2012 İlkbahar Melekleri...

Başlatan __nil__, 14 Ocak , 2012, 02:04:32

« önceki - sonraki »

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 14 Haziran , 2012, 14:40:24
insallah cnm seninkide severek yer  :opucuk: zorlada olsa yediriyom cünkü kilo almasi lazim gerci doktorumun dedigine göre kizim 2.800gr dogdugu icin simdiki kilosu cok iyimis ins böylede devam ederler  :amin: :nazar: :nazar:
evet cnm haklısın erken doğdu kızın normal yani zaten maşallah kilosuda iyi şuanda daha da alır zaten.

@Melek Yüzlüm@

sizinkiler büyümüş maşallah resimlerde çok tatlı görünüyorlar  :nazar:  biz de 2 haftalık olduk işitme testimizi yaptırdık sağlık ocagında tartıldık 3250gr  50 cm doğmuş idi kızım şimdi 3900 53cm  olmuş  daha çocuk doktoruna kontrole gitmedik yakında ona gideriz gece uykusuzluğuna alışmaya başladım gibi hamile iken çok uyuyordum ben biraz zor oluyor ama kızımın kokusunu alınca geçiyor

@Melek Yüzlüm@

nerdesiniz kızlar buraya uğramıyorsunuz   :-\

__nil__

Alıntı yapılan: ahmetfatma - 25 Haziran , 2012, 16:41:36
nerdesiniz kızlar buraya uğramıyorsunuz   :-\

merhba cnm fırsat olmuo valla miniklerden

@Melek Yüzlüm@

doğru diyorsun arada boş vakt oluyor bende hemen değerlendirip giriyorum nasılsın bebeğin nasıl canım

__nil__

Alıntı yapılan: ahmetfatma - 25 Haziran , 2012, 16:51:31
doğru diyorsun arada boş vakt oluyor bende hemen değerlendirip giriyorum nasılsın bebeğin nasıl canım

teşekkür ederim cnm iyiyim kızım uyndı diye cvp yazamadım gerçekten fırsat kalmıyor kaldıkça giriyoruz ondanda çok denk gelemiyoruz malesef biraz büyüsünler gireriz nasılsa

__nil__

bahar bebekler pek bir zorlu çıktı kimse girmio artık :k06:

@Melek Yüzlüm@

memlekette idim giremedim net yok orda doktor kontrolleri için geldim de öyle girebiliyorum e tabi vakit te bulmak zor oluyor hamilelikteki gibi sık girilmiyor

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Slm kizlar nasilsiniz bayadir giremedim bizim bidik bi haftadr masallah dönmeye emeklemeye baskadi ondan zamanim olmadi  :k06: tahminimden erken hareketlendi kizim  :nazar: biyere dayanipda dikleniyo yakinda yürürse hic sasmam  :laughing7: yürütec olcaz bakalim napcak  :muzz: sizinkiilerden naber arada yazin buraya  :wave:
:nazar: :nazar:

__nil__

Alıntı yapılan: gulum22 - 09 Temmuz , 2012, 22:31:11
Slm kizlar nasilsiniz bayadir giremedim bizim bidik bi haftadr masallah dönmeye emeklemeye baskadi ondan zamanim olmadi  :k06: tahminimden erken hareketlendi kizim  :nazar: biyere dayanipda dikleniyo yakinda yürürse hic sasmam  :laughing7: yürütec olcaz bakalim napcak  :muzz: sizinkiilerden naber arada yazin buraya  :wave:

cnm maşallah daha oturmadan emeklio mu senin zilli maşallah size.cnm yürüteç 8 aydan önce zararlıymış kullanmak bi araştır istersen.iyi olmanıza sevindim.bizde iyiyiz.duru da büyüyo.dönmeye başladı.yüzüstü yatırdığımda dirseklerinde kalkıp tepinio ama daha gidemio.10gün sonra 4.ay kontrolümüz var teyzesi.onun dışında herşey yolunda tüm günümüz küçk hanımla oyun oynamakla geçio valla.bide kucakta sürekli kollarım sırtım mahvoluo valla

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Sorma cnm ecrin cok hareketli o yüzden cok kilolu deil sanirim ama hareketli olmasi hosumuza gidiyo  :k06: bizimde gecen hafta kontrolumüz vardi sükür hersey yolunda  :nazar: yürütec 6aylikken koyuluyo biliom ama gene arastiririm.bizde hep kizimlan ugrasiyoz onun sayesinde eski kilomdan dahs zayif oldum  :muzz: bide bende cok kucaga aldigim icin hep belim agriyo zor oluyo  :-\

@Melek Yüzlüm@

kızlar ameliyat oldum bende normal doğum yaptı idim dikiş olan bölgemde et oluştu dün onu aldırdım gene oturamıyorum ve pek bebeğimle ilgilenemiyorum dün mahvodu doktorda şimdide pansumana gidip geliyorum inşallah düzelir dua edin

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ahmetfatma - 12 Temmuz , 2012, 17:54:35
kızlar ameliyat oldum bende normal doğum yaptı idim dikiş olan bölgemde et oluştu dün onu aldırdım gene oturamıyorum ve pek bebeğimle ilgilenemiyorum dün mahvodu doktorda şimdide pansumana gidip geliyorum inşallah düzelir dua edin
cok gecmis olsun cnm ya  :opucuk: ins hemencik düzelirde bebisinlen ilgilenirsin  :amin: :amin:

__nil__

selam kızlar nasılsınız_?denk gelemesekte buraya girdiğinizde yazın durumlarıda haberdar olalım kopmayalım.biz 4 aylık olduk artık.doktorumuz ek gıdalara başlamamızı söyledi.kahvaltı yoğurt ve meyve püresi vericem.anne sütünede devam aynı zamanda.kızım 7.500 gr ve 65 cm olmuş :nazar: çok hareketli maşallah ama bana çok düşkün oldu benden başka kimsede uyumuo çok zorlanıyorum.artık iyice dönüyor sağa sola.ptesi yada salı 4.ay aşılarımızı yaptırcaz 2 tane.dr ateş yapabilir dedi inş olmaz.uyku düzenimiz vs. aynen devam saatlerini hiç aksatmıyorum gezmeye bile gitsem erkenden dönüyorum.

sizlerde yazında okuyalım

bihterp3416

SLM KIZLAR NASILSINIZ ? BEBİŞLERİNİZ NASIL BAYAĞIDIR GİREMİYORUM TATİLDEYİM İNTERNETTE YOK ONDAN SİZLERİ ÖZLEDİM YA  :dontknow: BENİM KIZIM DA İDARE EDER İŞTE AMA HİÇ KİLO ALMIYOR KIZLAR NE YAPACAM BANA BİR FİKİR VERİN 3. AYI BİTTİ SADECE 1.5  KİLO ALMIŞ ÇOK ZAYIF SADECE ANNE SÜTÜ VERİYORUM.. APTAMİL VERMEYE BAŞLAMIŞTIM AMA ONU HEP KUSUYOR NE OLACAK BİLMİYORUM... DOKTORLARDA BİRŞEY DEMİYOR BUGÜN PİRİNÇ UN ALDIM YAPACAM BİRDE MEYVE PÜRELERİ FALAN NE YAPAYIM YA ERKEN AMA YAPACAK BİRŞEY YOK KİLO ALMIYOR.. KİLO ALMASI İÇİN NE YAPMALIYIM FİKRİ OLAN VAR MI  :dontknow: