOKTORLARDA BİRŞEY DEMİYOR BUGÜN PİRİNÇ UN ALDIM YAPACAM BİRDE MEYVE PÜRELERİ FALAN NE YAPAYIM YA ERKEN AMA YAPACAK BİRŞEY YOK KİLO ALMIYOR.. KİLO ALMASI İÇİN NE YAPMALIYIM FİKRİ OLAN VAR MI  :dontknow:

cnm  benim merhaba.öncelikle emziriyorum ama bebeğim kilo almıo demişsin peki bebeğin doyuyormu uzunca uyuyormu doymayan bebek uyumaz ve ağlar canım.ben ek gıdalara geçtim ama kızım 4 aylık oldu.21 mart doğumlu duru.dr başlattı bize.ben günde 2 kez aptamil veriodum ondan başlayalım dedi.biz sabah kahvaltı sonra meyve püresi ve yoğurtla başladık. ek gıdalara 4 aydan sonra başlanıyor çünkü öncesinde yutma refleksi vs. tam olmuomuş birde sindirmeside anca olurmuş ondan cnm.peki aptamili hiç mi içmiyor yoksa içtikten sonra mı kusuyor? içtikten sonraysa fazla geliodur.ama hiç içmiosa dr a sor.yada daha ilgili  bi dr bul cnm

bihterp3416

Alıntı yapılan: __nil__ - 23 Temmuz , 2012, 19:01:00
SLM KIZLAR NASILSINIZ ? BEBİŞLERİNİZ NASIL BAYAĞIDIR GİREMİYORUM TATİLDEYİM İNTERNETTE YOK ONDAN SİZLERİ ÖZLEDİM YA  :dontknow: BENİM KIZIM DA İDARE EDER İŞTE AMA HİÇ KİLO ALMIYOR KIZLAR NE YAPACAM BANA BİR FİKİR VERİN 3. AYI BİTTİ SADECE 1.5  KİLO ALMIŞ ÇOK ZAYIF SADECE ANNE SÜTÜ VERİYORUM.. APTAMİL VERMEYE BAŞLAMIŞTIM AMA ONU HEP KUSUYOR NE OLACAK BİLMİYORUM... DOKTORLARDA BİRŞEY DEMİYOR BUGÜN PİRİNÇ UN ALDIM YAPACAM BİRDE MEYVE PÜRELERİ FALAN NE YAPAYIM YA ERKEN AMA YAPACAK BİRŞEY YOK KİLO ALMIYOR.. KİLO ALMASI İÇİN NE YAPMALIYIM FİKRİ OLAN VAR MI  :dontknow:

cnm  benim merhaba.öncelikle emziriyorum ama bebeğim kilo almıo demişsin peki bebeğin doyuyormu uzunca uyuyormu doymayan bebek uyumaz ve ağlar canım.ben ek gıdalara geçtim ama kızım 4 aylık oldu.21 mart doğumlu duru.dr başlattı bize.ben günde 2 kez aptamil veriodum ondan başlayalım dedi.biz sabah kahvaltı sonra meyve püresi ve yoğurtla başladık. ek gıdalara 4 aydan sonra başlanıyor çünkü öncesinde yutma refleksi vs. tam olmuomuş birde sindirmeside anca olurmuş ondan cnm.peki aptamili hiç mi içmiyor yoksa içtikten sonra mı kusuyor? içtikten sonraysa fazla geliodur.ama hiç içmiosa dr a sor.yada daha ilgili  bi dr bul cnm

canım doymazsa kaka yapmaz şiş yapmaz demişti doktor uyumuyor ama gazdan dolayı uyumuyor çok gazı var 3. ayımız bitti halen gaz bitmedi gazı olduğu için de ememiyor ne olacak bilmiyorum.. canım aptamil vereyim dedim ama içtikten sonra hepsini kusuyor ondan onu veremiyor doktorlara götürüyorum hepsi iilk altı ay anne sütü diyor bende biliyorum ama kilo almıyor işte ne yapayım gazına da altı ay çekeceksin diyorlar kafayı yiyeyecem doğru düzgün konuşan anlatan bir doktor bulamadım ya  :crybaby2:

__nil__

Alıntı yapılan: bihterp3416 - 24 Temmuz , 2012, 13:54:25
Alıntı yapılan: __nil__ - 23 Temmuz , 2012, 19:01:00

canım doymazsa kaka yapmaz şiş yapmaz demişti doktor uyumuyor ama gazdan dolayı uyumuyor çok gazı var 3. ayımız bitti halen gaz bitmedi gazı olduğu için de ememiyor ne olacak bilmiyorum.. canım aptamil vereyim dedim ama içtikten sonra hepsini kusuyor ondan onu veremiyor doktorlara götürüyorum hepsi iilk altı ay anne sütü diyor bende biliyorum ama kilo almıyor işte ne yapayım gazına da altı ay çekeceksin diyorlar kafayı yiyeyecem doğru düzgün konuşan anlatan bir doktor bulamadım ya  :crybaby2:
cnm sen hangi şehirde yaşıyorsun

sweetrose25

mrb kızlar bayagı bı zamandır bende nete gıremıyorum nasılsınız bebişer nasıl şükür şu aralar pek bi sorunumuz yok arada bır gaz sıkıntısı oluyor ama şükür pek fazla sürmüyor 2 hafta önce baya bı sıkıntı yaşadık hastaneye felan gıtmek zorunda kaldık sanırım benım oğluşum bırazck hassas çok ince gıydıremıyorum ne kadar sıcak olsada bu arada 6 kılo oldu boyuda 61cm  oldu oğluşumun

HAYATIMIN ANLAMIYLA

@Melek Yüzlüm@

Bizde geldik net yoktu giremiyordum memlekette 2. ayımıza girdik aşı olmaya ve kalça çıkıklığı kontrolüne geldik yarın gidicez bakalım doktora kaç kilo almış boyu ne olnuş hepsini ögrenicez

sweetrose25

slm kızlar sanırım herkes bebişinin telaşından buraya uğrayamıyor tabı bende anca bu saatte fırsat bulabıldım ınş bebişlerınız ıyıdır benım oğluşumun gaz sorun dışında şükür bisorunu yok 4.ayımıza gırmemıze az kaldı aşımızı olucaz işte

HAYATIMIN ANLAMIYLA

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: sweetrose25 - 01 Eylül , 2012, 00:05:19
slm kızlar sanırım herkes bebişinin telaşından buraya uğrayamıyor tabı bende anca bu saatte fırsat bulabıldım ınş bebişlerınız ıyıdır benım oğluşumun gaz sorun dışında şükür bisorunu yok 4.ayımıza gırmemıze az kaldı aşımızı olucaz işte
as cnm insallah gaz sorunu gecer  :amin: :amin: benim kizinda cok vardi 3.aydan sonra gecti kendiliginden rahatladik sükür yoksa gece gündüz ayaktaydik  ::) benimde buraya girmeye zamanim olmuyo masallah ecrin cok hareketli bi dk durmuyo sürüklüyo emekliyo masa altlarina giriyo yürüteclen evi kesfediyo  :ehi: :ehi: anlatmaklan bitmez valla cok cadi  :laughing7: yakinda seninkide baslar ozaman görürsün  :k06:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

@Melek Yüzlüm@

kızlar naber uzun süredir giremiyordum sizlerde yoksunuz buralarda bebişler ile uğraşıyorsunuz anlaşılan 3.  ayımıza girdik şükürler olsun hızla gidiyor zaman kızım ile birlikte kilosu ve boyu şu anlık iyi gidiyor kilosu 7300 olmuş ve boyu 63 cm  :nazar: sizlerde ki durumlar nasıl paylaşalım :flowers:

sweetrose25

evet canım bı yandan oğluşumla bı yandan işle uğraşıyorum çalışmaya başladım zor oluyo ama oğluşumu görunce herşeyı unutuyorum bızımkı bu aralar ellerını keşfetmeye başladı sürekli elleri bırleşık  :toothy10: :toothy10: sızde durumlar nasıl

HAYATIMIN ANLAMIYLA

sweetrose25

Alıntı yapılan: gulum22 - 01 Eylül , 2012, 11:07:14
Alıntı yapılan: sweetrose25 - 01 Eylül , 2012, 00:05:19
as cnm insallah gaz sorunu gecer  :amin: :amin: benim kizinda cok vardi 3.aydan sonra gecti kendiliginden rahatladik sükür yoksa gece gündüz ayaktaydik  ::) benimde buraya girmeye zamanim olmuyo masallah ecrin cok hareketli bi dk durmuyo sürüklüyo emekliyo masa altlarina giriyo yürüteclen evi kesfediyo  :ehi: :ehi: anlatmaklan bitmez valla cok cadi  :laughing7: yakinda seninkide baslar ozaman görürsün  :k06:

ınş canım bızde göruruz o guzel gunlerı şımdıkı bebekler çok fena ya bakalım bızımkı ne yaramazlıklar yapıcak :k06:

HAYATIMIN ANLAMIYLA

@Melek Yüzlüm@

bizimki de aynı eller birleşik artık gülmeye başladı bizlere arada değişik sesler çıkartıyor falan mutlu oluyoruz birde kalkmak ister gibi başını kaldırmaya başladı süper günden güne farklı hareketleri bizi şaşırtıyor aynı zaman da mutlu ediyor tabi

sabr

Merhaba arkadaşlar. Ben de 2 aydır tatildeydim . internete giremedim. Biz de haber çok. oğlum 5 buçuk aylık oldu . Ama 2 aydır gram almadı. Ağznda pamukcuk çıktı 3 aydır ama bir türlü geçmedi. i Daha karbanatlı su ile mi siledim hem göğsümü hem ağzını, Mikostatin diye bir ilaç mı vermedik . Üstelik 3 kutu. Kara dut pekmezi dediler onu da aldım. Anne saçıyla süpürün dediler valla onu bile yaptım. Ama olmadı olmadı.
Bir türlü geçmedi ememediği için de kilo alamıyor. Doktora götürdüm.KAraciğer vb enzimlere kan idrar hepsine bakıldı şükür bir şey çıkmadı. Ek gıdaya başlattı doktor. Sanırım aç olduğundan gündüğzleri hiç uyumuyor. Aslında tatilde gaziantepdeydik. Çok sıcaktı uyuyamıyordu. Ve Arnavutluktan konyadan eltilerim kaynım geliyor görümcem diğer eltim biz 110 mt'2 evde 20 kişi 10 çocuk tıkış tıkış yaşıyorduk. Çocukların gürültü patırdısından  da 10 dk bile uyumuyordu.
Bu arada sünnet de ettirdik yavrumu . Görseniz kardeşin 24 hazinada doğdu . Onun oğlu maşallah benim oğlumu geçmiş. Enişte baya dalga geçti oğlumla. Maymuna çevirmişsin dedi :cussing: ona çok kızdım ama gerçekten çok üzgünüm pamukcuğu nasıl geçer. Nasıl uyku düzeni oluşur. Mama versem anında memeyi bırakacak .Çünkü sallıyorum uykuda zorla az bir şey veriyorum. Uayanık ortalığı yıkıyor hayata memei kabul etmiyor. Bir fikir verin.

@Melek Yüzlüm@

canım hoşgeldin çocuklar kıyaslıyorlar ben hiç hoşnut olmuyorum canım kilo almıyorsa doktorun dediği gibi ek gıdaya başlıcaksın bizde 2 ay tatilde idik kalabalıktıkta ama uyku ğroblemi yoksürekli gezdiriyorum yoruluyor kendiliğinden uyuya kalıyor evet dediğin gibi aç ise uyumaz ama çocuğun memeyi almıyor imiş aç kalmasında doktora sorup mama ver derim kio almıyormuş benimki de pamukçuk tu mikostatin verdilerdi ve annem de karbonatlı su ile sildi şu an yok pamukçuktan da emmiyor olabilir inşallah düzelir canımmm  bebişin sağlıklı ise sorun etme

@Melek Yüzlüm@

nerelerdesiniz bahar anneleriiiii :director: