2012 İlkbahar Melekleri...

Başlatan __nil__, 14 Ocak , 2012, 02:04:32

« önceki - sonraki »

__nil__

ay maşallah ne güzel bizimkide çok düşkün olcak gibi şimdiden ödü kopuo valla kızına bişi olucak diye.darısı başımıza.doğsa kızımda görsek bizde o günleri

fatoş2009

selm bizde artıkbu siteye takılabilir kızımla

MERCİMEĞİM

slm arkadaşlar artık fırsat buldukça bizde bu sitede olcaz kızımla...bebişlerimizle ilgili şeyleri paylaşabiliriz artık kızlar...hepimiz benzer şeyler yaşıycaz zaten en azından destek oluruz birbirimize....bebişler hamilelikte yaşadıklarımızddan çok daha zor valla..ama dünyanın en güzel şeyleri...hepimize hayırlı olsun...öpüyoruz sizi....

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 23 Nisan , 2012, 17:14:26
slm arkadaşlar artık fırsat buldukça bizde bu sitede olcaz kızımla...bebişlerimizle ilgili şeyleri paylaşabiliriz artık kızlar...hepimiz benzer şeyler yaşıycaz zaten en azından destek oluruz birbirimize....bebişler hamilelikte yaşadıklarımızddan çok daha zor valla..ama dünyanın en güzel şeyleri...hepimize hayırlı olsun...öpüyoruz sizi....
as cnm nasil gidiyo annelik  :k06: alismisindir herhalde gercekten cok zor ama en güzel seymis annelik  :love8: Rabbim siradakilerede ins yasatir  :hello2: :hello2: nasil bebisin akillimi yoksa benim bidik gibi geceleri ayakta durup gündüzleri hep uyuyomu  :sleepy1: :k06: :k06: :k06: hala dönmedi benimki yaa cok zor gecen 22de kalkti sabah 7de uyuduk  :-ooo
:nazar: :nazar:

MERCİMEĞİM

Alıntı yapılan: gulum22 - 24 Nisan , 2012, 18:04:01
as cnm nasil gidiyo annelik  :k06: alismisindir herhalde gercekten cok zor ama en güzel seymis annelik  :love8: Rabbim siradakilerede ins yasatir  :hello2: :hello2: nasil bebisin akillimi yoksa benim bidik gibi geceleri ayakta durup gündüzleri hep uyuyomu  :sleepy1: :k06: :k06: :k06: hala dönmedi benimki yaa cok zor gecen 22de kalkti sabah 7de uyuduk  :-ooo

canım ben hala alışmaya çalışıyorum ya sürekli ağlayasım var..herşeyi acaip takıyorum hamileyken kızımı düşünüp amaan diyip mutlu edebiliyordum kendimi..şimdi kızıma bakıyorum mutlu oluyorum ama daha çok ağlayasım geliyo...sütüm kaçıcak diye çok korkuyorum zaten arasıra yetmiyo..yetmeyince çok üzülüyorum..mama vermek istemiyorum...sizin nasıl gidiyo emme olayı...
bizim uyku düzenimiz çook karışık henüz canım 40ına kadar oturmaz diyorlar...ama gece 1-2lerden önce hep mızıldanıyor sonra uyuyo ama benim kızım sürekli uykuya dalamıyor..ara ara ses vermemiz gerekiyo...

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 24 Nisan , 2012, 18:18:54

canım ben hala alışmaya çalışıyorum ya sürekli ağlayasım var..herşeyi acaip takıyorum hamileyken kızımı düşünüp amaan diyip mutlu edebiliyordum kendimi..şimdi kızıma bakıyorum mutlu oluyorum ama daha çok ağlayasım geliyo...sütüm kaçıcak diye çok korkuyorum zaten arasıra yetmiyo..yetmeyince çok üzülüyorum..mama vermek istemiyorum...sizin nasıl gidiyo emme olayı...
bizim uyku düzenimiz çook karışık henüz canım 40ına kadar oturmaz diyorlar...ama gece 1-2lerden önce hep mızıldanıyor sonra uyuyo ama benim kızım sürekli uykuya dalamıyor..ara ara ses vermemiz gerekiyo...
düzelir cnm bendede tam tersiydi 40 cikmadan hep uyurdu cok rahattim ama simdi kolik var kizimda hep aksamlari agliyo sabaha kadar bazen  :-\ benimde sütüm yoktu azdi mama vermek zorunda kaldim cünkü kilo veriyodu ilk ay hem mama hem sütümden verdim sonrasinda sütüm tam kesildi simdi mama veriyom ins bidaki aya kasik mamalarina baslicaz ins yer  :hungry:

MERCİMEĞİM

Alıntı yapılan: gulum22 - 24 Nisan , 2012, 22:53:02
Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 24 Nisan , 2012, 18:18:54

düzelir cnm bendede tam tersiydi 40 cikmadan hep uyurdu cok rahattim ama simdi kolik var kizimda hep aksamlari agliyo sabaha kadar bazen  :-\ benimde sütüm yoktu azdi mama vermek zorunda kaldim cünkü kilo veriyodu ilk ay hem mama hem sütümden verdim sonrasinda sütüm tam kesildi simdi mama veriyom ins bidaki aya kasik mamalarina baslicaz ins yer  :hungry:

40ından sonra değişir diyorlar hep seninki daha durmaz olmuş canım bende hep inşallah 40ından sonra daha uslu olur diye dua ediyorum bakalım nasıl olcak..,inşallah sütüm olur ya..gerçi benim alt katta kayınvalide elti olduğu için durup durup canımı sıkıyorlar..yemekten kesiliyorum resmen..ozaman bakıyorum bebişte huysuz oluyor..sütümde gidiyo resmen...ayy bunaltıyorlar beni....eşimde almanyada cuma gelicek hiç dayanamıyorum bunlara..
eşim almanyadan ne getireyim deye soruyo bübchenin ürünlerinden getireyyimmi diyo..sizin oraların bebeklere özel güzel bişileriniz var mı canım eşim aklına gelen bişey olursa söyle dedi ama birşey gelmiyorki varmı senin şu güzel diyeceğin bişey aklına gelen...eşime aldırtayım

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

takma cnm kimseyi  :caca: birak kendi hallerine zaten herkes cok bilmislik yapiyo bebek konusu olunca  :caca: esin almanyada napiyo cnm bide neresinde  ??? bence bübchen marka cok iyi burda bende bütün hepsini aldim cok güzel kokuyolar sende onlardan iste getirsin ek olarakda güzel biberonlar emzikler filan var onlardan getirebilir elbise burda cok süslü güzel sey yok türkiyeye göre  :k06: insallah seninki uslu olur benimkide insallah düzelir artik  :amin: artik gündüzleride öyle derin uyumuyo  :sad1: günde bi kac saat uykuylan duruyom hep kucakta havalar düzelse hep disarda dursam iyi olcak ozaman uyuyo ama evdeyken uyumuyo  :-\

MERCİMEĞİM

eşim fuara gitti cnm hannoverde..iş nedeniyl gidiyor bazen almanyaya..
dediğin gibi takmamak lazım kimseleri ama ben çok başarılı olamıyorum sanırım takmamak konusunda..
biz henüz gezmek için dışarı çıkmadık...kızım gündüzleri iyi uyuyo aslında ama geceleri bukadar rahat uyumuyor gerçi annem bekliyo başında ben uyuyorum bana emmek için getiriyo...ben kendime hiç güvenemiyorum gece duymam diye korkuyorum...

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 25 Nisan , 2012, 15:11:42
dediğin gibi takmamak lazım kimseleri ama ben çok başarılı olamıyorum sanırım takmamak konusunda..
biz henüz gezmek için dışarı çıkmadık...kızım gündüzleri iyi uyuyo aslında ama geceleri bukadar rahat uyumuyor gerçi annem bekliyo başında ben uyuyorum bana emmek için getiriyo...ben kendime hiç güvenemiyorum gece duymam diye korkuyorum...
oh iyisin ozaman annen bekliyosa  :k06: :k06: ben ilk günden beri kimseyi istemedim herseyi kendim yapiyorum  :basardim: bi tek banyoyu bi kac kere yardim istedim okadar simdi kendim yapiyom esimlen birlkte bende normalde agir uyurum ama kizim bi tik yapsa duyuom artik alistim  ::) havalar iyise cikabilirsin yoksa 40 nimi bekliyon  ??? ben valla 6günlükken alisverise cikmistim hep cikiyoz disari sade bu hafta cok cikamadim yagmur yagdigi icin  :-\

MERCİMEĞİM

Alıntı yapılan: gulum22 - 25 Nisan , 2012, 21:32:11
Alıntı yapılan: MERCİMEĞİM - 25 Nisan , 2012, 15:11:42
oh iyisin ozaman annen bekliyosa  :k06: :k06: ben ilk günden beri kimseyi istemedim herseyi kendim yapiyorum  :basardim: bi tek banyoyu bi kac kere yardim istedim okadar simdi kendim yapiyom esimlen birlkte bende normalde agir uyurum ama kizim bi tik yapsa duyuom artik alistim  ::) havalar iyise cikabilirsin yoksa 40 nimi bekliyon  ??? ben valla 6günlükken alisverise cikmistim hep cikiyoz disari sade bu hafta cok cikamadim yagmur yagdigi icin  :-\

ben de annem varken maksimum faydalanmaya çalışıyorum cnaım ...nede olsa annem gidince hep kendim bakıcam..annem istanbulda ben izmirde otıruyorum...annem olmasa yaparım, uyanırım bende diye düşünüyorum ama şimdi anneme güveniyorum ya...dışarı sadece dra gidiyoruz..annemler 40ını bekle dediği için bekliyorum vallla ne deseler yapıyorum:)) kızım iyi olsunda inşallah :amin: ama bakımla ilgili bişi bilmediğim içinde tırsıyorum aslında..birde dışarıya çıkmayada korkuyorum nebilim nasıl emzirrim nasıl bakarım dışarıda die..

Balböceği

Kizlar size bu gece Nisan annesi katilacak insallah  :amin:
:muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Balböceği

bizim dilek kis annelerinden  :k06:

su anda dogumda  :muzz: :muzz: :muzz:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 26 Nisan , 2012, 01:17:56
bizim dilek kis annelerinden  :k06:

su anda dogumda  :muzz: :muzz: :muzz:

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: süper yeni haberim oldu nezamandir bakamiyom öyle derinden  :k06: ins sagsalim kavusur bebisine  :amin: :amin: :love9: