28 Mart , 2024, 17:12:35

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Tavsiye Edeceğiniz Aksiyon Filmleri

Başlatan hüzünden_gelme, 12 Ocak , 2012, 18:50:00

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

Bu sıralarda Aksiyon fılmlerıne taktım  :k06: şöle bol aksiyonu olan bir fılm önerebilirmisiniz  :k06:

Ya-semin

Pers Prensi: Zamanın Kumları'nı tavsiye ederim. Fantastik bir macera ve aksiyon filmi.
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana

Nagis0626

bana önerebileceginiz bir flim var mı aksiyon macera olsun :muzz:
rabbim hayırlısı olsun

emlcvdv

Emine

23 Mayıs , 2013, 16:26:00 #4 Son düzenlenme: 23 Mayıs , 2013, 16:27:49 Emine
Bu filmi izleyeli uzun zaman oldu ama çok keyif alarak izlemiştim sürükleyici ve merak uyandırıcı  :icon_thumright:

Kimliksiz

Bir konferans için geldiği Berlin'de bir trafik kazası geçiren Dr. Martin Harris (Liam Neeson), kendine geldiğinde şehre beraber geldiği karısının kendisini tanımadığını şahit olur. Daha da kötüsü, kendisinin yerine başkasının geçmiş olduğunu öğrenir. Kimsenin kendisine inanmadığına tanık olan Harris, kendisini tehlikeli bir komplonun içinde bulur. Takip edilen Harris, kimseyi tanımadığı bu yabancı ülkede kaçaktır artık. Bu durumdan kurtulmak için en son hatırladıklarını kullanarak kaza yaptığı kişiye ulaşır.

Ancak derine ulaştıkça asıl kimliğine dair önemli detaylara ulaşan Harris, ne kadar ileri gidebileceğini öğrenmek ister...

http://www.youtube.com/watch?v=7e0ifrkTt_U

hira07